مجله الکترونیکی
[ نسخه آزمایشی ]
کد خبر : ۲۷۷۸۶
زمان انتشار : ۰۰:۰۸ - ۱۳۹۶/۰۹/۰۸

کریمی: همیشه تابع سیاست های کشورم هستم/ مسئولان فراموشم نکنند

ملی پوش تیم کشتی آزاد امید گفت: برای اینکه همیشه تابع سیاست های کشورم بوده و هستم، مقابل نماینده رژیم صهیونیستی حاضر نشدم.

به گزارش  علیرضا کریمی با بیان این مطلب افزود:به طورحتم خیلی سخت است که ۲ بار و دقیقاَ زمانی که در اوج هستی مسابقه را واگذار کنی و قدر مسلم از این موضوع ناراحت هستم اما در مورد حاضر نشدنم  مقابل نماینده رژیم اشغالگر قدس باید عرض کنم من همیشه تابع سیاست های کشورم بوده و هستم.

وی با بیان اینکه امیدوارم مسئولان فراموشم نکنند تصریح کرد: واقعاَ کشتی گیران مظلومند و اکثر آنها به جزء کشتی شغل دیگری ندارند به همین منظور دلخوش به همین پاداش هایی هستند که پس از رقابت های مختلف به آنها تعلق می گیرد در نتیجه امیدوارم با توجه به زحمات بسیاری که کشیدم امسال مسئولان همان برخوردی که با طلای مسابقات جهانی امید دارند را با من نیز داشته باشند،اتفاقی که سال ۲۰۱۳ علی رغم وعده هایی که داده شد رخ نداد، برای من تکرار نشود.
دارنده مدال برنز رقابت های جهانی ۲۰۱۵ خاطرنشان کرد:من خیلی دوست ندارم دیگر درباره روز مسابقه صحبت کنم اما از قول من این روزها حرف های زیادی گفته می شود به هر صورت این مسابقات نیز تمام شد و به تاریخ پیوست، فقط امیدوارم دیگر دچار این بدشانسی ها نشوم و خیلی زود روحیه ام برای رقابت های مهم پیش رو ایده آل شود.

گفتنی است علیرضا کریمی در رقابت های کشتی آزاد زیر ۲۳ سال قهرمانی جهان که روزهای ۴ و ۵ آذرماه در شهر بیدگوشچ لهستان برگزار شد در وزن ۸۶ کیلوگرم به عنوان یکی از شانس‌های مسلم کسب مدال در دور نخست مقابل جبرییلوف از روسیه قرار گرفت و در نهایت با نتیجه ۱۴ بر ۳ شکست خورد.
کریمی در حالی که تا یک دقیقه مانده به پایان مبارزه از حریف روس خود پیش بود در نهایت ۱۴ بر ۳ شکست خورد. کریمی اگر این کشتی را پیروز می‌شد در دور بعد باید به مصاف حریف رژیم اشغالگر قدس می‌رفت. یوری کالاشنیکوف کشتی گیر روسی‌الاصل از رژیم صهیونیستی با نتیجه ۴ بر صفر ساموئل بروکس از آمریکا را از پیش رو برداشته بود.در نهایت با توجه به راه‌یابی کشتی گیر روس به دیدارفینال، کریمی باید در گروه شانس مجدد مقابل کشتی گیر رژیم صهیونیستی قرار می گرفت که از این مبارزه امتناع کرد و از دور رقابت ها کنار رفت.

کریمی یک‌بار دیگر نیز درمسابقات جوانان جهان در سال ۲۰۱۳ با قرعه نحص رژیم صهیونیستی مواجه شده بود.

باشگاه خبرنگاران جوان : منبع
ارسال نظر
( انصراف از پاسخگویی )
مرا از نظرات بعدی با خبر کن
مرا فقط از پاسخ به نظرم با خبر کن
کلید را به سمت چپ بکشید

اولین دیدگاه را برای این مطلب ارسال کنید.

علیرضا تاریوردی

سریال برای مخاطب حرفه ای چیزی برای عرضه ندارد و به نظر می رسد برای مخاطب عام ساخته شده است. مخاطبی که خیلی حوصله فکر و صرف انرژی برای حل معماهای پیچیده داستانی را ندارد.صرفا برای سرگرمی و قصه گویی است به اضافه کمی چاشنی ارزشهای اخلاقی و انسانی. بخشی از اوقات فراغت خانواده را پر می کند و تلنگری کوتاه مدت و موعظه وار برای خوب بودن به آنها می زند.

ماکان بند مهدی بذرافکن

مهدی بذرافکن

برای «ماکان بند»؛اگر «خدا» بخواهد، «بنده» عددی نیست که نخواهد | دمتون گرم بچه پول دارهای «یک شبه»!