مجله الکترونیکی
[ نسخه آزمایشی ]
کد خبر : ۲۷۹۷۹
زمان انتشار : ۰۵:۴۱ - ۱۳۹۶/۰۹/۱۱

بازیکن تیم فوتبال سپید رود رشت در گفتگو با اختصاصی:

کسی نمی تواند منکر فساد در فوتبال شود | شرایط مالی سپید رود اصلأ خوب نیست

محمد رضا الماس خاله با بیان اینکه کسی نمی تواند منکر فساد در فوتبال شود، گفت: همه جا کم و زیاد فساد وجود دارد، ولی هر جایی که پول بیشتر باشد، فساد هم بیشتر است.

محمد رضا الماس خاله در گفت و گو با   درباره فساد و مافیا در فوتبال کشور، اظهار کرد: کسی نمی تواند منکر فساد در فوتبال شود، همه جا کم و زیاد فساد وجود دارد، ولی هر جایی که پول بیشتر باشد، فساد هم بیشتر است.

بازیکن تیم فوتبال سپید رود رشت ادامه داد: یک مدت در فوتبال ما پول کم شده است ولی هستند کسانی که دارند از این شرایط استفاده می کنند.

الماس خاله با تأکید براینکه نظارت ها بروی لیگ دسته دوم نسبت به لیگ برتر کمتر است، تصریح کرد: فساد مالی در لیگ دسته دوم هم وجود دارد.

بازیکن تیم فوتبال سپید رود رشت با اشاره به اینکه البته خود ما بازیکنان هم در بوجود آمدن این دست مسایل نقش داریم، اضافه کرد:  نباید نقش بازیکن هم در خلق چنین فضایی فراموش شود.

الماس خاله با بیان اینکه بنده هم کم و بیش پیشنهاد دلالان را تجربه کرده ام، تصریح کرد: به علت اینکه بیشتر عمر فوتبالم در رشت بوده است کمتر با این موارد روبرو شده ام.

بازیکن تیم فوتبال سپید رود رشت گفت: اگر نتایج سه هفته اخیر را فاکتور بگیریم  عملکرد نماینده رشت و گیلان در لیگ برتر خوب بوده است.

وی افزود: اینک اما تیم بخاطر سه باخت پشت سر هم تحت فشار قراردارد.

الماس خاله با اشاره به اینکه شرایط مالی سپید رود اصلأ خوب نیست، اضافه کرد:  امیدورایم مالک جدید باشگاه سپید رود تیم را شارژ مالی کند.

بازیکن تیم سپیدرود درخاتمه گفت: اگر بازیکنان و کادر فنی دغدغه کمتری داشته باشند قطعا  نیم فصل اول را با عملکرد رضایت بخشی به پایان خواهند رساند.

انتهای پیام/

اختصاصی : منبع
ارسال نظر
( انصراف از پاسخگویی )
مرا از نظرات بعدی با خبر کن
مرا فقط از پاسخ به نظرم با خبر کن
کلید را به سمت چپ بکشید

اولین دیدگاه را برای این مطلب ارسال کنید.

صدا و سیما هیچ وقت به صورت شفاف از همین نظرسنجی ها و میزان مخاطبان و رضایت آنها صحبت نکرده است. کاش صدا و سیما می گذاشت همین جشنواره مردمی را جای دیگری به غیر از صدا وسیما برگزار می کرد. کاش صدا و سیما می گفت دغدغه اصلی مردمش چیست و آنها چه چیزهایی از رسانه ملی می خواهند. کاش صدا و سیما می گفت که مهمترین ایراداتش در برنامه های رادیویی و تلویزیونی چیست که مخاطبانش روز به روز کاهش دارد نه افزایش!

متین مسلم

آیا امید بازگشت آرامش پایدار به خلیج فارس هست؟ | ۲ منطق متناقض یک دیپلماسی