مجله الکترونیکی
[ نسخه آزمایشی ]
کد خبر : ۲۷۶۸۱
زمان انتشار : ۰۰:۵۱ - ۱۳۹۶/۰۹/۰۷

AFC مشکل ایران و عربستان را امروز حل می کند؟

کنفدراسیون فوتبال آسیا قرار است،امزوزدرباره محل میزبانی تیم های ایران و عربستانی تصمیم بگیرد.

به گزارش  در پی ادامه‌دار شدن مشکلات سیاسی بین نمایندگان کشورهای ایران، امارات، قطر و عربستان و منع بازی بین تیم‌ها ( ایران – عربستان، قطر – عربستان، امارات – قطر و ایران – امارات)، کمیته مسابقات AFC قرار است( سه شنبه ) تصمیم نهایی در این باره را اتخاذ کند.

با توجه به اینکه برگزاری مسابقات در کشورهای ثالث باعث ریزش تماشاچی، مشکلات برگزاری و هماهنگی، کاهش درآمدها و… شده است، کنفدراسیون فوتبال آسیا تصمیم دارد تا ( سه شنبه ) در این باره حکم نهایی را صادر کند.

البته سعودی‌ها در نامه‌ای که به کنفدراسیون فوتبال آسیا ( AFC ) نوشتند، تاکید کردند در خاک ایران به میدان نمی‌روند و باید بازی‌های نماینده‌های این کشور با ایران در لیگ قهرمانان آسیا در زمین بی طرف برگزار شود که فصل گذشته همین اتفاق رخ داد و بازی ها در امارات، قطر و عمان انجام  شد اما کمیته برگزاری مسابقات لیگ قهرمانان آسیا که ۲ روز پیش نشستی را برگزار کرد، به سود ایران و قطر رای داد و تاکید کرد که دیگر بازی در زمین بی طرف برگزار نخواهد شد.

AFC مشکل ایران و عربستان را فردا حل می کند؟

البته طبق اعلام رسانه های عربی، قرار است کمیته اجرایی کنفدراسیون فوتبال آسیا به ریاست شیخ سلمان روز سه شنبه تشکیل جلسه دهد و نظر نهایی خود را در این باره اعلام کند.

باشگاه خبرنگاران جوان : منبع
ارسال نظر
( انصراف از پاسخگویی )
مرا از نظرات بعدی با خبر کن
مرا فقط از پاسخ به نظرم با خبر کن
کلید را به سمت چپ بکشید

اولین دیدگاه را برای این مطلب ارسال کنید.

صدا و سیما هیچ وقت به صورت شفاف از همین نظرسنجی ها و میزان مخاطبان و رضایت آنها صحبت نکرده است. کاش صدا و سیما می گذاشت همین جشنواره مردمی را جای دیگری به غیر از صدا وسیما برگزار می کرد. کاش صدا و سیما می گفت دغدغه اصلی مردمش چیست و آنها چه چیزهایی از رسانه ملی می خواهند. کاش صدا و سیما می گفت که مهمترین ایراداتش در برنامه های رادیویی و تلویزیونی چیست که مخاطبانش روز به روز کاهش دارد نه افزایش!

متین مسلم

آیا امید بازگشت آرامش پایدار به خلیج فارس هست؟ | ۲ منطق متناقض یک دیپلماسی