مجله الکترونیکی
[ نسخه آزمایشی ]
کد خبر : ۳۳۳۰۴
زمان انتشار : ۱۲:۴۱ - ۱۳۹۶/۱۱/۱۶

پیروزی هفت گله یوونتوس و توقف میلان ده نفره در هفته بیست و سوم سری آ

بیانکونری با پیروزی هفت گله موقتا صدرنشین سری آ شد.

به گزارش  هفته بیست و سوم سری آ با برگزاری ۶ بازی پیگیری شد. در نخستین بازی که ساعت ۱۵ برگزار شد تیم آ اس رم که از دقیقه ۵۱ ده نفره شده بود با تک گل چنگیز اوندر در دقیقه اول بازی مقابل ورونا پیروز شد.

در دیگر بازی مهم که ساعت ۱۷:۳۰ برگزار شد تیم یوونتوس با ۷ گل به پیروزی پرگل مقابل ساسولو دست یافت تا با ۵۹ امتیاز موقتا صدرنشین شود. ساندرو، خدیرا (دقایق ۲۵ و ۲۷)، پیانیچ و هیگواین (دقایق ۶۳، ۷۴ و ۸۳ ) برای تیم آلگری در این بازی گلزنی کردند.

تیم میلان هم که از دقیقه ۶۸ با دو کارته شدن داویده کالابریا با ده نفر بازی می کرد به نتیجه تساوی ۱-۱ در خانه اودینزه رضایت داد. سوسو در دقیقه ۹ بازی میلان را پیش انداخت اما گل به خودی دوناروما بازی را مساوی کرد تا میلان در رده هشتم قرار بگیرد.

در دیگر بازی ها تیم کالیاری مقابل اسپال پیروز شد و فیورنتینا هم با نتیجه ۱-۲ از سد بولونیا گذشت. آتالانتا هم با یک گل مقابل کیه وو پیروز شد.

وبسایت نود : منبع
ارسال نظر
( انصراف از پاسخگویی )
مرا از نظرات بعدی با خبر کن
مرا فقط از پاسخ به نظرم با خبر کن
کلید را به سمت چپ بکشید

اولین دیدگاه را برای این مطلب ارسال کنید.

علیرضا تاریوردی

سریال برای مخاطب حرفه ای چیزی برای عرضه ندارد و به نظر می رسد برای مخاطب عام ساخته شده است. مخاطبی که خیلی حوصله فکر و صرف انرژی برای حل معماهای پیچیده داستانی را ندارد.صرفا برای سرگرمی و قصه گویی است به اضافه کمی چاشنی ارزشهای اخلاقی و انسانی. بخشی از اوقات فراغت خانواده را پر می کند و تلنگری کوتاه مدت و موعظه وار برای خوب بودن به آنها می زند.

ماکان بند مهدی بذرافکن

مهدی بذرافکن

برای «ماکان بند»؛اگر «خدا» بخواهد، «بنده» عددی نیست که نخواهد | دمتون گرم بچه پول دارهای «یک شبه»!