مجله الکترونیکی
[ نسخه آزمایشی ]
کد خبر : ۲۷۹۱۴
زمان انتشار : ۰۱:۰۳ - ۱۳۹۶/۰۹/۰۹

گزارش سایت فیفا از تیم ملی فوتبال ایران؛ ایران تیمی باتجربه بالا و و امیدوار به جانشین دایی

سایت فیفا در گزارشی به معرفی ۳۲ تیم راه یافته به جام جهانی از جمله ایران پرداخت.

به گزارش  قرعه‌کشی جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه جمعه این هفته‌ در مسکو برگزار خواهد شد و ۳۲ تیم راه یافته به این رقابت‌ بزرگ از جمله تیم‌ ‌ملی فوتبال ایران حریفان خود را خواهند شناخت. سایت فیفا در گزارشی به معرفی ۳۲ تیم راه یافته به جام جهانی پرداخته است و درباره تیم‌ ‌ملی فوتبال ایران نیز، به عنوان یکی از تیم‌های راه یافته به جام جهانی روسیه نوشت.

* ایران

حضور در جام جهانی: ۴ دوره از ۱۰ حضور در انتخابی

 • سرمربی:
 • کارلوس کی‌روش ، سرمربی با تجربه پرتغالی سومین حضورش را در جام جهانی تجربه می‌کند. بعد از این که در سال ۲۰۱۰ روی نیمکت تیم‌ ‌ملی فوتبال کشورش یعنی پرتغال نشست، او اکنون برای دومین بار پیاپی با تیم‌ ‌ملی فوتبال ایران جواز حضور در جام جهانی را به دست آورده است. کارلوس کی‌روش دو بار قهرمانی در جام جهانی جوانان را به همراه پرتغال به دست آورد و در انتخابی جام جهانی روسیه نیز به همراه تیم‌ ‌ملی فوتبال ایران عملکرد بی نقصی داشت و باعث شد این تیم به عنوان تیم نخست آسیا جواز حضور در جام جهانی را به دست بیاورد.

  * گل برتر :

  گل مهدی طارمی به ازبکستان

 • گلی که باعث قطعی شدن صعود تیم‌ ‌ملی فوتبال ایران به جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه شد، با حرکت زیبای طارمی و نفوذ او به محوطه جریمه به دست آمد. این گل زیبا، خامه روی کیک صعود تیم‌ ‌ملی فوتبال ایران به جام جهانی روسیه بود.

  * ستاره:

  سردار آزمون

 • وارث علی دایی در تیم‌ ‌ملی فوتبال ایران یعنی سردار آزمون را می‌توان ستاره تیم‌ ‌ملی فوتبال ایران دانست که عملکرد بسیار خوبی در تیم‌ ‌ملی داشته است و در جام ملت‌های آسیای ۲۰۱۵ نیز درخشید. این بازیکن تکنیکی در تیم‌ ‌روسیه‌ای روبین کازان فوتبال خود را پیش می‌برد.
وبسایت نود : منبع
ارسال نظر
( انصراف از پاسخگویی )
مرا از نظرات بعدی با خبر کن
مرا فقط از پاسخ به نظرم با خبر کن
کلید را به سمت چپ بکشید

اولین دیدگاه را برای این مطلب ارسال کنید.

مهدی بذرافکن

آنها بچه پولدار نبوده اند، زندگی راحتی هم نداشته اند، تازه حالا که صادقانه اعتراف می کنند:«یک شبه پول دار شده ایم» می خواهند دست خانواده هایشان را هم بگیرند.

اسکار جشنواره فجر

علیرضا غفاری

امسال فیلمی برای اسکار نداریم خیالتان راحت!