مجله الکترونیکی
[ نسخه آزمایشی ]
کد خبر : ۲۸۰۴۶
زمان انتشار : ۰۹:۵۱ - ۱۳۹۶/۰۹/۱۱

کی‌روش: “از شانس خوبی برای صعود برخورداریم”

مربی پرتقالی تیم ملی کشورمان پس از قرعه‌ی سخت پیش آمده، سخنان جالبی را عنوان کرد.

به گزارش  پس از همگروهی کشورمان با تیم های ملی اسپانیا، پرتغال و مراکش، کارلوس کی روش مصاحبه کوتاهی را در کاخ کرملین انجام داد.

کی روش: “تیم ما در مرحله انتخابی توانست عملکرد خوبی داشته باشد و تنها در دیدار آخر گل دریافت کند، دیدار های دشواری پیش روی خواهیم داشت، دیدار با مراکش دیدار سختی است، اما ما بازیکنان فوق العاده ای داریم، بازیکنانی متعهد و مسئول. ما توانستیم به عنوان دومین تیم به جام جهانی صعود کنیم، ما انتظار این قرعه سخت را نداشتیم و بزرگترین آرزوی من تقابل با روسیه بود. اما اکنون باید در مقابل دو تیم بزرگ قرار بگیریم، در مقابل پرتغال و اسپانیا، پرتغال که کشور خودم است و در اسپانیا مربی گری کرده ام. باید بگویم که از شانس خوبی برای صعود برخورداریم. در هر دیدار هدفمان یک چیز است و آن خوشحالی مردم ایران است. در هر دیدار  برای عزت و احترام  ایران به میدان می رویم.”

ارسال نظر
( انصراف از پاسخگویی )
مرا از نظرات بعدی با خبر کن
مرا فقط از پاسخ به نظرم با خبر کن
کلید را به سمت چپ بکشید

اولین دیدگاه را برای این مطلب ارسال کنید.

صدا و سیما هیچ وقت به صورت شفاف از همین نظرسنجی ها و میزان مخاطبان و رضایت آنها صحبت نکرده است. کاش صدا و سیما می گذاشت همین جشنواره مردمی را جای دیگری به غیر از صدا وسیما برگزار می کرد. کاش صدا و سیما می گفت دغدغه اصلی مردمش چیست و آنها چه چیزهایی از رسانه ملی می خواهند. کاش صدا و سیما می گفت که مهمترین ایراداتش در برنامه های رادیویی و تلویزیونی چیست که مخاطبانش روز به روز کاهش دارد نه افزایش!

متین مسلم

آیا امید بازگشت آرامش پایدار به خلیج فارس هست؟ | ۲ منطق متناقض یک دیپلماسی