مجله الکترونیکی
[ نسخه آزمایشی ]
کد خبر : ۲۴۷۳۵
زمان انتشار : ۱۹:۱۷ - ۱۳۹۶/۰۷/۲۹

بادران حریف بعدی پرسپولیس شد

پرسپولیس ۲ – ۰ نفت طلائیه ؛ کاملا آماده برای دربی تهران

پرسپولیس تهران در دیداری نفس گیر توانست مدافع عنوان قهرمانی سال گذشته را در مرحله 1/16 از گردونه رقابت ها حذف کند.

به گزارش  ، پرسپولیس تهران امروز ساعت ۱۶:۴۵ دقیقه به مصاف تیم نفت طلائیه رفت و در این دیدار سخت و نفس گیر باز هم شاگردان برانکو پیروز میدان بودند و توانستند با دو گل نفت را از گردونه رقابت ها حذف کنند. دو گل پرسپولیس را گادوین منشا و علی علیپور از روی نقطه ی پنالتی به ثمر رساندند و البته عیثی آل کثیر در دقیقه ۹۲ برای نفت طلائیه یک پنالتی را از دست داد.

داور: مهدی سیدعلی، حسین ظهیری، حسن انتظاری، شاهو اصلانی؛ استادیوم: آزادی

تماشاگر: حدود ۱۵ هزار نفر

ترکیب دو تیم :

پرسپولیس:

علیرضا بیرانوند، سیدجلال حسینی(۸۸- صادق محرمی)، شجاع خلیل زاده، حسین ماهینی، محمد انصاری، کمال کامیابی نیا، محسن ربیع خواه(۷۲- سیامک نعمتی)، بشار رسن، وحید امیری، علی علیپور و گادوین منشا(۹۰- شایان مصلح)
سرمربی: برانکو ایوانکوویچ


نفت تهران:

میلاد فراهانی، محسن بنگر، احمد آل‌نعمه، امیرحسین فشنگچی، فرید محمدزاده، سامان آقازمانی، فرشاد هاشمی(۷۱-رضا حبیب زاده)، علی عزتی(۷۶-سینا خادم پور)، هاشم بیک‌زاده، پویا امینی(۵۱-امین منوچهری) و عیسی آل‌کثیر
سرمربی: حمید درخشان


شرح گل ها:

پرسپولیس ۱ – ۰ نفت طلائیه : در دقیقه ۷۲ ارسال از راست وحید امیری با تاثیر گذاری علیپور در دهانه دروازه به منشا رسید تا این بازیکن با یک ضربه تمام کننده گل برتری پرسپولیس را زد.

پرسپولیس ۲ – ۰ نفت طلائیه : در دقیقه ۸۲  ضربه پنالتی علیپور در خلاف جهت حرکت دروازه بان به گل تبدیل شد.

اختصاصی : منبع
ارسال نظر
( انصراف از پاسخگویی )
مرا از نظرات بعدی با خبر کن
مرا فقط از پاسخ به نظرم با خبر کن
کلید را به سمت چپ بکشید

اولین دیدگاه را برای این مطلب ارسال کنید.

صدا و سیما هیچ وقت به صورت شفاف از همین نظرسنجی ها و میزان مخاطبان و رضایت آنها صحبت نکرده است. کاش صدا و سیما می گذاشت همین جشنواره مردمی را جای دیگری به غیر از صدا وسیما برگزار می کرد. کاش صدا و سیما می گفت دغدغه اصلی مردمش چیست و آنها چه چیزهایی از رسانه ملی می خواهند. کاش صدا و سیما می گفت که مهمترین ایراداتش در برنامه های رادیویی و تلویزیونی چیست که مخاطبانش روز به روز کاهش دارد نه افزایش!

متین مسلم

آیا امید بازگشت آرامش پایدار به خلیج فارس هست؟ | ۲ منطق متناقض یک دیپلماسی