مجله الکترونیکی
[ نسخه آزمایشی ]
کد خبر : ۳۳۱۹۵
زمان انتشار : ۱۳:۲۰ - ۱۳۹۶/۱۱/۱۵

پیروزی بایرن مونیخ و شکست شالکه در هفته بیست و یکم بوندس لیگا

بایرن مونیخ صدرنشین با شکست ماینتس به صدرنشینی مقتدرانه اش ادامه داد.

به گزارش  هفته بیست و یکم بوندس لیگا با برگزاری ۵ بازی در ساعت ۱۸ پیگیری شد. در مهمترین بازی تیم بایرن مونیخ مهمان ماینتس بود که این بازی با دو گل به سود تیم یوپ هاینکس به پایان رسید. ریبری و رودریگز در دقایق ۳۳ و ۴۴ برای بایرن در این بازی گلزنی کردند تا مونیخی ها ۵۳ امتیازی شوند و یک قدم دیگر به قهرمانی نزدیک تر شوند.

در دیگر بازی مهم تیم شالکه در حالی که با یک گل از وردربرمن پیش بود در نهایت بازی را با نتیجه ۲-۱ واگذار کرد. در دیگر بازی ها تیم هرتابرلین در خانه مقابل هوفنهایم متوقف شد و وولفسبورگ هم در خانه به نتیجه تساوی ۱-۱ مقابل اشتوتگارت رضایت داد. دیدار تیم های لورکوزن و فرایبورگ هم با نتیجه تساوی بدون گل به پایان رسید.

وبسایت نود : منبع
ارسال نظر
( انصراف از پاسخگویی )
مرا از نظرات بعدی با خبر کن
مرا فقط از پاسخ به نظرم با خبر کن
کلید را به سمت چپ بکشید

اولین دیدگاه را برای این مطلب ارسال کنید.

صدا و سیما هیچ وقت به صورت شفاف از همین نظرسنجی ها و میزان مخاطبان و رضایت آنها صحبت نکرده است. کاش صدا و سیما می گذاشت همین جشنواره مردمی را جای دیگری به غیر از صدا وسیما برگزار می کرد. کاش صدا و سیما می گفت دغدغه اصلی مردمش چیست و آنها چه چیزهایی از رسانه ملی می خواهند. کاش صدا و سیما می گفت که مهمترین ایراداتش در برنامه های رادیویی و تلویزیونی چیست که مخاطبانش روز به روز کاهش دارد نه افزایش!

متین مسلم

آیا امید بازگشت آرامش پایدار به خلیج فارس هست؟ | ۲ منطق متناقض یک دیپلماسی