مجله الکترونیکی
[ نسخه آزمایشی ]
کد خبر : ۱۲۶۷۹
زمان انتشار : ۱۴:۵۷ - ۱۳۹۶/۰۵/۰۴

پای بارسا، پی اس جی و یورگن کلوپ در میان است.

گره ی نیمار-کوتینیو را چه تیمی باز می کند؟

بارسا در تلاش است کوتینیو را خریداری کند اما لیورپول مخالف است. پاری سن ژرمن در نزدیکترین فاصله با نیمار قرار دارد، بارسا نگران است. کلید ماجرا کجاست؟

به گزارش  ، بیشتر از دو فصل است که بارسلونا به دنبال به خدمت گیری فیلیپه کوتینیو، هافبک هجومی باشگاه لیورپول است، اما هر بار با جواب منفی این باشگاه روبه رو می شود.

شب گذشته، رادیو کاتالان RAC1 اعلام کرد که سران بارسا بالاخره با ستاره خط میانی لیورپول به توافق رسیده اند. گویا این توافق میان یارسایی ها و خود بازیکن بوده است و رقم این انتقال ۷۲ میلیون پوند خواهد بود.

این روزها که خبر پیوستن نیمار به پاریس ژرمن به گوش می رسد، پیوستن کوتینیو فرای اینکه نیمار از بارسا برود یا نرود، برای آبی اناری ها معامله ای برد برد است. در صورتی که او بارسا را ترک کند، کوتینیو می تواند بهترین جایگزین برای او باشد، در صورتی که او در تیم بماند، حضور هموطنش می تواند مزید بر علت شود که تعداد برزیلی های بارسا را همچون گذشته زیاد کند و از همه مهم تر، سمت چپ کاتالان ها را ترسناک تر کند.

Image result for coutinho

کوتینیو حنی می تواند پس از خداحافظی احتمالی اینیستا در انتهای فصل، به مرد شماره یک خط میانی بارسا بدل شود. پستی که بعد از خروج ژاوی و کابوس خداحافظی اینیستا، همواره نگرانی های هواداران بارسا را به همراه داشته است. شباهت بازی او به الگوی فوتبالیش، رونالدینیو، سران بارسا را مجبور کرد روز گذشته با حضور در لندن به دنبال راضی کردن ستاره مرسی ساید بروند. مهم ترین سد بارسا در این مسیر، مربی لیورپول است. یورگن کلوپ بارها از فیلیپه جوان تمجید کرده و برچسب غیرقابل فروش را به او زده است اما در صورتی که خود این بازیکن تمایلی به ماندن نداشته باشد، احتمالأ به زودی باید عکس یادگاری او را با پیراهن بارسا در نیوکمپ ببینیم.

از طرفی پای باشگاه متمول فرانسوی نیز در میان است. بر اساس اخبار منتشر شده، پاری سن ژرمن هم به دنبال کوتینیو است. حتی ذکر شده که یکی از شرط های نیمار برای مالکین عرب پاری سن ژرمن، خرید کوتینیو است.

با این درخواست نیمار، چه بسا بارسا با تسریع خرید کوتینیو، به احتمال فراوان نیمار را هم در نیوکمپ نگه دارد.

Image result for neymar coutinho

کوتینیو پیش تر سابقه بازی در تیم دوم بندر بارسلون، یعنی اسپانیول را داشته است و از نوجوانی با نیمار هم بازی بوده است.

ارسال نظر
( انصراف از پاسخگویی )
مرا از نظرات بعدی با خبر کن
مرا فقط از پاسخ به نظرم با خبر کن
کلید را به سمت چپ بکشید

اولین دیدگاه را برای این مطلب ارسال کنید.

صدا و سیما هیچ وقت به صورت شفاف از همین نظرسنجی ها و میزان مخاطبان و رضایت آنها صحبت نکرده است. کاش صدا و سیما می گذاشت همین جشنواره مردمی را جای دیگری به غیر از صدا وسیما برگزار می کرد. کاش صدا و سیما می گفت دغدغه اصلی مردمش چیست و آنها چه چیزهایی از رسانه ملی می خواهند. کاش صدا و سیما می گفت که مهمترین ایراداتش در برنامه های رادیویی و تلویزیونی چیست که مخاطبانش روز به روز کاهش دارد نه افزایش!

متین مسلم

آیا امید بازگشت آرامش پایدار به خلیج فارس هست؟ | ۲ منطق متناقض یک دیپلماسی