مجله الکترونیکی
[ نسخه آزمایشی ]
کد خبر : ۱۸۸۵۸
زمان انتشار : ۰۰:۱۶ - ۱۳۹۶/۰۶/۰۹

در ادامه لیگ بهتر می شویم

کعبی: امیدوارم دربی ال گیلانو بی حاشیه باشد

حسین کعبی امیدوار است با کمک هواداران در دیدار جام حذفی مقابل ملوان به برتری برسند و به مرحله بعد صعود کنند.

به گزارش ، بازیکن با تجربه تیم فوتبال سپیدرود درباره لیگ برتر بیان داشت: ما لیگ را با نتایج بدی آغاز کردیم و با چهار امتیازی که از دو بازی پایانی گرفتیم شرایط مان بهتر شد و امیدواریم در آینده روند رو به رشدمان را ادامه دهیم و رتبه ای در خور شأن مردم رشت کسب نماییم.

کاپیتان محبوب رشتی ها در خصوص دیدار مهم سپیدرود و ملوان در چارچوب جام حذفی افزود: این دیدار برای مردم رشت مهم بوده و ما هم تمام تلاش مان را می کنیم که در این دیدار پیروز از زمین خارج شویم.

کعبی همچنین اظهار داشت: امیدوارم این دیدار بسیار حساس بدون حاشیه برگزار شود و دو تیم بازی جوانمردانه ای را از خود به نمایش بگذارند.

کعبی در پایان در مورد قهرمان لیگ برتر در این فصل گفت: تیم های زیادی شانس قهرمانی دارند و فوتبال قابل پیش بینی نیست ولی شانس پرسپولیس را بیشتر از سایر تیم ها می دانم.

ارسال نظر
( انصراف از پاسخگویی )
مرا از نظرات بعدی با خبر کن
مرا فقط از پاسخ به نظرم با خبر کن
کلید را به سمت چپ بکشید

اولین دیدگاه را برای این مطلب ارسال کنید.

صدا و سیما هیچ وقت به صورت شفاف از همین نظرسنجی ها و میزان مخاطبان و رضایت آنها صحبت نکرده است. کاش صدا و سیما می گذاشت همین جشنواره مردمی را جای دیگری به غیر از صدا وسیما برگزار می کرد. کاش صدا و سیما می گفت دغدغه اصلی مردمش چیست و آنها چه چیزهایی از رسانه ملی می خواهند. کاش صدا و سیما می گفت که مهمترین ایراداتش در برنامه های رادیویی و تلویزیونی چیست که مخاطبانش روز به روز کاهش دارد نه افزایش!

متین مسلم

آیا امید بازگشت آرامش پایدار به خلیج فارس هست؟ | ۲ منطق متناقض یک دیپلماسی