مجله الکترونیکی
[ نسخه آزمایشی ]
کد خبر : ۳۶۹۶
زمان انتشار : ۱۴:۳۰ - ۱۳۹۶/۰۳/۱۶

ترکش های برهم زدن رابطه با قطر و ایران

پرسپولیس – الاهلی عربستان; وعده دیدار، دوحه

پس از قرعه ی حریف عربستانی، برای اعلام کشور میزبان، سعودی ها منتظر نماینده ایران اند.

به گزارش ، ظهر امروز قرعه کشی یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان آسیا برگزار شد و تیم های تیم های پرسپولیس ایران، العین امارات، الهلال و الاهلی عربستان از غرب و گوانگژو، شانگهای چین، اوراواردز و کاواساکی ژاپن از شرق حریفان خود را شناختند.

براساس این قرعه کشی پرسپولیس باید در این مرحله به مصاف الاهلی عربستان برود. نماینده ایران میزبان دیدار رفت خواهد بود و محل برگزاری این دیدار مهم ترین موضوع بحث میان فوتبال دوستان است. با توجه به اینکه رابطه سیاسی عربستان و قطر به کلی خراب شده است و فدراسیون فوتبال عربستان به دنبال آن است تا بازی در قطر را تحریم کند بهترین راه برای انتخاب کشور ثالث توسط پرسپولیس کشور قطر است.

بلافاصله پس از این اتفاق، فدراسیون فوتبال عربستان تاکید کرد که نماینده‌های این کشور در لیگ قهرمانان آسیا برابر نماینده ایران در قطر و کویت به میدان نخواهند رفت.

همچنین در صورت صعود تیم فوتبال پرسپولیس به دور بعد و از طرف دیگر الهلال در صورت پیروزی برابر العین باز هم باید شاهد یک رویارویی دیگر بین نماینده‌های ایران و عربستان باشیم.

به احتمال خیلی زیاد پرسپولیس کشور قطر را به عنوان میزبان بازی خود برابر الاهلی عربستان انتخاب می‌کند اما فدراسیون فوتبال عربستان از هم‌اکنون تاکید کرده که نه الاهلی و نه الهلال در قطر به میدان نخواهند رفت.

یک مسئول فدراسیون فوتبال عربستان که نخواست نامش فاش شود در گفت‌وگویی که با اسپورت ۲۴ داشت تاکید کرد که نه الاهلی و نه الهلال در قطر به میدان نخواهند رفت و باید پرسپولیس به دنبال معرفی کشور دیگری به غیر از قطر و کویت باشد.

ارسال نظر
( انصراف از پاسخگویی )
مرا از نظرات بعدی با خبر کن
مرا فقط از پاسخ به نظرم با خبر کن
کلید را به سمت چپ بکشید

اولین دیدگاه را برای این مطلب ارسال کنید.

بهاره مقدم

برایمان بمان سردار، تا ابد، باهمین لباس خاکی و چهره تازیانه خورده از آفتاب سرزمین کارمانیا و شام، بی جناح!و اخم های درهم کشیده ای که اشداء علی الکفار است!

زلزله کرمانشاه فریبرز ناطقی الهی

فریبرز ناطقی الهی

با کدام منطق می‌گویید بازسازی مناطق زلزله‌زده شروع شد؟