مجله الکترونیکی
[ نسخه آزمایشی ]
کد خبر : ۲۴۸۷۶
زمان انتشار : ۰۱:۲۷ - ۱۳۹۶/۰۸/۰۱

پایان نیم فصل اول رقابت‌های لیگ برتر جوانان گیلان با قهرمانی سپیدرود رشت

نیم فصل اول مسابقات لیگ برتر جوانان استان گیلان با قهرمانی تیم فوتبال سپیدرود رشت به پایان رسید.

به گزارش  مسابقات لیگ برتر جوانان گیلان پس از برگزاری ۱۱ هفته، با قهرمانی سپیدرود رشت به پایان رسید. سرخ های شهر باران موفق شدند با ۷ برد، ۳ تساوی و تنها یک شکست با کسب ۲۴ امتیاز بر صدر جدول تکیه بزنند. قصر لاهیجان دیگر تیم مدعی این لیگ با ۲۳ امتیاز و بنادر انزلی با ۲۲ امتیاز مکان‌های دوم و سوم جدول را به خود اختصاص دادند.

در پایان نیم فصل اول این مسابقات، تیم سپیدرود رشت با زدن ۳۷ گل بهترین خط حمله و با دریافت تنها ۸ گل بهترین خط دفاعی لیگ را از آن خود کرد. حسین امینی از سپیدرود رشت با ۱۱ گل آقای گل این رقابت‌ها و رضا ناصری گلر سپیدرودی‌ها با ۶ کلین شیت بهترین گلر این مسابقات می‌باشند.

میثم فتحعلی پور سرپرست تیم جوانان سپیدرود در گفتگو با خبرگزاری فارس پیرامون مشکلات تیم جوانان اظهار داشت: این تیم با حمایت مالی تنی چند از اسپانسرها اداره می شود و باشگاه سپیدرود نیز به دلیل مشکلات مالی که دارد تنها به حمایت معنوی از ما بسنده کرده است. امیدواریم که به تیم های پایه بیش از پیش توجه شود. کمترین ثمره تشکیل تیم جوانان سپیدرود معرفی یک بازیکن به تیم ملی جوانان به نام جواد آقایی پور می باشد.

از سویی دیگر سرمربی موفق جوانان سپیدرود نیز پس از کسب صدرنشینی به خبرنگار فارس گفت: سه فصل پیش بود که سپیدرود را با تنها ۱۴ بازیکن آن‌هم در رده یازدهم جدول تحویل گرفتم (در لیگ جوانان ۱۲ تیم حضور دارند). در پایان فصل موفق شدیم در مکان چهارم به کار خود پایان دهیم.

ساسان صادقی ادامه داد: در سال دوم تیمی به مراتب قدرتمندتر تشکیل دادیم و با ناعدالتی که در حقمان روا داشتند نائب قهرمان شدیم لیکن امسال عزممان را جزم کردیم که به قهرمانی این مسابقات دست‌یابیم و خوشحالیم که در پایان نیم فصل اول، صدرنشین مسابقات هستیم.

فارس : منبع
ارسال نظر
( انصراف از پاسخگویی )
مرا از نظرات بعدی با خبر کن
مرا فقط از پاسخ به نظرم با خبر کن
کلید را به سمت چپ بکشید

اولین دیدگاه را برای این مطلب ارسال کنید.

صدا و سیما هیچ وقت به صورت شفاف از همین نظرسنجی ها و میزان مخاطبان و رضایت آنها صحبت نکرده است. کاش صدا و سیما می گذاشت همین جشنواره مردمی را جای دیگری به غیر از صدا وسیما برگزار می کرد. کاش صدا و سیما می گفت دغدغه اصلی مردمش چیست و آنها چه چیزهایی از رسانه ملی می خواهند. کاش صدا و سیما می گفت که مهمترین ایراداتش در برنامه های رادیویی و تلویزیونی چیست که مخاطبانش روز به روز کاهش دارد نه افزایش!

متین مسلم

آیا امید بازگشت آرامش پایدار به خلیج فارس هست؟ | ۲ منطق متناقض یک دیپلماسی