مجله الکترونیکی
[ نسخه آزمایشی ]
کد خبر : ۳۶۲۵۹
زمان انتشار : ۰۰:۳۰ - ۱۳۹۶/۱۲/۲۰

پیام عجیب نیمار؛ می‌خواهم به بارسا برگردم

در اصل گفته می شود نیمار با به راه انداختن شایعه بازگشت به نیوکمپ انگ خیانت را از روی خودش بردارد و با مخالفت مسوولان بارسا مسیررئال را در پیش گیرد.

به گزارش اختصاصی به نقل ازخبرگزاری ها ، ستاره برزیلی پاریسن ژرمن که با مصدومیت خودش و البته حذف تیمش رویای بهترین بازیکن ۲۰۱۸ را هم از دست داده از علاقه برای بازگشت به نیوکمپ سخن گفته است.

نیمار علاقه زیادی به انتخاب به عنوان بهترین بازیکن سال دنیا دارد و در سال هایی که در بارسا بود خود را زیر سایه مسی حس می کرد. به همین دلیل ساده او تلاش بسیار زیادی کرد که از زیر سایه مسی خارج شود و در این مسیر به تیم پاریسی رسید.

درخشش نیمار در پاریس کم نبود اما این تیم در لیگ قهرمانان اروپا به رئال مادرید خورد و حذف شد و نیمار هم همه روزهای فصل جاری را به خاطر مصدومیت از دست داد.

حالا واضح است که عنوان بهترین مرد ۲۰۱۸ هم به نیمار نخواهد رسید و ظاهرا چنین مساله ای سبب شده او به چند تن از دوستان خود در بارسا پیام دهد که علاقه زیادی برای بازگشت دارد.

البته نارضایتی نیمار از حضور در پاریس قابل پیش بینی بود چون حجم توجه رسانه ها به لالیگا غیرقابل قیاس با لاشمپیونه است اما به نظر می رسید که نیمار پس از تیم پاریسی مسیر رئال را در پیش بگیرد که همچنان هم از این مساله دور نیست.

الخلیفی بعید است که تا ۲۰۱۹ اجازه جدایی به نیمار بدهد و به همین دلیل مسیر او به بارسا و رئال مصدود است اما با حجم اختلافات دادگاهی که میان نیمار و بارسا در جریان است بعید است که بازگشتش ممکن شود.

در اصل گفته می شود نیمار با به راه انداختن شایعه بازگشت به نیوکمپ انگ خیانت را از روی خودش بردارد و با مخالفت مسوولان بارسا مسیررئال را در پیش گیرد.

گردآوری: گروه ورزشی مجله اکترونیکی اختصاصی

ekhtesasee.com

ارسال نظر
( انصراف از پاسخگویی )
مرا از نظرات بعدی با خبر کن
مرا فقط از پاسخ به نظرم با خبر کن
کلید را به سمت چپ بکشید

اولین دیدگاه را برای این مطلب ارسال کنید.

اسماعیل احمدی

حمایت از کالای ایرانی به عنوان یکی از ضرورت های مهم باید به عنوان راهبردی فراتر از شعار سال در اولویت قرار گیرد.

بهار و یاد یار