مجله الکترونیکی
[ نسخه آزمایشی ]
کد خبر : ۲۸۴۰۹
زمان انتشار : ۱۰:۴۴ - ۱۳۹۶/۰۹/۱۵

فرشاد پیوس در گفتگو با اختصاصی:

پرسپولیس در رشت کار سختی پیش رو دارد | امتیاز گیری از سپید رود آسان نیست

پیشکسوت پرسپولیس با بیان اینکه پرسپولیس در مقابل سپید رود در رشت کار سختی پیش رو دارد، گفت: امتیاز گیری از سپید رود در رشت آسان نیست.

فرشاد پیوس در گفت و گو با   در آستانه آخرین هفته از نیم فصل اول رقابت های لیگ برتر، اظهار کرد: پرسپولیس با دو پیروزی بسیار خوب برابر پارس جنوبی و ذوب آهن در یک هفته مانده به پایان رقابت های نیم فصل اول با یک بازی کمتر قهرمان شد.

پیشکسوت پرسپولیس با اشاره به اینکه پرسپولیسی ها در شرایط خوب فیزیکی و روحی قراردارند، تصریح کرد: پرسپولیس با اقتدار در صدر جدول رقابت های لیگ برتر ایستاده است.

پیوس با تأکید براینکه پرسپولیس در مقابل سپید رود در رشت کار سختی پیش رو دارد، اضافه کرد: امتیاز گیری از سپید رود در رشت آسان نیست، سپید رودی ها در رشت وزنه مهم هواداران را دارند و تیم خوب و شایسته ای هستند.

پیشکسوت پرسپولیس با اشاره به اینکه پرسپولیس جام باشگاه های آسیا را هم در آینده پیش رو دارد، تصریح کرد» استخوان بندی پرسپولیس خوب است ولی باید از این محکم تر شود.

پیوس با بیان اینکه قهرمانی نیم فصل شایسته پرسپولیس بود، اظهار کرد: پرسپولیس با وجود حواشی، عملکرد بسیار خوبی ارایه کرد.

انتهای پیام

ارسال نظر
( انصراف از پاسخگویی )
مرا از نظرات بعدی با خبر کن
مرا فقط از پاسخ به نظرم با خبر کن
کلید را به سمت چپ بکشید

اولین دیدگاه را برای این مطلب ارسال کنید.

علیرضا تاریوردی

سریال برای مخاطب حرفه ای چیزی برای عرضه ندارد و به نظر می رسد برای مخاطب عام ساخته شده است. مخاطبی که خیلی حوصله فکر و صرف انرژی برای حل معماهای پیچیده داستانی را ندارد.صرفا برای سرگرمی و قصه گویی است به اضافه کمی چاشنی ارزشهای اخلاقی و انسانی. بخشی از اوقات فراغت خانواده را پر می کند و تلنگری کوتاه مدت و موعظه وار برای خوب بودن به آنها می زند.

ماکان بند مهدی بذرافکن

مهدی بذرافکن

برای «ماکان بند»؛اگر «خدا» بخواهد، «بنده» عددی نیست که نخواهد | دمتون گرم بچه پول دارهای «یک شبه»!