مجله الکترونیکی
[ نسخه آزمایشی ]
کد خبر : ۱۸۲۶۴
زمان انتشار : ۲۱:۲۰ - ۱۳۹۶/۰۶/۰۴

خطر از بیخ گوش گواردیولا گذشت

پیروزی بسیار دشوار سیتی در خانه بورنموث

استرلینگ کارت زرد گرفت ، گل زد ، اخراج شد ، ناجی شد.

به گزارش  ،سیتی امروز در هفته سوم لیگ جزیره به مصاف بورنموث رفت و بازی ای بسیار حیاتی برای منچسترسیتی بود چون هفته دوم در ورزشگاه اتحاد تن به مساوی دادند و این بار هم نزدیک بود متوقف شوند که استرلینگ ناجی سیتیزن ها شد و پپ ۳ امتیاز بازی را گرفت. بازی از لحاظ روحی در وضعیت خوبی نبود و یکی از خشن ترین بازی های لیگ جزیره بود و دو تیم کلا ۱۰ تا کارت زرد و ۱ کارت قرمز گرفتند. منچسترسیتی با این پیروزی موقتا به رده دوم لیگ جزیره صعود کرد تا همچنان در کورس قهرمانی باقی بمانند.

شرح گل ها:

بورنموث ۱ – ۰ منچسترسیتی: در دقیقه ۱۲ توپ کاملا جفت و جور شد زیر پای چارلی دنیلز و او با پای چپ توپ رو محکم چسبوند به طاق دروازه و حساب کار را یک بر صفر کرد.

بورنموث ۱ – ۱ منچسترسیتی: در دقیقه ۲۲ پاس تو عمق داوید سیلوا ، گابریل خسوس را صاحب توپ می کند و او تک به تک با دروازه بان را با ضربه ای بغل پا بر خلاف جهت دروازه بان باز می کند.

بورنموث ۱ – ۲ منچسترسیتی: در دقیقه ۹۷ حرکت دنیلو از سمت راست و پاس او به استرلینگ ، استرلینگ را در فرصت شوت زنی قرار میده و او با ضربه ای بغل پا شوت زد که به پای مدافع بورنموث برخورد کرد  و کمانه کرد و درون دروازه قرار گرفت.

اختصاصی : منبع
ارسال نظر
( انصراف از پاسخگویی )
مرا از نظرات بعدی با خبر کن
مرا فقط از پاسخ به نظرم با خبر کن
کلید را به سمت چپ بکشید

اولین دیدگاه را برای این مطلب ارسال کنید.

صدا و سیما هیچ وقت به صورت شفاف از همین نظرسنجی ها و میزان مخاطبان و رضایت آنها صحبت نکرده است. کاش صدا و سیما می گذاشت همین جشنواره مردمی را جای دیگری به غیر از صدا وسیما برگزار می کرد. کاش صدا و سیما می گفت دغدغه اصلی مردمش چیست و آنها چه چیزهایی از رسانه ملی می خواهند. کاش صدا و سیما می گفت که مهمترین ایراداتش در برنامه های رادیویی و تلویزیونی چیست که مخاطبانش روز به روز کاهش دارد نه افزایش!

متین مسلم

آیا امید بازگشت آرامش پایدار به خلیج فارس هست؟ | ۲ منطق متناقض یک دیپلماسی