مجله الکترونیکی
[ نسخه آزمایشی ]
کد خبر : ۱۲۵۰۶
زمان انتشار : ۱۲:۳۹ - ۱۳۹۶/۰۵/۰۳

پیغام یووه به بارسا؛ دیبالا غیرقابل فروش نیست

ممکن است در صورت جدایی نیمار، پائولو دیبالا ستاره جوان یوونتوس راهی نوکمپ شود.

به گزارش  اگرچه دیشب جرارد پیکه در صفحه اینستاگرام خود خبر از ماندن نیمار در بارسلونا داد، اما هنوز هیچ چیز قطعی نشده و مذاکرات بین این ستاره برزیلی و پاری سن ژرمن ادامه دارد. فرانسوی ها قصد دارند بند آزادسازی ۲۲۲ میلیون یورویی نیمار را پرداخت کرده و او را به خدمت بگیرند.

لارپابلیکا ادعا کرد که یوونتوس شرایط فروش دیبالا را با مبلغ ۱۲۰ میلیون یورو بررسی می کند و ممکن است اگر بارسا با فروش نیمار خواهان این ستاره آرژانتینی شد، وی را به فروش برساند.

سیاست باشگاه یوونتوس بر این پایه است که اگر بازیکنی علاقه به ماندن در این تیم نداشته باشد را با زور نگه نخواهد داشت و اگر نیمار علاقمند به حضور در پاریس باشد و بارسا برای دیبالا اقدام کند، شاید ستاره آرژانتینی راهی نوکمپ شود.

ورزش سه : منبع
ارسال نظر
( انصراف از پاسخگویی )
مرا از نظرات بعدی با خبر کن
مرا فقط از پاسخ به نظرم با خبر کن
کلید را به سمت چپ بکشید

اولین دیدگاه را برای این مطلب ارسال کنید.

متین مسلم

یک تحلیل‌گر ارشد عرب مقیم لندن می‌گوید به اعتقاد من مشکل اصلی این است که عربستان تصور می‌کند اگر بتواند با حذف ایران هژمونی خود را به منطقه تحمیل کند همه چیز تمام خواهد شد! بسیار خب، اما شما فکر می‌کنید مصر، اردن، لبنان و یا اکثر کشورهای آفریقای عربی با این پدیده کنار خواهند آمد؟ محال است! از آلیس در سرزمین عجائب هم محال‌تر است!

رسول جعفریان

محمد بن سلمان سوار چه موجی شده است؟