مجله الکترونیکی
[ نسخه آزمایشی ]
کد خبر : ۲۹۱۷۹
زمان انتشار : ۱۹:۳۷ - ۱۳۹۶/۰۹/۲۴

پیغام نیمار به دوستانش؛ می خواهم پاریس را ترک کنم و به مادرید بروم

نیمار قصد جدایی از پاریسن ژرمن را دارد؟

به گزارش به نظر می رسد دوران حضور نیمار در پاریسن ژرمن، کمتر از آن چیزی خواهد بود که تصورش را می رفت. ستاره برزیلی پاریسن ژرمن در تابستان با مبلغ رکوردشکن ۲۲۲ میلیون یورو، نیوکمپ را به مقصد پاریس ترک کرد ولی حالا از شرایطش در پاریس راضی نیست. او نتوانسته خودش را زندگی در پاریس و بازی در تیم پاریسن ژرمن وفق دهد و در این میان مشکلاتی هم با کاوانی، باعث شد تا شرایط بدتر شود و نیمار اکنون به فکر ترک پاریسن ژرمن است.

طبق گزارش خبرنگار اسپانیایی برنامه تلویزیونی El Chiringuito، نیمار به دنبال ترک پاریسن ژرمن است و به پدرش گفته که مقدمات انتقال وی به رئال مادرید را در تابستان فراهم آورد. او چندی قبل تمرینات پاریسن ژرمن را ترک کرد و به دلیل مشکلات شخصی راهی برزیل شد ولی گفته می شد او به دلیل حضور در جشن تولد یکی از دوستان پدرش و همچنین ملاقات با دندانپزشک مورد اعتمادش، راهی برزیل شده است.

وبسایت نود : منبع
ارسال نظر
( انصراف از پاسخگویی )
مرا از نظرات بعدی با خبر کن
مرا فقط از پاسخ به نظرم با خبر کن
کلید را به سمت چپ بکشید

اولین دیدگاه را برای این مطلب ارسال کنید.

صدا و سیما هیچ وقت به صورت شفاف از همین نظرسنجی ها و میزان مخاطبان و رضایت آنها صحبت نکرده است. کاش صدا و سیما می گذاشت همین جشنواره مردمی را جای دیگری به غیر از صدا وسیما برگزار می کرد. کاش صدا و سیما می گفت دغدغه اصلی مردمش چیست و آنها چه چیزهایی از رسانه ملی می خواهند. کاش صدا و سیما می گفت که مهمترین ایراداتش در برنامه های رادیویی و تلویزیونی چیست که مخاطبانش روز به روز کاهش دارد نه افزایش!

متین مسلم

آیا امید بازگشت آرامش پایدار به خلیج فارس هست؟ | ۲ منطق متناقض یک دیپلماسی