مجله الکترونیکی
[ نسخه آزمایشی ]
کد خبر : ۳۰۳۹۲
زمان انتشار : ۰۹:۰۵ - ۱۳۹۶/۱۰/۰۹

در گفت‌و‌گو با اختصاصی

پیوس: ورزش تفریحی سالم با برچسب سلامت برای قشر‌جوان است

فرشاد پیوس آقای گل تاریخ ادوار ليگ فوتبال ایران درباره فضای مجازی سخنانی را مطرح کرد.

به گزارش  شماره ۱۷ افسانه ای قرمزهای پایتخت با بیان اینکه ورزش تفریحی سالم با برچسب سلامت برای قشر جوان است ، گفت: حضور در باشگاه ها و مدارس فوتبال تفریح ورزشی با برچسب سلامت است

فرشاد پیوس در گفت و گو با خبرنگار اختصاصی درباره گرایش قشر جوان به بازی های رایانه ای ، اظهار کرد:با ظهور فضای مجازی و شبکه های اجتماعی ورزش نباید کالایی با آخرین درجه اولویت در سبد کالای قشر جوان باشد.

پیشکسوت پرسپولیس با اشاره به اینکه گیم نت ها مملواز نوجوانان و جوانان مشغول بازی های رایانه ای است ، تصریح کرد: تفریح و سرگرمی خوب است ، ولی تمام زمان خود را نباید در این فضا صرف کنند.

پیوس با تأکید براینکه ورزش تفریحی سالم با برچسب سلامت برای قشر جوان است ، اضافه کرد: حضور در باشگاه ها و مدارس فوتبال تفریح ورزشی با برچسب سلامت است و خانواده ها این مهم را فراموش نکنند.

پیشکسوت پرسپولیس با بیان اینکه ورزش سلامتی روح.و جسم را به همراه دارد ، اظهار کرد: خدای نکرده استفاده نادرست از فضای مجازی تخریب روح و جسم کودکان و نوجوانان و جوانان و حتی بزرگسالان رابه همراه دارد.

ارسال نظر
( انصراف از پاسخگویی )
مرا از نظرات بعدی با خبر کن
مرا فقط از پاسخ به نظرم با خبر کن
کلید را به سمت چپ بکشید

اولین دیدگاه را برای این مطلب ارسال کنید.

صدا و سیما هیچ وقت به صورت شفاف از همین نظرسنجی ها و میزان مخاطبان و رضایت آنها صحبت نکرده است. کاش صدا و سیما می گذاشت همین جشنواره مردمی را جای دیگری به غیر از صدا وسیما برگزار می کرد. کاش صدا و سیما می گفت دغدغه اصلی مردمش چیست و آنها چه چیزهایی از رسانه ملی می خواهند. کاش صدا و سیما می گفت که مهمترین ایراداتش در برنامه های رادیویی و تلویزیونی چیست که مخاطبانش روز به روز کاهش دارد نه افزایش!

متین مسلم

آیا امید بازگشت آرامش پایدار به خلیج فارس هست؟ | ۲ منطق متناقض یک دیپلماسی