مجله الکترونیکی
[ نسخه آزمایشی ]
کد خبر : ۱۸۱۴۴
زمان انتشار : ۱۱:۳۱ - ۱۳۹۶/۰۶/۰۴

کار سخت کریم انصاری فرد در اروپا

کریم- بارسلونا- یوونتوس بجای سردار- بایرن – اتلتیکو

فرای علاقه ی ما ایرانی ها به تیم های اروپایی، امسال توجه ما معطوف گروه چهارم این رقابت ها خواهد بود. گروهی که در آن بارسلونا و یوونتوس حضور دارند و ما منتظر درخشش بازیکن شماره 17 تیمی از یونان خواهیم بود.

به گزارش  – میلاد بابائی | استعداد یاب ها و مدیران نقل و انتقالات باشگاه ها همواره در طول فصل حواسشان جمع است. هدف اول آنها این است که بازیکنان خوب را با قیمتی مناسب به دست آورند. دیدن بازی های تیم های مختلف یکی از ساده ترین روش های آنهاست. از این رو بازیکنان جویای نام همواره به دنبال درخشش هستند. هرچه تیم مقابل بزرگ تر باشد، میزان به چشم آمدن آنها نیز بیشتر خواهد بود. لیگ قهرمانان اروپا مانند جام جهانی بهترین موقیعت برای آنان خواهد بود.

در سال منتهی به جام جهانی، باید منتظر درخشش استعداد ها و نمایش بازیکنان باشگاه های کوچک تر در لیگ قهرمانان باشیم. نمونه ی بارزش سردار آزمون خودمان. شماره ۲۰ تیم ملی ایران سال گذشته در این رقابت ها خوش درخشید و توانست در مرحله گروهی، هم به اتلتیکو و هم به بایرن مونیخ گلزنی کند. گل هایی که او را بر سر زبان ها انداخت و در پایان فصل باعث شد مورد توجه تیم هایی مثل لاتزیو شود. حتی زمزمه هایی مانند علاقه لیورپول به خود را شنید.

امسال دیگر خبری از روستوف و سردار نیست و به جایشان باید نظاره گر بازی المپیاکو و کریم باشیم. هرچه زمان جلوتر می رود، انصاری فرد جای خود را بیشتر در تسخیر زوج آزمون-طارمی می بیند. دو بازیکنی که هم در باشگاه و هم در تیم ملی عملکرد خوبی را داشته اند. کریم اما در باشگاه اش کار سختی را پیش رو دارد و رقابت در خط حمله این تیم بسیار بالا است. المپیاکو به دنبال دفاع از عنوان قهرمانی فصل گذشته ی خود و حضور پررنگ در رقابت های اروپایی است و این نیازمند بهترین عملکرد ممکن از مهاجمین تیم است.

لیگ قهرمانان اروپا قرعه کشی شده و نمی دانیم قرعه ی پیش آمده برای کریم را به فال نیک بگیریم یا خیر. همگروهی با تیم های بزرگ کار را برای صعود بسیار سخت و فرصت را برای درخشیدن بسیار دشوار می کند. از سوی دیگر این همگروهی می تواند وسعت دیده شدن را پهناور تر کند. در گروهی که بارسلونا، یوونتوس و اسپورتینگ لیسبون قرار دارند، شانس المپیاکو بسیار پایین است. گلزنی و مقابله با بوفون و بارسلونایی به دنبال اوج گیری و اسپورتینگی که آماده ظهور مجدد می باشد، مطمئنأ مستلزم تمرینات مستمر و عملکردی متفاوت است.

سردار این کار را مقابل مانوئل نویر و اتلتیکو مادرید به خوبی انجام داد و کریم هم باید بتواند. اگر او می خواهد در روسیه به عنوان بازیکن اصلی میدان رود باید کار خود را از ۲۱ شهریور مقابل اسپورتینگ آغاز کند. مهاجم ۲۷ ساله ایرانی امسال یکی از مهم ترین فصل های خود را سپری خواهد کرد. درخشش در این فصل و موفقیت همراه با تیم ملی می تواند باعث انتقال او به تیم بزرگتری شود. کریم برای ترسیم یک پایان خوش در آخرین سال های عمر فوتبالی خود، کمربند همت را باید محکم ببندد.

پی نوشت:

پانیانیوس می خواهد او را برای فصل آینده به صورت قرضی به خدمت بگیرد اما المپیاکو به دنبال یک تیم خارجی می گردد. المپیاکو قصد دارد در هفته جاری مقدمات انتقال مهاجم پارتیزان بلگراد صربستان را فراهم کند و با این شرایط انتقال قرضی کریم انصاری‌فرد به یک تیم دیگر اروپایی قطعی خواهد بود.

المپیاکو در فهرست خود تنها ۳ مهاجم دارد و کریم هم در نخستین بازی فصل به میدان رفته و یک گل و پاس گل داده است. او برای هفته دوم نیز در لیست ۱۸ نفره قرار دارد.

ارسال نظر
( انصراف از پاسخگویی )
مرا از نظرات بعدی با خبر کن
مرا فقط از پاسخ به نظرم با خبر کن
کلید را به سمت چپ بکشید

اولین دیدگاه را برای این مطلب ارسال کنید.

صدا و سیما هیچ وقت به صورت شفاف از همین نظرسنجی ها و میزان مخاطبان و رضایت آنها صحبت نکرده است. کاش صدا و سیما می گذاشت همین جشنواره مردمی را جای دیگری به غیر از صدا وسیما برگزار می کرد. کاش صدا و سیما می گفت دغدغه اصلی مردمش چیست و آنها چه چیزهایی از رسانه ملی می خواهند. کاش صدا و سیما می گفت که مهمترین ایراداتش در برنامه های رادیویی و تلویزیونی چیست که مخاطبانش روز به روز کاهش دارد نه افزایش!

متین مسلم

آیا امید بازگشت آرامش پایدار به خلیج فارس هست؟ | ۲ منطق متناقض یک دیپلماسی