مجله الکترونیکی
[ نسخه آزمایشی ]
کد خبر : ۱۸۲۶۴
زمان انتشار : ۲۱:۲۰ - ۱۳۹۶/۰۶/۰۴

خطر از بیخ گوش گواردیولا گذشت

پیروزی بسیار دشوار سیتی در خانه بورنموث

استرلینگ کارت زرد گرفت ، گل زد ، اخراج شد ، ناجی شد.

به گزارش  ،سیتی امروز در هفته سوم لیگ جزیره به مصاف بورنموث رفت و بازی ای بسیار حیاتی برای منچسترسیتی بود چون هفته دوم در ورزشگاه اتحاد تن به مساوی دادند و این بار هم نزدیک بود متوقف شوند که استرلینگ ناجی سیتیزن ها شد و پپ ۳ امتیاز بازی را گرفت. بازی از لحاظ روحی در وضعیت خوبی نبود و یکی از خشن ترین بازی های لیگ جزیره بود و دو تیم کلا ۱۰ تا کارت زرد و ۱ کارت قرمز گرفتند. منچسترسیتی با این پیروزی موقتا به رده دوم لیگ جزیره صعود کرد تا همچنان در کورس قهرمانی باقی بمانند.

شرح گل ها:

بورنموث ۱ – ۰ منچسترسیتی: در دقیقه ۱۲ توپ کاملا جفت و جور شد زیر پای چارلی دنیلز و او با پای چپ توپ رو محکم چسبوند به طاق دروازه و حساب کار را یک بر صفر کرد.

بورنموث ۱ – ۱ منچسترسیتی: در دقیقه ۲۲ پاس تو عمق داوید سیلوا ، گابریل خسوس را صاحب توپ می کند و او تک به تک با دروازه بان را با ضربه ای بغل پا بر خلاف جهت دروازه بان باز می کند.

بورنموث ۱ – ۲ منچسترسیتی: در دقیقه ۹۷ حرکت دنیلو از سمت راست و پاس او به استرلینگ ، استرلینگ را در فرصت شوت زنی قرار میده و او با ضربه ای بغل پا شوت زد که به پای مدافع بورنموث برخورد کرد  و کمانه کرد و درون دروازه قرار گرفت.

اختصاصی : منبع
ارسال نظر
( انصراف از پاسخگویی )
مرا از نظرات بعدی با خبر کن
مرا فقط از پاسخ به نظرم با خبر کن
کلید را به سمت چپ بکشید

اولین دیدگاه را برای این مطلب ارسال کنید.

سوالی که برای نگارنده پیش آمده این است که آیا اگر یک کشتی آمریکایی یا اروپایی یا روسی جای کشتی ایرانی بود، آیا باز هم یگانهای امدادی آبی و هوایی چینی انقدر مسامحه وار و بی تفاوت با حادثه روبرو می شدند؟!

حسام الدین واعظ زاده

حسام الدین واعظ زاده

جایگاه، وظیفه و کارایی نهادهای انتخابی و انتصابی