مجله الکترونیکی
[ نسخه آزمایشی ]
کد خبر : ۲۴۰۳۷
زمان انتشار : ۰۱:۳۰ - ۱۳۹۶/۰۷/۲۵

با یک بازی نمی‌توان شفر را نقد کرد

پاشازاده: مجیدی حلقه گمشده استقلال است/ حضور او به شفر و استقلال کمک می‌کند

پیشکسوت استقلال معتقد است کاپیتان پیشین این تیم باید به عنوان دستیار شفر معرفی شود.

به گزارش  مهدی پاشازاده سرمربی نساجی مازندران در نشست خبری پس از دیدار تیمش مقابل مس کرمان، در خصوص حضور وینفرد شفر روی نیمکت استقلال اظهار داشت: بارها گفتم و باز هم می‌گویم وینفرد شفر تازه به استقلال آمده و نیاز به زمان دارد که بتواند برنامه‌هایش را به این تیم دیکته کند. بنابراین خیلی غیرمنطقی و غیر حرفه‌ای است که بخواهیم با یک بازی، این مربی کارنامه‌دار آلمانی را نقد کنیم.

وی ادامه داد: کار کردن در استقلال با سایر باشگاه‌ها فرق می‌کند. خیلی هم فرق می‌کند و باید کنار شفر آلمانی یک مربی شناخته‌شده و آشنا به محیط فوتبال ایران که مورد وثوق هواداران استقلال هم باشد، قرار بگیرد.

پیشکسوت باشگاه استقلال ضمن حمایت از حضور کاپیتان پیشین آبی‌پوشان روی نیمکت این تیم تصریح کرد: من قصد دخالت در امور استقلال را ندارم و فقط به عنوان یک هوادار قدیمی این تیم پیشنهاد می‌کنم مدیران استقلال هر چه زودتر فرهاد مجیدی را بیاورند، چون او بهترین گزینه و حلقه گمشده استقلال است. به هر حال بودن فرهاد می‌تواند خیلی به شفر و این تیم کمک کند. مهم‌تر آن که هواداران استقلال هم همین را می‌خواهند و می‌توان روی خواسته این عزیزان بیشتر فکر و تأمل کرد.

تسنیم : منبع
ارسال نظر
( انصراف از پاسخگویی )
مرا از نظرات بعدی با خبر کن
مرا فقط از پاسخ به نظرم با خبر کن
کلید را به سمت چپ بکشید

اولین دیدگاه را برای این مطلب ارسال کنید.

صدا و سیما هیچ وقت به صورت شفاف از همین نظرسنجی ها و میزان مخاطبان و رضایت آنها صحبت نکرده است. کاش صدا و سیما می گذاشت همین جشنواره مردمی را جای دیگری به غیر از صدا وسیما برگزار می کرد. کاش صدا و سیما می گفت دغدغه اصلی مردمش چیست و آنها چه چیزهایی از رسانه ملی می خواهند. کاش صدا و سیما می گفت که مهمترین ایراداتش در برنامه های رادیویی و تلویزیونی چیست که مخاطبانش روز به روز کاهش دارد نه افزایش!

متین مسلم

آیا امید بازگشت آرامش پایدار به خلیج فارس هست؟ | ۲ منطق متناقض یک دیپلماسی