مجله الکترونیکی
[ نسخه آزمایشی ]
کد خبر : ۱۲۰۲۸
زمان انتشار : ۰۶:۳۸ - ۱۳۹۶/۰۵/۰۱

کمیته انضباطی سه بازیکن استقلال را محروم کرد

رئیس کمیته انضباطی از محرومیت سه بازیکن باشگاه استقلال تهران خبر داد.

به گزارش  به نقل از سایت رسمی فدراسیون فوتبال، اسماعیل حسن‌زاده در خصوص بازیکنان استقلال که به تیم ملی امید دعوت شده و از حضور در اردوی این تیم استنکاف کرده بودند، گفت: با توجه به شکایاتی که سرپرست تیم ملی امید، دپارتمان جوانان، کمیته جوانان و سازمان تیم‌های ملی به عمل آوردند، دبیرکل فدراسیون نیز جهت رسیدگی به کمیته انضباطی این شکایت را امروز (شنبه) در اختیارمان قرار داد.

رئیس کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال ادامه داد: با توجه به مفاد شکایت و مطالبی که وجود داشت رسیدگی به این پرونده با دعوت از مقامات باشگاه استقلال و بازیکنان خاطی که تیم ملی امید را تحریم کرده‌اند، در آینده به عمل می‌آید، یعنی وقت رسیدگی تعیین می‌شود و باشگاه به‌همراه بازیکنان می‌توانند در خصوص شکایت مقامات فدراسیون، دلایل تحریم تیم ملی امید را مطرح و از خود دفاع کنند.

حسن‌زاده خاطرنشان کرد: با توجه به جایگاه تیم ملی و تخلف بازیکنان، باشگاه و طبق ماده ۸۳ آیین‌نامه انضباطی، باشگاه نیز نمی‌تواند از چنین بازیکنانی (تحریم‌کنندگان تیم ملی) در مسابقات خود استفاده کند. کمیته انضباطی با استفاده از اختیارات قانونی و استناد به ماده ۳۲ آیین‌نامه انضباطی، دستور موقت محرومیت مهدی قائدی، امید نورافکن و سید مجید حسینی از مسابقات رسمی باشگاه استقلال را اعلام می‌کند. حکم نهایی پس از رسیدگی و شنیدن دفاعیه‌های باشگاه و بازیکنان صادر خواهد شد.

حسن‌زاده در پایان گفت: در روز ۹ مرداد ماه مدیرعامل یا نماینده تام الاختیار باشگاه استقلال به‌همراه سه بازیکن فوق با دعوت کمیته انضباطی باید حضور داشته باشند و توضیحات خود را ارائه کنند.

ارسال نظر
( انصراف از پاسخگویی )
مرا از نظرات بعدی با خبر کن
مرا فقط از پاسخ به نظرم با خبر کن
کلید را به سمت چپ بکشید

اولین دیدگاه را برای این مطلب ارسال کنید.

صدا و سیما هیچ وقت به صورت شفاف از همین نظرسنجی ها و میزان مخاطبان و رضایت آنها صحبت نکرده است. کاش صدا و سیما می گذاشت همین جشنواره مردمی را جای دیگری به غیر از صدا وسیما برگزار می کرد. کاش صدا و سیما می گفت دغدغه اصلی مردمش چیست و آنها چه چیزهایی از رسانه ملی می خواهند. کاش صدا و سیما می گفت که مهمترین ایراداتش در برنامه های رادیویی و تلویزیونی چیست که مخاطبانش روز به روز کاهش دارد نه افزایش!

متین مسلم

آیا امید بازگشت آرامش پایدار به خلیج فارس هست؟ | ۲ منطق متناقض یک دیپلماسی