مجله الکترونیکی
[ نسخه آزمایشی ]
کد خبر : ۱۲۵۸۹
زمان انتشار : ۱۰:۵۶ - ۱۳۹۶/۰۵/۰۴

پیکه: ماندن نیمار قطعی نیست؛ او در فرانسه بهترین بازیکن دنیا نمی شود

مدافع بارسلونا از ماندن نیمار برزیلی در این تیم اطمینان ندارد.

به گزارش  جرارد پیکه که دو روز پیش با ارسال عکسی از خودش در کنار نیمار از ماندن این بازیکن در بارسلونا خبر داد در نشست خبری که لحظاتی پیش در آمریکا برگزار شد ضمن تایید خبر پیشنهاد پاریسن ژرمن به نیمار عنوان کرد تنها نظر شخصی خودش را اعلام کرده بوده و تصمیم گیرنده نهایی خود نیمار است.

پیکه به نقل از ESPN به خبرنگاران گفت:

پست من در شبکه های اجتماعی تنها نظر شخصی خودم بود و خبر رسمی نبود. او از این کار من ناراحت نشد. ما با هم مشکلی نداریم. می خواهم که نیمار در بارسلونا بماند اما تصمیم گیرنده نهایی خود او است.

من به عنوان دوست و همبازی سعی کردم به نیمار توصیه هایی بکنم. به او گفتم به لیگی که در حد لالیگا نیست نرود. به او گفتم که در فرانسه نمی تواند بهترین بازیکن دنیا شود مگر اینکه فاتح لیگ قهرمانان شود. نیمار به اندازه کافی بالغ است تا در مورد آینده اش تصمیم بگیرد.

او تنها ۲۵ سال سن دارد و از استعداد خاصی برخوردار است اما نمی تواند شخصیت اول بارسلونا باشد چون مسی همیشه در بارسلونا بهترین باقی خواهد ماند.

وب سایت نود : منبع
ارسال نظر
( انصراف از پاسخگویی )
مرا از نظرات بعدی با خبر کن
مرا فقط از پاسخ به نظرم با خبر کن
کلید را به سمت چپ بکشید

اولین دیدگاه را برای این مطلب ارسال کنید.

صدا و سیما هیچ وقت به صورت شفاف از همین نظرسنجی ها و میزان مخاطبان و رضایت آنها صحبت نکرده است. کاش صدا و سیما می گذاشت همین جشنواره مردمی را جای دیگری به غیر از صدا وسیما برگزار می کرد. کاش صدا و سیما می گفت دغدغه اصلی مردمش چیست و آنها چه چیزهایی از رسانه ملی می خواهند. کاش صدا و سیما می گفت که مهمترین ایراداتش در برنامه های رادیویی و تلویزیونی چیست که مخاطبانش روز به روز کاهش دارد نه افزایش!

متین مسلم

آیا امید بازگشت آرامش پایدار به خلیج فارس هست؟ | ۲ منطق متناقض یک دیپلماسی