مجله الکترونیکی
[ نسخه آزمایشی ]
کد خبر : ۳۳۶۰۷
زمان انتشار : ۰۹:۰۷ - ۱۳۹۶/۱۱/۱۹

پس از بازی برگشت لیگ قهرمانان

کهکشانی‌های ۳ از راه می‌رسند

با توجه به عملکرد فصل قبل کهکشانی‌ها، همه بر این باور بودند که آنها بدون مشکل خاصی امسال نیز به روند درخشان خود ادامه می‌دهند اما هرچه جلوتر می رویم، همه چیز از دسترس خارج‌تر می شود.

به گزارش  مادزید روزهای خوبی را پشت سر نمی‌گذارد. در بازی‌های آغازین این فصل همه چیز پر از نوسان بود. از نتایج گرفته تا بازیکنان و تعویض ها. زیدان آنها را اتفاقی خواند و همواره از بازپس‌گیری قدرت حرف می زد. اما نزدیک به یک سوم پایانی فصل هستیم و رئال در لالیگا و کوپا دل‌ری شانس قهرمانی خود را از دست داده و تنها امید این تیم به لیگ قهرمانان دوخته شده است. نزدیک به یک ماه است که رسانه‌ها خبر از ایجاد تحولی عظیم در رئال فصل بعد می‌دهند. برکناری زیدان و ردیف شدن گزینه‌هایی چون یوآخیم لو، پوچتینو، کونته و حتی گوتی از یکسو و نیز تغییرات بزرگ در فاز تهاجمی با خرید ستاره‌هایی چون نیمار، هازارد، هری کین، ایکاردی، لواندوفسکی و تیمو ورنر.

طبق ادعای مارکا، پرز هنوز هیچ تصمیم قطعی در مورد نحوه تغییرات در رئال برای فصل بعد نگرفته و همه چیز را به بعد از بازی برگشت رئال برابر پی اس جی در یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان موکول کرده است. رئال در صورت حذف توسط پی اس جی، فصل را بدون جام تمام خواهد کرد و تغییرات بزرگ در این تیم حتمی خواهد بود اما اگر زیدان در نهایت بتواند رئال را قهرمان اروپا کند، به طور حتم فصل بعد هم در رئال خواهد ماند و تنها شاهد تغییرات در مجموعه بازیکنان تیم به خصوص در فاز حمله خواهیم بود.

ارسال نظر
( انصراف از پاسخگویی )
مرا از نظرات بعدی با خبر کن
مرا فقط از پاسخ به نظرم با خبر کن
کلید را به سمت چپ بکشید

اولین دیدگاه را برای این مطلب ارسال کنید.

صدا و سیما هیچ وقت به صورت شفاف از همین نظرسنجی ها و میزان مخاطبان و رضایت آنها صحبت نکرده است. کاش صدا و سیما می گذاشت همین جشنواره مردمی را جای دیگری به غیر از صدا وسیما برگزار می کرد. کاش صدا و سیما می گفت دغدغه اصلی مردمش چیست و آنها چه چیزهایی از رسانه ملی می خواهند. کاش صدا و سیما می گفت که مهمترین ایراداتش در برنامه های رادیویی و تلویزیونی چیست که مخاطبانش روز به روز کاهش دارد نه افزایش!

متین مسلم

آیا امید بازگشت آرامش پایدار به خلیج فارس هست؟ | ۲ منطق متناقض یک دیپلماسی