مجله الکترونیکی
[ نسخه آزمایشی ]
کد خبر : ۱۲۵۸۹
زمان انتشار : ۱۰:۵۶ - ۱۳۹۶/۰۵/۰۴

پیکه: ماندن نیمار قطعی نیست؛ او در فرانسه بهترین بازیکن دنیا نمی شود

مدافع بارسلونا از ماندن نیمار برزیلی در این تیم اطمینان ندارد.

به گزارش  جرارد پیکه که دو روز پیش با ارسال عکسی از خودش در کنار نیمار از ماندن این بازیکن در بارسلونا خبر داد در نشست خبری که لحظاتی پیش در آمریکا برگزار شد ضمن تایید خبر پیشنهاد پاریسن ژرمن به نیمار عنوان کرد تنها نظر شخصی خودش را اعلام کرده بوده و تصمیم گیرنده نهایی خود نیمار است.

پیکه به نقل از ESPN به خبرنگاران گفت:

پست من در شبکه های اجتماعی تنها نظر شخصی خودم بود و خبر رسمی نبود. او از این کار من ناراحت نشد. ما با هم مشکلی نداریم. می خواهم که نیمار در بارسلونا بماند اما تصمیم گیرنده نهایی خود او است.

من به عنوان دوست و همبازی سعی کردم به نیمار توصیه هایی بکنم. به او گفتم به لیگی که در حد لالیگا نیست نرود. به او گفتم که در فرانسه نمی تواند بهترین بازیکن دنیا شود مگر اینکه فاتح لیگ قهرمانان شود. نیمار به اندازه کافی بالغ است تا در مورد آینده اش تصمیم بگیرد.

او تنها ۲۵ سال سن دارد و از استعداد خاصی برخوردار است اما نمی تواند شخصیت اول بارسلونا باشد چون مسی همیشه در بارسلونا بهترین باقی خواهد ماند.

وب سایت نود : منبع
ارسال نظر
( انصراف از پاسخگویی )
مرا از نظرات بعدی با خبر کن
مرا فقط از پاسخ به نظرم با خبر کن
کلید را به سمت چپ بکشید

اولین دیدگاه را برای این مطلب ارسال کنید.

سوالی که برای نگارنده پیش آمده این است که آیا اگر یک کشتی آمریکایی یا اروپایی یا روسی جای کشتی ایرانی بود، آیا باز هم یگانهای امدادی آبی و هوایی چینی انقدر مسامحه وار و بی تفاوت با حادثه روبرو می شدند؟!

حسام الدین واعظ زاده

حسام الدین واعظ زاده

جایگاه، وظیفه و کارایی نهادهای انتخابی و انتصابی