مجله الکترونیکی
[ نسخه آزمایشی ]
کد خبر : ۳۳۳۰۴
زمان انتشار : ۱۲:۴۱ - ۱۳۹۶/۱۱/۱۶

پیروزی هفت گله یوونتوس و توقف میلان ده نفره در هفته بیست و سوم سری آ

بیانکونری با پیروزی هفت گله موقتا صدرنشین سری آ شد.

به گزارش  هفته بیست و سوم سری آ با برگزاری ۶ بازی پیگیری شد. در نخستین بازی که ساعت ۱۵ برگزار شد تیم آ اس رم که از دقیقه ۵۱ ده نفره شده بود با تک گل چنگیز اوندر در دقیقه اول بازی مقابل ورونا پیروز شد.

در دیگر بازی مهم که ساعت ۱۷:۳۰ برگزار شد تیم یوونتوس با ۷ گل به پیروزی پرگل مقابل ساسولو دست یافت تا با ۵۹ امتیاز موقتا صدرنشین شود. ساندرو، خدیرا (دقایق ۲۵ و ۲۷)، پیانیچ و هیگواین (دقایق ۶۳، ۷۴ و ۸۳ ) برای تیم آلگری در این بازی گلزنی کردند.

تیم میلان هم که از دقیقه ۶۸ با دو کارته شدن داویده کالابریا با ده نفر بازی می کرد به نتیجه تساوی ۱-۱ در خانه اودینزه رضایت داد. سوسو در دقیقه ۹ بازی میلان را پیش انداخت اما گل به خودی دوناروما بازی را مساوی کرد تا میلان در رده هشتم قرار بگیرد.

در دیگر بازی ها تیم کالیاری مقابل اسپال پیروز شد و فیورنتینا هم با نتیجه ۱-۲ از سد بولونیا گذشت. آتالانتا هم با یک گل مقابل کیه وو پیروز شد.

وبسایت نود : منبع
ارسال نظر
( انصراف از پاسخگویی )
مرا از نظرات بعدی با خبر کن
مرا فقط از پاسخ به نظرم با خبر کن
کلید را به سمت چپ بکشید

اولین دیدگاه را برای این مطلب ارسال کنید.

صدا و سیما هیچ وقت به صورت شفاف از همین نظرسنجی ها و میزان مخاطبان و رضایت آنها صحبت نکرده است. کاش صدا و سیما می گذاشت همین جشنواره مردمی را جای دیگری به غیر از صدا وسیما برگزار می کرد. کاش صدا و سیما می گفت دغدغه اصلی مردمش چیست و آنها چه چیزهایی از رسانه ملی می خواهند. کاش صدا و سیما می گفت که مهمترین ایراداتش در برنامه های رادیویی و تلویزیونی چیست که مخاطبانش روز به روز کاهش دارد نه افزایش!

متین مسلم

آیا امید بازگشت آرامش پایدار به خلیج فارس هست؟ | ۲ منطق متناقض یک دیپلماسی