مجله الکترونیکی
[ نسخه آزمایشی ]
کد خبر : ۱۱۸۴۱
زمان انتشار : ۰۰:۴۵ - ۱۳۹۶/۰۵/۰۲

بعد از اتمام مصدومیت

پلنگ برمیگردد؟

کاپیتان تیم ملی کشتی آزاد ایران در المپیک ۲۰۱۶ ریو با تمام توان در حال طی مراحل درمانی خود است تا هر چه زودتر به روی تشک بازگردد.

به گزارش  ، رضا یزدانی، پلنگ جویباری کشتی ایران که دوران نقاهت خود را سپری می کند، امیدوار است دوباره به صحنه رقابت ها برگردد.

او هفته گذشته به محل تمرینات اردوی نوجوانان و جوانان آزادکار رفت و برای دقایقی با آنان به تمرین و گفتگو پرداخت. البته بر خلاف آنچه گفته شد، حضور آزادکار وزن ۹۷ کیلوگرم ایران در این تمرینات، تنها به دعوت کادر فنی تیم جوانان و برای روحیه دادن به این کشتی گیران آینده ساز صورت گرفت.

یزدانی گفت: “من دوران نقاهت را سپری می‌کنم. بنا به درخواست دوستانی که در کادر فنی تیم جوانان و نوجوانان حضور دارند، آمدیم که روزهای پایانی را کنار این بچه‌ها باشیم تا آنها از لحاظ روحی و روانی و آمادگی بدنی به شرایط آرمانی برسند و عازم مسابقات پیش‌رو شوند. امیدوارم مدال‌های خوبی برای کشورمان به ارمغان بیاوند.”

انگبزه یزدانی نشان می دهد که او برای بازگشت به دوران اوج خود لحظه شماری می کند و با همین هدف و امید، مشغول طی کردن دوران نقاهت خود است.

یزدانی در این خصوص به خبرنگار ورزشی گفت: “اولویت اصلی من ادامه دقیق و جدی روند درمان و رسیدن به سلامت کامل است. البته پزشکان نیز از این وضعیت رضایت دارند و روند درمانی مرا مطلوب ارزیابی کردند.”

وی در ادامه افزود: “اینکه زمان دقیقی را برای استارت تمرینات جدی و سنگین اعلام کنم، غیر منطقی است اما اولویت من رسیدن به بهبودی کامل است. مطمئنا به محض رسیدن به این مرحله با قدرت به تمرین خواهم پرداخت.”

طبق اعلام کادر فنی تیم ملی کشتی آزاد، یزدانی طبق نظر پزشکان معالج همچنان باید تمرینات سبک و فیزیوتراپی انجاد دهد و حضور او در اردوی جوانان به معنای بازگشت جدی او به تمرینات نبود.

رضا یزدانی اسفند ماه سال گذشته برای درمان پارگی آشیل پای راست خود در بیمارستان اسپورت کلینیک شهر کلن آلمان بستری و پای خود را به تیغ جراحان سپرد و همچنان از آن زمان تاکنون به درمان و طی دوران نقاهت مشغول است.

ارسال نظر
( انصراف از پاسخگویی )
مرا از نظرات بعدی با خبر کن
مرا فقط از پاسخ به نظرم با خبر کن
کلید را به سمت چپ بکشید

اولین دیدگاه را برای این مطلب ارسال کنید.

صدا و سیما هیچ وقت به صورت شفاف از همین نظرسنجی ها و میزان مخاطبان و رضایت آنها صحبت نکرده است. کاش صدا و سیما می گذاشت همین جشنواره مردمی را جای دیگری به غیر از صدا وسیما برگزار می کرد. کاش صدا و سیما می گفت دغدغه اصلی مردمش چیست و آنها چه چیزهایی از رسانه ملی می خواهند. کاش صدا و سیما می گفت که مهمترین ایراداتش در برنامه های رادیویی و تلویزیونی چیست که مخاطبانش روز به روز کاهش دارد نه افزایش!

متین مسلم

آیا امید بازگشت آرامش پایدار به خلیج فارس هست؟ | ۲ منطق متناقض یک دیپلماسی