مجله الکترونیکی
[ نسخه آزمایشی ]
کد خبر : ۲۴۱۰۰
زمان انتشار : ۱۰:۴۶ - ۱۳۹۶/۰۷/۲۵

مشکلا مالی حل نمی شوند

کعبی: فقط شرایط را تحمل می کنیم

سپیدرود پس از آنکه شروع موفقی در لیگ نداشت، با گذر زمان با شرایط وقف پیدا کرد اما مشکلات عدیده مالی گریبان گیر این باشگاه ریشه‌دار است.

به گزارش کاپیتان تیم فوتبال سپیدرود رشت در مصاحبه ای گفت: مشکلات مالی این تیم هیچ وقت برطرف نخواهد شد.
حسین کعبی در مورد تساوی تیمش برابر سایپا گفت: ما بازی سختی در پیش داشتیم، آن هم مقابل تیمی که علی دایی هدایت آن را بر عهده داشت.
سایپا بازیکنان بسیار خوبی دارد و ما در زمین حریف نتیجه خوبی گرفتیم. سپیدرود مقابل تیم‌های بزرگ خوب نتیجه می‌گیرد و ما باید استقلال را هم شکست می‌دادیم، اما بدشانس بودیم. خوشحالم که مقابل سایپا در دقیقه ۹۳ گل زدیم و به حداقل حق‌مان رسیدیم.
مدافع-هافبک تیم فوتبال سپیدرود رشت در واکنش به اظهارات علی دایی که گفته بود سایپا باید با اختلاف پنج گل برنده می‌شد، تأکید کرد: من حرف دایی را قبول دارم که این تیم موقعیت‌های زیادی داشت و آنها را از دست داد.


در همان نیمه اول عباس‌زاده می‌توانست دو گل دیگر بزند و سایپا چند موقعیت دیگر هم ایجاد کرد. با این حال گلر ما عملکرد فوق‌العاده‌ای داشت و خوشحالم که یک امتیاز گرفتیم.
وی در مورد مشکلات مالی سپیدرود که با ناراحتی بازیکنان همراه شده است، اظهار داشت: به نظر من مشکلات مالی هیچ وقت حل نمی‌شود و این یک واقعیت است. من نمی‌دانم چه کسی باید مشکلات سپیدرود را حل کند و چرا هنوز اتفاقی نیفتاده است.
هواداران سپیدرود با وجود مشکلات زیادی که در زندگی دارند فقط به این تیم دلخوش هستند. متأسفانه ما نمی‌دانیم در مورد مشکلات با چه کسی باید حرف بزنیم و فقط شرایط را تحمل می‌کنیم.

ارسال نظر
( انصراف از پاسخگویی )
مرا از نظرات بعدی با خبر کن
مرا فقط از پاسخ به نظرم با خبر کن
کلید را به سمت چپ بکشید

اولین دیدگاه را برای این مطلب ارسال کنید.

مهدی بذرافکن

آنها بچه پولدار نبوده اند، زندگی راحتی هم نداشته اند، تازه حالا که صادقانه اعتراف می کنند:«یک شبه پول دار شده ایم» می خواهند دست خانواده هایشان را هم بگیرند.

اسکار جشنواره فجر

علیرضا غفاری

امسال فیلمی برای اسکار نداریم خیالتان راحت!