مجله الکترونیکی
[ نسخه آزمایشی ]
کد خبر : ۱۸۵۵۳
زمان انتشار : ۱۳:۵۵ - ۱۳۹۶/۰۶/۰۶

کره ای ها از قدرت تیم ملی ایران وحشت دارند

کارشکنی کره ای ها و اعتراض کی روش

کره ای ها در دو دیدار آینده مقابل ایران و ازبکستان بازی سختی خواهند داشت و می خواهند با تمام ترفند و راه انداختن جنگ روانی برنده بازی باشند

به گزارش  تیم ملی ایران روز ۹شهریور در مقدماتی جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه به مصاف کره جنوبی میزبان خواهد رفت.امسال برخلاف سال های قبل بدون استرس و دردسر کارلوس کی روش توانست مقتدرانه ایران را به جام جهانی برساند و این دیدار برای ما دیداری تشریفاتی خواهد بود اما واسه کره ای ها قضیه بسیار فرق میکند.کره پشت سر خود ازبکستان و سوریه را پی بیند و در دو دیدار آینده برای آن ها حکم مرگ و زندگی دارد.کره جنوبی در دو دیدار آینده به مصاف ایران و ازبکستان خواهد رفت و به شش امتیاز این بازی ها احتیاج دارد.                                                                  اما کره ای ها انگار زمین فوتبال را با میدان جنگ اشتباه گرفته است گویی به سرزمینشان تعرض شده و جومونگ آن ها به مصاف رستم ایرانی ها می رود.جنگ روانی کره ای ها چندسالی است که دامان تیم ملی کشورمان را گرفته است.از حرف های سرمربی کره جنوبی تا مشت های گره کرده کی روش و تا الان زمین نامناسبی که تحویل ما داده اند.این زمین به حدی بد می باشد که صدای کی روش را در آورده است.ظاهرا مسئولین فوتبال کشورمان در رابطه با این کارشکنی کره ای ها سکوت کرده اند و کی روش دوباره نیز باید حمایت همه جانبه از تیم ملی انجام دهد.کی روش زبان تندی دارد و می تواند یک تنه کره ای ها را چه از لحاظ روانی و چه عملی(درون زمین)نشان دهد که چه قدر می تواند یک جنتلمن به تمام معنا باشد.                                        

ارسال نظر
( انصراف از پاسخگویی )
مرا از نظرات بعدی با خبر کن
مرا فقط از پاسخ به نظرم با خبر کن
کلید را به سمت چپ بکشید

اولین دیدگاه را برای این مطلب ارسال کنید.

صدا و سیما هیچ وقت به صورت شفاف از همین نظرسنجی ها و میزان مخاطبان و رضایت آنها صحبت نکرده است. کاش صدا و سیما می گذاشت همین جشنواره مردمی را جای دیگری به غیر از صدا وسیما برگزار می کرد. کاش صدا و سیما می گفت دغدغه اصلی مردمش چیست و آنها چه چیزهایی از رسانه ملی می خواهند. کاش صدا و سیما می گفت که مهمترین ایراداتش در برنامه های رادیویی و تلویزیونی چیست که مخاطبانش روز به روز کاهش دارد نه افزایش!

متین مسلم

آیا امید بازگشت آرامش پایدار به خلیج فارس هست؟ | ۲ منطق متناقض یک دیپلماسی