مجله الکترونیکی
[ نسخه آزمایشی ]
کد خبر : ۱۳۲۷۶
زمان انتشار : ۱۰:۱۴ - ۱۳۹۶/۰۵/۰۸

پرسپولیس از همه تیم‌ها یک سروگردن بالاتر است

پیشکسوت پرسپولیس گفت: به طور کلی بچه‌ها در شرایط خوبی هستند و روند درستی را هم در پیش گرفته اند.

به گزارش  رضا شاهرودی پیشکسوت تیم ملی و باشگاه پرسپولیس درباره  نخستین برد تیم پرسپولیس مقابل فولاد خوزستان در هفته اول مسابقات لیگ برتر اظهار داشت: اولین بازی همیشه سخت می‌شود و پرسپولیس توانست با اقتدار ۳ امتیاز را کسب کند. در بازی دیدیم که تیم انسجام بسیار خوبی داشت، البته بازهم موقعیت هایی بودند که برای سرخپوشان از دست رفت اما نکته مهم برد بود که به دست آمد.

وی در ادامه افزود: بنده سایر بازی های هفته نخست لیگ را نیز دیدم به نظر من بچه ها از همه تیم ها یک سر و گردن بالاتر هستند. البته امسال توقعات از این تیم زیاد است چون سال گذشته پرسپولیس قهرمان شد. به نظرم سرخپوشان بازی اول را خیلی با قدرت ظاهر شدند و امسال هم مهمترین مدعی لیگ برای کسب مقام قهرمانی پرسپولیس است.

پیشکسوت پرسپولیس درمورد حضور منشا در ترکیب و عدم آمادگی او و طارمی اظهار داشت: منشا به خاطر مشکلاتی که داشت کاملا در تمرینات حضور نداشت. او بازیکن بزرگی است و می‌تواند به پرسپولیس کمک کند، طارمی هم کمی دیر به تیم اضافه شد اما این ها بازیکنان حرفه ای  هستند و من فکر می کنم تا بازی الاهلی به اوج آمادگی خود برسند. البته خوشبختانه در این پست کم بازیکن خوب نداریم و وحید امیری و علیپور آمادگی بسیار خوبی دارند،. به طور کلی بچه ها درشرایط خوبی هستند و روند درستی را نیز در پیش گرفته اند و مطمئن هستم با همین روند در بازی رفت و برگشت الاهلی عربستان را خواهیم برد.

برنا : منبع
ارسال نظر
( انصراف از پاسخگویی )
مرا از نظرات بعدی با خبر کن
مرا فقط از پاسخ به نظرم با خبر کن
کلید را به سمت چپ بکشید

اولین دیدگاه را برای این مطلب ارسال کنید.

حسن رضاییان

شهید نواب صفوی با مخالفت نسبت به کج روی مسئولان بدون جانبداری از شخص و مسؤول خاصی با هدف حرکت نهضت اسلامی به عنوان موجی خروشان و طوفانی عظیم برای سرنگونی کاخ سیاه طاغوت و مبارزه با استکبارگران کاخ سفید نشین، علم نصرمن الله و فتح قریب جد بزرگوار خود سیدالشهدا (ع) را بر افراشت.

سانچی

آیا چین در قبال سانچی درست عمل کرد؟