مجله الکترونیکی
[ نسخه آزمایشی ]
کد خبر : ۳۸۷۵۳
زمان انتشار : ۱۲:۴۹ - ۱۳۹۷/۰۱/۲۷

یوونتوس ۳ – ۰ سمپدوریا؛ لبخند بانوی پیر به اسکودتو

یوونتوس در خانه خود با 3 گل سمپدوریا را شکست داد.

به گزارش  یوونتوس موفق شد با برتری ۰-۳ برابر سمپدوریا، در فاصله ۶ هفته مانده به پایان سری آ فاصله خود را با ناپولی به ۶ امتیاز افزایش داده و در آستانه کسب هفتمین اسکودتوی متوالی قرار گیرد.

اولین فرصت در دقیقه ۱۳ برای یوونتوس ایجاد شد اما شوت محکم مانزوکیچ روی ارسال پیانیچ از بالای دروازه به بیرون رفت. در دقیقه ۲۵ دیبالا شانس خود را برای گلزنی امتحان کرد اما حضور به موقع مدافعان سمپدوریا باعث شد تا ویویانو کار راحتی برای مهار این توپ داشته باشد.

در ادامه جریان بازی بسیار آرام شد و در حالیکه به نظر می رسید نیمه اول با تساوی بدون گل به پایان می رسد، در دقیقه ۴۵ یوونتوس روی ارسال کاستا و ضربه دیدنی مانزوکیچ در مقابل دروازه به گل رسید و با برتری ۰-۱ راهی رختکن شد.

در نیمه دوم سمپدوریا برای جبران حملات خود را آغاز کرد و در دقیقه ۵۵ می توانست به گل تساوی نیز دست یابد اما ضربه سر زاپاتا با مهار خوب بوفون مواجه شد.

اما در دقیقه ۶۰ برتری بیانکونری ۲ برابر شد. یوونتوس روی ارسال خوب کاستا و ضربه سر هوودس در دهانه دروازه به گل دوم هم رسید.

در ادامه باز هم برتری یوونتوس بیشتر شد و این تیم در دقیقه ۷۴ به گل سوم هم دست یافت. داگلاس کاستا سومین پاس گل خود را به یبرون ارسال کرد تا خدیرا با یک ضربه زمینی گل سوم را به ثمر برساند.

در ادامه جریان بازی آرام شد و بعد از موقعیت خوبی که داگلاس کاستا در اوقات اضافه از دست داد، در نهایت بازی با برتری ۰-۳ یوونتوس به پایان رسید.

ورزش سه : منبع
ارسال نظر
( انصراف از پاسخگویی )
مرا از نظرات بعدی با خبر کن
مرا فقط از پاسخ به نظرم با خبر کن
کلید را به سمت چپ بکشید

اولین دیدگاه را برای این مطلب ارسال کنید.

صدا و سیما هیچ وقت به صورت شفاف از همین نظرسنجی ها و میزان مخاطبان و رضایت آنها صحبت نکرده است. کاش صدا و سیما می گذاشت همین جشنواره مردمی را جای دیگری به غیر از صدا وسیما برگزار می کرد. کاش صدا و سیما می گفت دغدغه اصلی مردمش چیست و آنها چه چیزهایی از رسانه ملی می خواهند. کاش صدا و سیما می گفت که مهمترین ایراداتش در برنامه های رادیویی و تلویزیونی چیست که مخاطبانش روز به روز کاهش دارد نه افزایش!

متین مسلم

آیا امید بازگشت آرامش پایدار به خلیج فارس هست؟ | ۲ منطق متناقض یک دیپلماسی