مجله الکترونیکی
[ نسخه آزمایشی ]
کد خبر : ۲۷۶۸۱
زمان انتشار : ۰۰:۵۱ - ۱۳۹۶/۰۹/۰۷

AFC مشکل ایران و عربستان را امروز حل می کند؟

کنفدراسیون فوتبال آسیا قرار است،امزوزدرباره محل میزبانی تیم های ایران و عربستانی تصمیم بگیرد.

به گزارش  در پی ادامه‌دار شدن مشکلات سیاسی بین نمایندگان کشورهای ایران، امارات، قطر و عربستان و منع بازی بین تیم‌ها ( ایران – عربستان، قطر – عربستان، امارات – قطر و ایران – امارات)، کمیته مسابقات AFC قرار است( سه شنبه ) تصمیم نهایی در این باره را اتخاذ کند.

با توجه به اینکه برگزاری مسابقات در کشورهای ثالث باعث ریزش تماشاچی، مشکلات برگزاری و هماهنگی، کاهش درآمدها و… شده است، کنفدراسیون فوتبال آسیا تصمیم دارد تا ( سه شنبه ) در این باره حکم نهایی را صادر کند.

البته سعودی‌ها در نامه‌ای که به کنفدراسیون فوتبال آسیا ( AFC ) نوشتند، تاکید کردند در خاک ایران به میدان نمی‌روند و باید بازی‌های نماینده‌های این کشور با ایران در لیگ قهرمانان آسیا در زمین بی طرف برگزار شود که فصل گذشته همین اتفاق رخ داد و بازی ها در امارات، قطر و عمان انجام  شد اما کمیته برگزاری مسابقات لیگ قهرمانان آسیا که ۲ روز پیش نشستی را برگزار کرد، به سود ایران و قطر رای داد و تاکید کرد که دیگر بازی در زمین بی طرف برگزار نخواهد شد.

AFC مشکل ایران و عربستان را فردا حل می کند؟

البته طبق اعلام رسانه های عربی، قرار است کمیته اجرایی کنفدراسیون فوتبال آسیا به ریاست شیخ سلمان روز سه شنبه تشکیل جلسه دهد و نظر نهایی خود را در این باره اعلام کند.

باشگاه خبرنگاران جوان : منبع
ارسال نظر
( انصراف از پاسخگویی )
مرا از نظرات بعدی با خبر کن
مرا فقط از پاسخ به نظرم با خبر کن
کلید را به سمت چپ بکشید

اولین دیدگاه را برای این مطلب ارسال کنید.

علیرضا تاریوردی

سریال برای مخاطب حرفه ای چیزی برای عرضه ندارد و به نظر می رسد برای مخاطب عام ساخته شده است. مخاطبی که خیلی حوصله فکر و صرف انرژی برای حل معماهای پیچیده داستانی را ندارد.صرفا برای سرگرمی و قصه گویی است به اضافه کمی چاشنی ارزشهای اخلاقی و انسانی. بخشی از اوقات فراغت خانواده را پر می کند و تلنگری کوتاه مدت و موعظه وار برای خوب بودن به آنها می زند.

ماکان بند مهدی بذرافکن

مهدی بذرافکن

برای «ماکان بند»؛اگر «خدا» بخواهد، «بنده» عددی نیست که نخواهد | دمتون گرم بچه پول دارهای «یک شبه»!