مجله الکترونیکی
[ نسخه آزمایشی ]
کد خبر : ۳۴۲۵۲
زمان انتشار : ۰۹:۳۱ - ۱۳۹۶/۱۱/۲۴

فرشاد پیوس در گفتگو با اختصاصی:

پرسپولیس نباید به رقبای آسیایی اش در آزادی امان بدهد

پیشکسوت پرسپولیس با تأکید براینکه پرسپولیس باید در تهران سه امتیاز خانگی را از نسف قارشی بگیرد، گفت: پرسپولیس نباید به رقبای آسیایی اش در آزادی امان بدهد.

پرسپولیس باید سه شنبه به مصاف نسف قارشی ازبکستان برود و برانکو و پرسپولیسی ها تصمیم دارند تا کار نیمه تمام فصل گذشته را در فصل جدید لیگ قهرمانان تمام کنند. پرسپولیس فصل گذشته تا نیمه نهایی رفت اما مقابل الهلال شکست خورد و از راه یابی به فینال باز ماند. تمرینات این روزهای سرخپوشان پشت درهای بسته برگزار می شود اما ترکیب مورد نظر برانکو در فصل آتی همواره یکسان بوده اما در دو بازی گذشته، حسین ماهینی به عنوان هافبک دفاعی در سیستم پروفسور ایفای نقش کرد.

اقدام شوم عموی ۵۱ ساله با دختر ۱۱ ساله + عکس

سرمربی سرخ ها احتمالا همچون بازی های قبلی از ۲ هافبک دفاعی استفاده می کند و دو هافبک سرعتی را در کناره ها قرار می دهد همچنان سیستم تیم پرسپولیس ۴۴۲ holding یا خطی باشد. ربیع خواه و کمال کامیابی نیا، احتمالا هافبک دفاعی های تیم پرسپولیس خواهند بود و برانکو پس از چند بازی، او را به میدان خواهد فرستاد. البته احتمال نیمکت نشینی کمال و بازی کردن ماهینی باتوجه به نمایش خوب در بازی با صنعت نفت نیز هست.

دروازبان که علیرضا بیرانوند است و ۲ مدافع مقابل نیز شجاع خلیل زاده و سیدجلال حسینی خواهند بود. در سمت چپ، انصاری مهم ترین گزینه است اما برانکو کار سختی برای انتخاب دفاع راست دارد. محرمی در بازی های اخیر عملکرد بسیار خوبی داشته است اما حسین ماهینی نیز تجربه آسیایی بالایی دارد و نمی توان به سادگی از نام او گذشت. این دو در تمرینات هر دو بدون کاور تمرین کردند تا مبهم ترین پست پرسپولیس برای بازی با نسف باشند.

دو هافبک کناری نیز باتوجه به سیستم خطی، امیری و احمدزاده خواهند بود. در این سیستم، بیشتر به هافبک سرعتی، دونده و جنگنده نیاز است و بازیکنانی نظیر احمدزاده و امیری بهترین انتخاب هستند. در خط حمله نیز علی علیپور و گادوین منشا تنها انتخاب برانکو برای شروع مسابقه هستند.

فرشاد پیوس در گفتگو با  در آستانه دیدار پرسپولیس نسف قارشی، اظهار کرد: پرسپولیس در شرایط خوبی قرار دارد و خوشبختانه چالش ها را پشت سر گذاشنه است.

پیشکسوت پرسپولیس با تأکید براینکه پرسپولیس باید در تهران سه امتیاز خانگی را از نسف قارشی بگیرد، گفت:  جام باشگاه های آسیا آوردگاه بسیار مهمی است و به هیچ بهانه ای نباید به حریف امتیاز داد.

پیوس با اشاره به اینکه پرسپولیس در آستانه کسب قهرمانی لیگ برترقابلیت جبران ناکامی های گذشته را در جام باشگاه های آسیا دارد، اضافه کرد: پرسپولیس بازیکنان خوب و آماده ای در همه پست ها حتی روی نیمکت در اختیار دارد.

وی با تأکید براینکه هیچ تیمی از پیش برنده و یا بازنده نیست، گفت: پرسپولیس باید تمام توان خود را به کار بگیرد تا کارنامه خوبی از حضور در جام باشگاه های آسیا ارایه دهد.

انتهای پیام

اختصاصی : منبع
ارسال نظر
( انصراف از پاسخگویی )
مرا از نظرات بعدی با خبر کن
مرا فقط از پاسخ به نظرم با خبر کن
کلید را به سمت چپ بکشید

اولین دیدگاه را برای این مطلب ارسال کنید.

صدا و سیما هیچ وقت به صورت شفاف از همین نظرسنجی ها و میزان مخاطبان و رضایت آنها صحبت نکرده است. کاش صدا و سیما می گذاشت همین جشنواره مردمی را جای دیگری به غیر از صدا وسیما برگزار می کرد. کاش صدا و سیما می گفت دغدغه اصلی مردمش چیست و آنها چه چیزهایی از رسانه ملی می خواهند. کاش صدا و سیما می گفت که مهمترین ایراداتش در برنامه های رادیویی و تلویزیونی چیست که مخاطبانش روز به روز کاهش دارد نه افزایش!

متین مسلم

آیا امید بازگشت آرامش پایدار به خلیج فارس هست؟ | ۲ منطق متناقض یک دیپلماسی