مجله الکترونیکی
[ نسخه آزمایشی ]
کد خبر : ۲۸۴۰۹
زمان انتشار : ۱۰:۴۴ - ۱۳۹۶/۰۹/۱۵

فرشاد پیوس در گفتگو با اختصاصی:

پرسپولیس در رشت کار سختی پیش رو دارد | امتیاز گیری از سپید رود آسان نیست

پیشکسوت پرسپولیس با بیان اینکه پرسپولیس در مقابل سپید رود در رشت کار سختی پیش رو دارد، گفت: امتیاز گیری از سپید رود در رشت آسان نیست.

فرشاد پیوس در گفت و گو با   در آستانه آخرین هفته از نیم فصل اول رقابت های لیگ برتر، اظهار کرد: پرسپولیس با دو پیروزی بسیار خوب برابر پارس جنوبی و ذوب آهن در یک هفته مانده به پایان رقابت های نیم فصل اول با یک بازی کمتر قهرمان شد.

پیشکسوت پرسپولیس با اشاره به اینکه پرسپولیسی ها در شرایط خوب فیزیکی و روحی قراردارند، تصریح کرد: پرسپولیس با اقتدار در صدر جدول رقابت های لیگ برتر ایستاده است.

پیوس با تأکید براینکه پرسپولیس در مقابل سپید رود در رشت کار سختی پیش رو دارد، اضافه کرد: امتیاز گیری از سپید رود در رشت آسان نیست، سپید رودی ها در رشت وزنه مهم هواداران را دارند و تیم خوب و شایسته ای هستند.

پیشکسوت پرسپولیس با اشاره به اینکه پرسپولیس جام باشگاه های آسیا را هم در آینده پیش رو دارد، تصریح کرد» استخوان بندی پرسپولیس خوب است ولی باید از این محکم تر شود.

پیوس با بیان اینکه قهرمانی نیم فصل شایسته پرسپولیس بود، اظهار کرد: پرسپولیس با وجود حواشی، عملکرد بسیار خوبی ارایه کرد.

انتهای پیام

ارسال نظر
( انصراف از پاسخگویی )
مرا از نظرات بعدی با خبر کن
مرا فقط از پاسخ به نظرم با خبر کن
کلید را به سمت چپ بکشید

اولین دیدگاه را برای این مطلب ارسال کنید.

صدا و سیما هیچ وقت به صورت شفاف از همین نظرسنجی ها و میزان مخاطبان و رضایت آنها صحبت نکرده است. کاش صدا و سیما می گذاشت همین جشنواره مردمی را جای دیگری به غیر از صدا وسیما برگزار می کرد. کاش صدا و سیما می گفت دغدغه اصلی مردمش چیست و آنها چه چیزهایی از رسانه ملی می خواهند. کاش صدا و سیما می گفت که مهمترین ایراداتش در برنامه های رادیویی و تلویزیونی چیست که مخاطبانش روز به روز کاهش دارد نه افزایش!

متین مسلم

آیا امید بازگشت آرامش پایدار به خلیج فارس هست؟ | ۲ منطق متناقض یک دیپلماسی