مجله الکترونیکی
[ نسخه آزمایشی ]
کد خبر : ۱۱۶۸۳
زمان انتشار : ۰۰:۰۰ - ۱۳۹۶/۰۴/۳۱

پرسپولیس قهرمان سوپر جام ایران شد + عکس

تیم فوتبال پرسپولیس تهران موفق شد با برتری پرگل ۳ بر ۰ مقابل نفت تهران قهرمان سوپرجام ایران شود.تیم فوتبال پرسپولیس تهران موفق شد با برتری پرگل ۳ بر ۰ مقابل نفت تهران قهرمان سوپرجام ایران شود.

به گزارش  تیم‌های فوتبال پرسپولیس « قهرمان لیگ برتر» و نفت تهران «قهرمان جام حذفی» در دیدار سوپر جام فوتبال ایران که از ساعت ۲۱ در ورزشگاه آزادی برگزار شد مقابل هم قرار گرفتند که در پایان شاگردان برانکو ایوانکویچ موفق شدن با برتری قاطع ۳ بر ۰ قهرمان شوند.

گل‌های پرسپولیس را در این دیدار علی علیپور «۱۸» محسن مسلمان «۶۵»‌ و فرشاد احمدزاده «۸۳» وارد دروازه نفتی‌ها کردند.

دقیقه ۵: سانتر محسن مسلمان با پاس خلیل‌زاده همراه شد تا توپ به طارمی برسد اما مهاجم پرسپولیس نتوانست با ضربه قیچی‌برگردان روی توپ تاثیری بگذارد و توپ پس از برخورد با مدافع نفت به بیرون رفت.

دقیقه ۸: حرکت بازیکنان پرسپولیس از سمت چپ توپ را به مصلح رساند و سانتر خطرناک این بازیکن با دفع ناقص مدافعان نفت به احمدزاده رسید اما ضربه زیبای این بازیکن را دروازه‌بان نفت به زیبایی به کرنر فرستاد.

دقیقه ۱۰: حرکت طارمی توپ را به وحید امیری رساند و وینگر چپ پرسپولیس توپ را برای احمد زاده کاشت اما ضربه شماره ده سرخپوشان به شکل خطرناک از کنار دروازه به بیرون رفت.

دقیقه ۱۱: حرکت پرسپولیسی‌ها توپ را به فرشاد احمدزاده رساند و ضربه این بازیکن در یک رفت و برگشت به محسن مسلمان رسید اما شوت آرام مسلمان به راحتی در اختیار فراهانی قرار گرفت.

دقیقه  ۱۸: پاس پشت دفاع محسن مسلمان به علی علیپور رسید تا شوت محکم این بازیکن دوازه نفتی‌ها را باز کند و نخستین گل بازی را به ثمر برساند.

دقیقه ۳۵: حرکت زیبای حسین ماهینی باعث شد این بازیکن به راحتی وارد محوطه نفت شود و با پاسی دقیق طارمی را صاحب توپ کند اما کنترل بد و ضربه‌ آرام این مهاجم باعث شد این موقعیت هم برای پرسپولیس از دست برود.

 دقیقه  ۴۷: حرکتی عرض بازیکنان پرسپولیس باعث شد توپ در گوشه محوطه به احمدزاده برسد و شوت کات دار اما آرام این بازیکن در اختیار فرهانی قرار گرفت.

دقیقه ۶۵: پاس طولی احمد زاده به علی‌پور رسید و مهاجم شماره ۷۰ سرخپوشان با ضربه‌ای آرام توپ را برای محسن مسلمان کاشت تا شوت سهمگین این هافبک از فاصله ۳۵ متری و بعد از برخورد با تیر دروازه به تور دروازه بوسه بزند.

دقیقه ۷۴ سانت مسلمان با اشتباه فرهانی و مدافع نفت به صورت ناقص برگشت داده شد و ضربه سر احمد زادهه از پشت محوطه جریمه با اختلافی کم از بالای دروازه به بیرون رفت.

 دقیقه ۷۴: سیامک نعمتی به جای مهدی طارمی وارد میدان شد.

دقیقه ۸۰: کنترل توپ توسط علی پور در پشت محوطه جریمه به سختی انجام شد و پاس پشت پای این بازیکن وحید امیری در حالت تک به تک قرار داد که ضربه بی دقت این بازیکن از بالای دروازه به بیرون رفت.

دقیقه ۸۳: حرکت در عرض حسین ماهینی توپ را به نعمتی رساند که خطای کاپیتان نفت این بازیکن را در محوطه جریمه سرنگون کرد. ضربه پنالتی را فرشاد احمدزاده برخلاف جهت فراهانی وارد دروازه کرد تا سومین گل پرسپولیسی‌ها به ثمر برسد.

ترکیب پرسپولیس: علیرضا بیرانوند، حسین ماهینی، شجاع خلیل زاده، محمد انصاری، شایان مصلح، محسن ربیع خواه، وحید امیری، فرشاد احمدزاده، محسن مسلمان، مهدی طارمی و علی علیپور

ترکیب نفت: میلاد فراهانی، جهانبخش ذبیحی طاهر، حسین جعفری، فرید محمدی‌زاده، امیرحسین فشنگچی، علیرضا عزتی، فرشاد هاشمی، علی میرخراط، مجتبی حق‌دوست، آرش شهامتی و عیسی آل کثیر

انتهای پیام

ارسال نظر
( انصراف از پاسخگویی )
مرا از نظرات بعدی با خبر کن
مرا فقط از پاسخ به نظرم با خبر کن
کلید را به سمت چپ بکشید

اولین دیدگاه را برای این مطلب ارسال کنید.

صدا و سیما هیچ وقت به صورت شفاف از همین نظرسنجی ها و میزان مخاطبان و رضایت آنها صحبت نکرده است. کاش صدا و سیما می گذاشت همین جشنواره مردمی را جای دیگری به غیر از صدا وسیما برگزار می کرد. کاش صدا و سیما می گفت دغدغه اصلی مردمش چیست و آنها چه چیزهایی از رسانه ملی می خواهند. کاش صدا و سیما می گفت که مهمترین ایراداتش در برنامه های رادیویی و تلویزیونی چیست که مخاطبانش روز به روز کاهش دارد نه افزایش!

متین مسلم

آیا امید بازگشت آرامش پایدار به خلیج فارس هست؟ | ۲ منطق متناقض یک دیپلماسی