مجله الکترونیکی
[ نسخه آزمایشی ]
کد خبر : ۲۹۶۶۵
زمان انتشار : ۱۰:۴۹ - ۱۳۹۶/۰۹/۳۰

بازیکن جوان تیم سپیدرود

یزدانی: تیم شرایط بهتری دارد

هافبک تیم فوتبال سپیدرود رشت مدعی شد بازیکنان این تیم با انرژی‌تر از گذشته تمرین می‌کنند تا در نیم‌فصل دوم نتایج بهتری بگیرند.

به گزارش  میعاد یزدانی در مورد انتخاب امید روانخواه به‌عنوان سرمربی جدید تیم فوتبال سپیدرود رشت گفت:‌ این تصمیمی بود که مالک باشگاه گرفت و امیدوارم بتوانیم در نیم‌فصل دوم نتایج خوبی بگیریم. روانخواه قبلاً هم در کنار تیم ما بود و شناخت او از بازیکنان و شرایط تیم می‌تواند به سپیدرود کمک کند تا نتایج خوبی بگیریم. من برای روانخواه آرزوی موفقیت دارم و از زحمات نظرمحمدی هم تشکر می‌کنم.

وی در واکنش به این شایعه که برخی از بازیکنان کودتا کردند که نظرمحمدی از سپیدرود برود، اظهار داشت:‌ ماجرای کودتای بازیکنان صحت ندارد. مالک باشگاه و سرمربی قبلی با یکدیگر اختلاف نظر داشتند و در نهایت آقای بیات تصمیم گرفت که امیدروانخواه را به‌عنوان سرمربی جدید انتخاب کند.

هافبک تیم فوتبال سپیدرود رشت در پایان تصریح کرد:‌ خوشبختانه الان تیم ما شرایط بهتری دارد و بازیکنان با انرژی‌تر از گذشته تمرین می‌کنند. امیدوارم بتوانیم در نیم‌فصل دوم عملکرد خوبی داشته باشیم. مشکلات مالی هم کم‌کم حل می‌شود و همه ما امیدوار هستیم که در نیم‌فصل دوم هواداران را خوشحال کنیم.

ارسال نظر
( انصراف از پاسخگویی )
مرا از نظرات بعدی با خبر کن
مرا فقط از پاسخ به نظرم با خبر کن
کلید را به سمت چپ بکشید

اولین دیدگاه را برای این مطلب ارسال کنید.

سوالی که برای نگارنده پیش آمده این است که آیا اگر یک کشتی آمریکایی یا اروپایی یا روسی جای کشتی ایرانی بود، آیا باز هم یگانهای امدادی آبی و هوایی چینی انقدر مسامحه وار و بی تفاوت با حادثه روبرو می شدند؟!

حسام الدین واعظ زاده

حسام الدین واعظ زاده

جایگاه، وظیفه و کارایی نهادهای انتخابی و انتصابی