مجله الکترونیکی
[ نسخه آزمایشی ]
کد خبر : ۱۸۳۰۰
زمان انتشار : ۰۳:۰۶ - ۱۳۹۶/۰۶/۰۵

جنوا 2 - 4 یوونتوس

کامبک رویایی بیانکونری

یوونتوس با هتریک دیبالا توانست جنوا را 2-4 شکست دهد.

به گزارش گروه ورزشی  | عرفان رفیعی – یوونتوس در یک بازی سخت و چالش برانگیز سر بلند بیرون آمد.

این بازی که در ساعت ۲۰:۳۰ به وقت ایران در خانه جنوا آغاز شد، اولین اتفاق بزرگ خود را در ثانیه ۲۰ بازی به ارمغان آورد.

میرالم پیانیچ در ثانیه ۲۰ بازی به اشتباه و به علت دفع ناقص کیلینی دروازه خود را باز کرد تا جنوا در کمال ناباوری جلو بیوفتد. بانوی پیر که هنوز در شوک قرار داشت و خود را جمع وجور نکرده بود در دقیقه ۷ بازی و روی اشتباه روگانی، جانشین بونوچی، با استفاده از ویدئو چک جنوا صاحب یک ضربه پنالتی شود. گالابینوف مهاجم آنها بوفون را مغلوب کرد و جنوا را ۲ بر ۰ جلو انداخت.

فشار یوونتوس برای جبران بیشتر شد و سر انجام در دقیقه‌ی ۱۴ رو حرکت تیمی زیبا دبالا در محوطه جریمه با پای راست گل اول یووه را به ثمر رساند.

بیانکونری باز هم به دنبال گل بود تا به مسابقه برگردد ولی با واکنش های فوق العاده پرین رو به رو می شد. بالاخره در دقیقه ۲+۴۵ با شوت ایگواین و هند مدافع جنوا و دوباره با استفاده از ویدئو چک داور بازی این بار پنالتی را به نفع بانویِ پیر اعلام کرد تا آنها راهی برا بازگشت به جریان بازی داشته باشند.دیبالا پشت توپ ایستاد تا دوباره دروازه جنوا و پرین را باز کند و حساب کار را ۲-۲ سازد.

با شروع نیمه دوم جیروفینه بیشتر در لاک دفاعی فرو رفت و به نظر می‌آمد که به نتیجه مساوی راضی باشد. یوونتوس فشار می‌آورد ولی به جایی نمی رسید تا دقیقه‌ی ۶۲ که با پاس فوق‌العاده مانژوکیچ کوادرادو صاحب توپ شد و با یک تو سر توپ زیبا مدافع حریف را فریفت و با پای چپ دروازه جنوا را باز نمود.

جنوا که سرمایه های خود را از دست رفته میدید شروع به ایجاد موقعیت که ثمری نداشتند. این بار یوونتوس بود که با یک ضد حمله برق آسا توانست نتیجه‌ی بازی را ۲-۴ سازد.

ایگواین باز هم پشت موحطه توپ را به دیبالا سپرد و او نیز از زاویه‌ی بسته باز هم پرین را مغلوب ساخت.

بازی با نتیجه‌ی ۲-۴ به نفع یوونتوس به پایان رسید.

اختصاصی : منبع
ارسال نظر
( انصراف از پاسخگویی )
مرا از نظرات بعدی با خبر کن
مرا فقط از پاسخ به نظرم با خبر کن
کلید را به سمت چپ بکشید

اولین دیدگاه را برای این مطلب ارسال کنید.

صدا و سیما هیچ وقت به صورت شفاف از همین نظرسنجی ها و میزان مخاطبان و رضایت آنها صحبت نکرده است. کاش صدا و سیما می گذاشت همین جشنواره مردمی را جای دیگری به غیر از صدا وسیما برگزار می کرد. کاش صدا و سیما می گفت دغدغه اصلی مردمش چیست و آنها چه چیزهایی از رسانه ملی می خواهند. کاش صدا و سیما می گفت که مهمترین ایراداتش در برنامه های رادیویی و تلویزیونی چیست که مخاطبانش روز به روز کاهش دارد نه افزایش!

متین مسلم

آیا امید بازگشت آرامش پایدار به خلیج فارس هست؟ | ۲ منطق متناقض یک دیپلماسی