مجله الکترونیکی
[ نسخه آزمایشی ]
کد خبر : ۳۳۳۵۸
زمان انتشار : ۰۹:۳۷ - ۱۳۹۶/۱۱/۱۷

سرمربی سپیدرود رشت:

کریمی خطاب به فردوسی‌پور: برو به شرط‌بندی‌هات برس

سرمربی سپیدرود رشت در کنفرانس پس از بازی تیمش مقابل استقلال خوزستان، خشم خود را به سوی مجری برنامه نود روانه کرد تا دوباره رو در روی یکدیگر قرار بگیرند.

به گزارش ، نزدیک شدن سپیدرود به منطقه خطر، سرمربی این تیم را تحت فشار قرار داده است. از طرف دیگر، نارضایتی کریمی از برنامه ۹۰ موجبات علنی شدن رابطه این دو فرد شد. به نظر می رسد اختلاف کریمی و فردوسی پور به این زودی ها تمام نمی شود. بعد از آنکه عادل در برنامه دیشب با پخش صحبتهای سرمربی سپیدرود، رفتار او را توهینی به بینندگان برنامه اش عنوان کرد، کریمی در کانال تگلرامی اش موج جدیدی از حمله به فردوسی پور را شروع کرده. جادوگر نوشته:” شما بهتره به فكر شرط بندى هات باشى، لازم نكرده وكيل وصى مردم شي!!!همون حافظ منافع تاج ودارو دستش باشى كافيه! نون همونجاست .مردم ما خيلى با فهم تر از اونى هستن كه سياه تو بشن، ديگه حنات رنگى نداره.تويى كه پيغام پسغام  ميفرستى كه بياى فيلم بگيرى، كه بعدش هر چى رو بخواى پخش كنى، جرات مناظره رو ندارى، تلفنى هم ميترسين چرا!!!!!!؟؟اگه من با اين كارم به مردم بى احترامى كردم،شما سالهاست كه دارى به شعور مردم توهين ميكنى!!!!”

 

ارسال نظر
( انصراف از پاسخگویی )
مرا از نظرات بعدی با خبر کن
مرا فقط از پاسخ به نظرم با خبر کن
کلید را به سمت چپ بکشید

اولین دیدگاه را برای این مطلب ارسال کنید.

علیرضا تاریوردی

سریال برای مخاطب حرفه ای چیزی برای عرضه ندارد و به نظر می رسد برای مخاطب عام ساخته شده است. مخاطبی که خیلی حوصله فکر و صرف انرژی برای حل معماهای پیچیده داستانی را ندارد.صرفا برای سرگرمی و قصه گویی است به اضافه کمی چاشنی ارزشهای اخلاقی و انسانی. بخشی از اوقات فراغت خانواده را پر می کند و تلنگری کوتاه مدت و موعظه وار برای خوب بودن به آنها می زند.

ماکان بند مهدی بذرافکن

مهدی بذرافکن

برای «ماکان بند»؛اگر «خدا» بخواهد، «بنده» عددی نیست که نخواهد | دمتون گرم بچه پول دارهای «یک شبه»!