مجله الکترونیکی
[ نسخه آزمایشی ]
کد خبر : ۱۰۴۳۸
زمان انتشار : ۱۳:۲۱ - ۱۳۹۶/۰۴/۲۴

چرا پرسپولیس میلی به دربی ندارد؟

پرسپولیسی‌ها هیچ تمایلی برای حضور در دربی ندارند چون بهره‌ای از این بازی نمی‌برند. آنها ترجیح می‌دهند به جای درآمدزایی در آلمان که وظیفه مدیران باشگاه است، به دیدار نفت در تهران بروند.

به گزارش  ، حامی مالی استقلال و پرسپولیس در تلاش است که یک دیدار دوستانه میان این دو تیم برگزار کند اما هر روز خبری بر انجام نشدن آن بر خروجی ها قرار می گیرد. در این بین قرمزها مایل به انجام این دیدار نیستند.

خبرها حاکی از آن است که پرسپولیسی ها که هم اکنون در اردوی اوکراین به سر می برند، از اینکه باید در یک دیدار دوستانه آن هم در کشور آلمان به مصاف استقلال بروند، شاکی و ناراضی هستند. دلیل نارضایتی سرخپوشان نیز چند مبحث متفاوت است.

یک اینکه زمانی که صحبت از دربی می شود، هواداران تنها منتظر کسب پیروزی هستند و این در حالی است که اگر پرسپولیس بخواهد در آن دربی با تمام قدرت بازی کند، امکان دارد بازیکنانش مصدوم شوند و دیدارهای حساس برابر الاهلی عربستان در مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان آسیا را از دست بدهند. به هر حال این تیم به تازگی از فصل بدنسازی خارج شده و حداقل ۱۰ روز برای ریکاوری و رسیدن به شرایط بازی زمان نیاز دارد.

Image result for ‫پرسپولیس اوکراین‬‎

دوم، شاگردان برانکو باید در سوپرجام به دیدار نفت تهران بروند. اگرچه این جام ارزش آن چنانی ندارد، اما می‌تواند قبل از شروع فصل، روحیه تیمی را بالا ببرد و بازیکنان با انگیزه تر باشند.

نکته سوم به فوتبال مربوط نمی شود. گویا بازیکنان پرسپولیس معتقدند بعد از حضور در اردوی دو هفته‌ای اوکراین، حسابی دلتنگ خانواده‌شان شده‌اند. به خصوص که تعداد زیادی از بازیکنان پرسپولیس متاهل هستند و به تازگی صاحب فرزند شده‌اند که در این شرایط، دلتنگی‌شان چند برابر می‌شود.

نکته آخر اینکه، آمادگی بالای بازیکنان استقلال در اردو و نگرانی از تجربه ی مجدد آخرین بازی مقابل آبی ها مزید به علت شده است که قرمزها در آستانه بازی با الاهلی و فصل جدید، کاملأ به این مسابقه بی میل باشند.

با این شرایط، پرسپولیسی‌ها هیچ تمایلی برای حضور در دربی ندارند چون بهره‌ای از این بازی نمی‌برند. حالا بگذریم از این ماجرا که بازیکنان پرسپولیس می‌گویند هنوز به خاطر بدقولی‌های اسپانسر، از فصل قبل‌شان طلبکار هستند و دلیلی ندارد در این شرایط به خاطر این اسپانسر، بازی کنند، آن هم بازی دوستانه که باید در آلمان برگزار شود. به هر حال سرخپوشان ترجیح می‌دهند به جای درآمدزایی که وظیفه مدیران باشگاه است، به دیدار نفت تهران بروند و در واقع قهرمانی را فدای پول نکنند.

ارسال نظر
( انصراف از پاسخگویی )
مرا از نظرات بعدی با خبر کن
مرا فقط از پاسخ به نظرم با خبر کن
کلید را به سمت چپ بکشید

اولین دیدگاه را برای این مطلب ارسال کنید.

صدا و سیما هیچ وقت به صورت شفاف از همین نظرسنجی ها و میزان مخاطبان و رضایت آنها صحبت نکرده است. کاش صدا و سیما می گذاشت همین جشنواره مردمی را جای دیگری به غیر از صدا وسیما برگزار می کرد. کاش صدا و سیما می گفت دغدغه اصلی مردمش چیست و آنها چه چیزهایی از رسانه ملی می خواهند. کاش صدا و سیما می گفت که مهمترین ایراداتش در برنامه های رادیویی و تلویزیونی چیست که مخاطبانش روز به روز کاهش دارد نه افزایش!

متین مسلم

آیا امید بازگشت آرامش پایدار به خلیج فارس هست؟ | ۲ منطق متناقض یک دیپلماسی