مجله الکترونیکی
[ نسخه آزمایشی ]
کد خبر : ۱۸۸۲۴
زمان انتشار : ۱۱:۳۶ - ۱۳۹۶/۰۶/۰۸

ژاوی در قرعه‌کشی بانک برنده شد

کاپیتان پیشین بارسلونا علاوه بر درآمد فوق العاده‌ای که از بازی در قطر به دست می آورد، حال در قرعه کشی بانک دوحه نیز برنده جایزه نقدی شده است.

به گزارش  برعکس بارسلونا که روزهای خوبی رو سپری نمی کند، بازیکن سابق این تیم گویا با خوش شانسی روبه‌رو شده است. ژاوی هرناندز شاید از سطح اول فوتبال دنیا دور شده باشد و در خاور میانه کمتر از زمانی که برای بارسلونا توپ می‌زد، نامش سر زبان‌ها است اما قطعاً از لحاظ کسب درآمد هیچ مشکلی ندارد و هنوز هم جزو پردرآمدترین بازیکنان دنیاست و این هفته هم اتفاقی برایش رخ داد که دارایی‌هایش را بیشتر کرد.

این هفته بانک دوحه قطر با کاپیتان سابق بارسلونا تماس گرفت تا به او اطلاع دهد که در سومین قرعه‌کشی این بانک در سال ۲۰۱۷ یک میلیون ریال قطر معادل ۲۲۹ هزار یورو برنده شده است.

هافبک السد قطر گفت: بردن جایزه نقدی اتفاق غیرمنتظره و غافلگیر کننده اما خوشایند بود. من پنجم سپتامبر سال ۲۰۱۶ در بانک دوحه حساب بازی کرده بودم و شنیدم که این بانک مشتریانش را تشویق می‌کند که پول‌هایشان را در این بانک پس انداز کنند تا شانس میلیونر شدن داشته باشند و علاوه بر فرصت دریافت جوایز نقدی به دست آورند.

ژاوی سال ۲۰۱۵ پس از ۱۷ سال بازی در بارسلونا راهی السد قطر شد.

ارسال نظر
( انصراف از پاسخگویی )
مرا از نظرات بعدی با خبر کن
مرا فقط از پاسخ به نظرم با خبر کن
کلید را به سمت چپ بکشید

اولین دیدگاه را برای این مطلب ارسال کنید.

حسن رضاییان

شهید نواب صفوی با مخالفت نسبت به کج روی مسئولان بدون جانبداری از شخص و مسؤول خاصی با هدف حرکت نهضت اسلامی به عنوان موجی خروشان و طوفانی عظیم برای سرنگونی کاخ سیاه طاغوت و مبارزه با استکبارگران کاخ سفید نشین، علم نصرمن الله و فتح قریب جد بزرگوار خود سیدالشهدا (ع) را بر افراشت.

سانچی

آیا چین در قبال سانچی درست عمل کرد؟