مجله الکترونیکی
[ نسخه آزمایشی ]
کد خبر : ۲۸۱۵۶
زمان انتشار : ۰۸:۳۰ - ۱۳۹۶/۰۹/۱۲

فردین معصومی در گفتگو با اختصاصی:

کشتی گیران برای کمک به زلزله زدگان آستین همت بالا بزنند

قهرمان کشتی با بیان اینکه کشتی گیران برای کمک به زلزله زدگان آستین همت بالا بزنند گفت: فاجعه عمیق تر است از آنچه می شنویم.

فردین معصومی در گفت و گو با درباره در مناطق زلزله زده غرب کشور، اظهار کرد: بنده وظیفه دینی و ملی خود را انجام دادم و  کمک به هموطنان عزیز خدمت است.

پهلوان گیلانی تصریح کرد: به ما آموخته اند گر دسته فداده ای بگیری مردی، هموطنان غرب کشور به کمک احتیاج دارند. شرایط بسیار سخت، فاجعه عمیق تر است از آنچه به گوش می رسد است، آن چیزی که ما دیدیم بزرگتر از شنیده ها و اخبار است.

معصومی با تأکید براینکه گوش شکسته های کشتی آستین همت برای کمک  بالابزنند، اضافه کرد: ورزشکاران و کشتی گیران وارد مناطق زلزله زده کشور شوند و کمک رسانی پرشوری ایجاد کنند.

پهلوان گیلانی با بیان اینکه اکنون فضای مجازی و شبکه های اجتماعی باید محل وحدت برای کمک رسانی باشد،گفت: حرکات خوبی شده ولی باید گسترده تر انجام شود.

معصومی با تأکید براینکه مسخره کردن افراد در شبکه های اجتماعی کار قشنگی نیست، اضافه کرد: این دست رفتارها دور از شأن یک انسان با اخلاق و با شخصیت است.

کشتی گیر گیلانی با اشاره به اینکه باید استفاده درست از فضای مجازی فرهنگسازی شود، اظهار کرد: تنها در این صورت است که می توانیم استفاده درست و بهینه ای از فضای مجازی داشته باشیم.

انتهای پیام/

اختصاصی : منبع
ارسال نظر
( انصراف از پاسخگویی )
مرا از نظرات بعدی با خبر کن
مرا فقط از پاسخ به نظرم با خبر کن
کلید را به سمت چپ بکشید

اولین دیدگاه را برای این مطلب ارسال کنید.

صدا و سیما هیچ وقت به صورت شفاف از همین نظرسنجی ها و میزان مخاطبان و رضایت آنها صحبت نکرده است. کاش صدا و سیما می گذاشت همین جشنواره مردمی را جای دیگری به غیر از صدا وسیما برگزار می کرد. کاش صدا و سیما می گفت دغدغه اصلی مردمش چیست و آنها چه چیزهایی از رسانه ملی می خواهند. کاش صدا و سیما می گفت که مهمترین ایراداتش در برنامه های رادیویی و تلویزیونی چیست که مخاطبانش روز به روز کاهش دارد نه افزایش!

متین مسلم

آیا امید بازگشت آرامش پایدار به خلیج فارس هست؟ | ۲ منطق متناقض یک دیپلماسی