مجله الکترونیکی
[ نسخه آزمایشی ]
کد خبر : ۲۸۴۰۹
زمان انتشار : ۱۰:۴۴ - ۱۳۹۶/۰۹/۱۵

فرشاد پیوس در گفتگو با اختصاصی:

پرسپولیس در رشت کار سختی پیش رو دارد | امتیاز گیری از سپید رود آسان نیست

پیشکسوت پرسپولیس با بیان اینکه پرسپولیس در مقابل سپید رود در رشت کار سختی پیش رو دارد، گفت: امتیاز گیری از سپید رود در رشت آسان نیست.

فرشاد پیوس در گفت و گو با   در آستانه آخرین هفته از نیم فصل اول رقابت های لیگ برتر، اظهار کرد: پرسپولیس با دو پیروزی بسیار خوب برابر پارس جنوبی و ذوب آهن در یک هفته مانده به پایان رقابت های نیم فصل اول با یک بازی کمتر قهرمان شد.

پیشکسوت پرسپولیس با اشاره به اینکه پرسپولیسی ها در شرایط خوب فیزیکی و روحی قراردارند، تصریح کرد: پرسپولیس با اقتدار در صدر جدول رقابت های لیگ برتر ایستاده است.

پیوس با تأکید براینکه پرسپولیس در مقابل سپید رود در رشت کار سختی پیش رو دارد، اضافه کرد: امتیاز گیری از سپید رود در رشت آسان نیست، سپید رودی ها در رشت وزنه مهم هواداران را دارند و تیم خوب و شایسته ای هستند.

پیشکسوت پرسپولیس با اشاره به اینکه پرسپولیس جام باشگاه های آسیا را هم در آینده پیش رو دارد، تصریح کرد» استخوان بندی پرسپولیس خوب است ولی باید از این محکم تر شود.

پیوس با بیان اینکه قهرمانی نیم فصل شایسته پرسپولیس بود، اظهار کرد: پرسپولیس با وجود حواشی، عملکرد بسیار خوبی ارایه کرد.

انتهای پیام

ارسال نظر
( انصراف از پاسخگویی )
مرا از نظرات بعدی با خبر کن
مرا فقط از پاسخ به نظرم با خبر کن
کلید را به سمت چپ بکشید

اولین دیدگاه را برای این مطلب ارسال کنید.

متین مسلم

عمدتاً واکنش پایتخت‌های عربی در قبال تصمیم ترامپ است که بر ابهام‌ها افزوده و جلب توجه می‌کند. همین ابهام به خودی خود توصیف‌کننده شرایطی است که حتما به نفع فلسطینیان نیست. لطفا حیرت‌زده نشوید! رئیس‌جمهور ترامپ و مشاوران امنیت ملی ایالات متحده با اطمینان از عدم واکنش موثر جامعه عرب، تصمیم خود که شورشی تمام‌عیار علیه قوانین بین‌المللی بود را بدون نگرانی اجرا کردند.

رضا دانشمندی محمود احمدی نژاد

رضا دانشمندی

ما بیش از احمدی‌نژاد، به روان‌شناس نیازمندیم