مجله الکترونیکی
[ نسخه آزمایشی ]
کد خبر : ۲۹۶۶۵
زمان انتشار : ۱۰:۴۹ - ۱۳۹۶/۰۹/۳۰

بازیکن جوان تیم سپیدرود

یزدانی: تیم شرایط بهتری دارد

هافبک تیم فوتبال سپیدرود رشت مدعی شد بازیکنان این تیم با انرژی‌تر از گذشته تمرین می‌کنند تا در نیم‌فصل دوم نتایج بهتری بگیرند.

به گزارش  میعاد یزدانی در مورد انتخاب امید روانخواه به‌عنوان سرمربی جدید تیم فوتبال سپیدرود رشت گفت:‌ این تصمیمی بود که مالک باشگاه گرفت و امیدوارم بتوانیم در نیم‌فصل دوم نتایج خوبی بگیریم. روانخواه قبلاً هم در کنار تیم ما بود و شناخت او از بازیکنان و شرایط تیم می‌تواند به سپیدرود کمک کند تا نتایج خوبی بگیریم. من برای روانخواه آرزوی موفقیت دارم و از زحمات نظرمحمدی هم تشکر می‌کنم.

وی در واکنش به این شایعه که برخی از بازیکنان کودتا کردند که نظرمحمدی از سپیدرود برود، اظهار داشت:‌ ماجرای کودتای بازیکنان صحت ندارد. مالک باشگاه و سرمربی قبلی با یکدیگر اختلاف نظر داشتند و در نهایت آقای بیات تصمیم گرفت که امیدروانخواه را به‌عنوان سرمربی جدید انتخاب کند.

هافبک تیم فوتبال سپیدرود رشت در پایان تصریح کرد:‌ خوشبختانه الان تیم ما شرایط بهتری دارد و بازیکنان با انرژی‌تر از گذشته تمرین می‌کنند. امیدوارم بتوانیم در نیم‌فصل دوم عملکرد خوبی داشته باشیم. مشکلات مالی هم کم‌کم حل می‌شود و همه ما امیدوار هستیم که در نیم‌فصل دوم هواداران را خوشحال کنیم.

ارسال نظر
( انصراف از پاسخگویی )
مرا از نظرات بعدی با خبر کن
مرا فقط از پاسخ به نظرم با خبر کن
کلید را به سمت چپ بکشید

اولین دیدگاه را برای این مطلب ارسال کنید.

صدا و سیما هیچ وقت به صورت شفاف از همین نظرسنجی ها و میزان مخاطبان و رضایت آنها صحبت نکرده است. کاش صدا و سیما می گذاشت همین جشنواره مردمی را جای دیگری به غیر از صدا وسیما برگزار می کرد. کاش صدا و سیما می گفت دغدغه اصلی مردمش چیست و آنها چه چیزهایی از رسانه ملی می خواهند. کاش صدا و سیما می گفت که مهمترین ایراداتش در برنامه های رادیویی و تلویزیونی چیست که مخاطبانش روز به روز کاهش دارد نه افزایش!

متین مسلم

آیا امید بازگشت آرامش پایدار به خلیج فارس هست؟ | ۲ منطق متناقض یک دیپلماسی