مجله الکترونیکی
[ نسخه آزمایشی ]
کد خبر : ۲۰۱۳۳
زمان انتشار : ۰۳:۰۸ - ۱۳۹۶/۰۶/۲۲

چلسی 6-0 قره باغ

چلسی ، قره باغ را در لندن نقره داغ کرد / کونته روی نوار پیروزی

چلسی امشب توانست در دیداری کاملا نمایشی و تمرینی حریف خود را با شش گل راهی خانه کند و 3 امتیاز بازی را کسب کند.

به گزارش  ، چلسی و قره باغ امشب ساعت ۲۳:۱۵ به مصاف همدیگر رفتند و چلسی توانست در بازی ای کاملا برتر قره باغ را شکست سنگینی دهد و صدرنشین گروه C شود. گل های این بازی را پدرو ، زاپاکوستا ، آزپلیکوئتا ، باکایوکو و باتشوایی به ثمر رساندند. چلسی که امروز اکثرا ستاره های خود را در ترکیب نداشت توانست مزد بازی دادن به بازیکن های نیمکت نشین تیمش را بگیرد و بازی را به سود خود تمام کند.

شرح گل ها:

چلسی ۱ – ۰ قره باغ: در دقیقه ۵ پاس خوب ویلیان به پدرو و شوت سرکش پدرو خارج از محوطه جریمه دروازه قره باغ را به زیبایی باز می کند.

چلسی ۲ – ۰ قره باغ: در دقیقه ۳۰ شوت بسیار عالی زاپاکوستا از فاصله ۳۰ متری در درون دروازه قرار می گیرد و مانند پدرو یک سوپرگل به ارمغان می آورد.

چلسی ۳ – ۰ قره باغ: در دقیقه ۵۵ سانتر عالی فابرگاس روی سر آزپلیکوئتا فرود می آید و او با ضربه سر دروازه قره باغ را باز می کند.

چلسی ۴ – ۰ قره باغ: در دقیقه ۷۱ در اون شلوغی محوطه جریمه باکایوکو توانست با ضربه ای بغل پا اولین گل خود را در چلسی به ثمر برساند و بازی را ۴-۰ کند.

چلسی ۵ – ۰ قره باغ: در دقیقه ۷۶ و خالی بودن دفاع خطی تیم قره باغ ، باتشوایی را در موقعیت شوتزنی قرار می دهد و او با یک شوت از راه دور دروازه قره باغ را باز می کند.

چلسی ۶ – ۰ قره باغ: در دقیقه ۸۲ و حرکت بسیار عالی زاپاکوستا و پاس او در کنار دروازه باتشوایی رو در موقعیت گل قرار می دهد و ضربه او به بازیکن قره باغ برخورد می کند و گل به خودی ثبت می شود و بازی ۶-۰ می شود.

بازی با همین نتیجه ۶-۰ تموم شد.

اختصاصی : منبع
ارسال نظر
( انصراف از پاسخگویی )
مرا از نظرات بعدی با خبر کن
مرا فقط از پاسخ به نظرم با خبر کن
کلید را به سمت چپ بکشید

اولین دیدگاه را برای این مطلب ارسال کنید.

محمدرضا یزدان‌پرست
امروز، زادروز شاعری است که حتی اگر با کج‌سلیقگیِ مٶلّفان، هیچ ردّپایی در کتاب‌های درسی از او نباشد، نقشِ ماندگارش تا همیشۀ تاریخ، بر تارُک فرهنگ این سرزمین، حک شده است. برای چه با این مقدمه آغاز کردم؟ به دلیل این بیتِ حسین منزوی: "من عاشقِ خودِ تو اَم ای عشق و هر زمان/نامی زنانه بر تو نهادم، بهانه را". آنچنان، تغزّل در وجود او نهادینه بود که می‌شود آموخت باید "عاشق زیست" و "عاشقانه نگریست"؛ بی بهانۀ بود یا نبودِ معشوق.
نصرت الله تاجیک

نصرت الله تاجیک

حاج زلفعلی خان ترامپ و مرگ چندجانبه‌گرایی!

علی نصری

جامعهٔ بیمار تخیلی

سید حمید حسینی

رشد ٧ درصدی اقتصاد بدون نفت