مجله الکترونیکی
[ نسخه آزمایشی ]
کد خبر : ۳۲۹۰۲
زمان انتشار : ۱۲:۲۲ - ۱۳۹۶/۱۱/۱۲

پیر امریک اوبامیانگ با مبلغی رکوردشکن به آرسنال پیوست

اوبامیانگ به آرسنال ملحق شد.

به گزارش  باشگاه های آرسنال و دورتموند با انتشار بیانیه ای، اعلام کردند پیر امریک اوبامیانگ با عقد قراردادی بلندمدت به جمع توپچی ها پیوسته است. مبلغ این انتقال ۶۳،۷۵ میلیون یورو است. قرار است به زودی شماره اوبامیانگ در آرسنال اعلام شود. اوبامیانگ ۲۸ ساله در ۱۴۴ بازی لیگ آلمان، ۹۸ گل برای دورتموند به ثمر رساند.

میشل زورک مدیر ورزشی دورتموند درباره جدایی این بازیکن گفت:سوای اتفاقات ناخوشایند هفته های اخیر، باید اذعان کرد که اوبامیانگ در موفقیت های دورتموند نقشی مهم ایفا کرد و گل های بسیار مهمی برای ما به ثمر رساند. فکر می کنم انتقال او به آرسنال را باید یک موفقیت تلقی کرد، برای او آرزوی موفقیت داریم.

وبسایت نود : منبع
ارسال نظر
( انصراف از پاسخگویی )
مرا از نظرات بعدی با خبر کن
مرا فقط از پاسخ به نظرم با خبر کن
کلید را به سمت چپ بکشید

اولین دیدگاه را برای این مطلب ارسال کنید.

صدا و سیما هیچ وقت به صورت شفاف از همین نظرسنجی ها و میزان مخاطبان و رضایت آنها صحبت نکرده است. کاش صدا و سیما می گذاشت همین جشنواره مردمی را جای دیگری به غیر از صدا وسیما برگزار می کرد. کاش صدا و سیما می گفت دغدغه اصلی مردمش چیست و آنها چه چیزهایی از رسانه ملی می خواهند. کاش صدا و سیما می گفت که مهمترین ایراداتش در برنامه های رادیویی و تلویزیونی چیست که مخاطبانش روز به روز کاهش دارد نه افزایش!

متین مسلم

آیا امید بازگشت آرامش پایدار به خلیج فارس هست؟ | ۲ منطق متناقض یک دیپلماسی