مجله الکترونیکی
[ نسخه آزمایشی ]
کد خبر : ۲۷۵۹۴
زمان انتشار : ۰۱:۱۷ - ۱۳۹۶/۰۹/۰۵

پارس جنوبی ۰-۱ پرسپولیس ; دشت ۳ امتیازی از جم

دیدار تیمهای پرسپولیس و پارس جنوبی با برتری پرسپولیس به پایان رسید.

به گزارش   این دیدار در ورزشگاه جم برگزار شد.

ترکیب پارس جنوبی: محسن فروزان، حامد نورمحمدی، مایکل اومانیا، میثم تیموری، فرشاد محمدی مهر، میثم نقی زاده، حسین پورامینی،علی دشتی(۶۲- مجید عیاری)، مهدی زبیدی(۸۸- امیرارسلان مطهری)، احسان تائیدی(۷۲- نانگ) و ابراهیم صالحی

ترکیب پرسپولیس: علیرضا بیرانوند، سید جلال حسینی، شجاع خلیل‌زاده، محمد انصاری، حسین ماهینی، محسن ربیع‌خواه، کمال کامیابی‌نیا، محسن مسلمان(۹۰- مصلح)، وحید امیری(۷۲- فرشاد احمدزاده)، علی علیپور(۸۱- نعمتی) و گادوین منشا

دقایق حساس نیمه اول:

دقیقه ۳: ارسال از چپ بازیکنان پارس جنوبی میرفت تا در شلوغی محوطه جریمه دروازه پرسپولیس را تهدید کند که مدافعان این تیم توپ را راهی کرنر کردند.

دقیقه ۱۳: ارسال از راست این بار قبل از اینکه به مهاجم پارس جنوبی برسد توسط انصاری راهی کرنر شد.

دقیقه ۲۱:با پاس عرضی عرضی منشا، علیپور میتوانست مقابل دروازه پارس جنوبی صاحب توپ شود اما فروزان با خروج به موقع مانع از تهدید دروازه تیمش شد.

دقیقه ۴۰: ضربه کاشته مسلمان از پشت محوطه جریمه را مدافعان پارس جنوبی برگشت دادند.

دقایق حساس نیمه دوم:

دقیقه ۵۴: منشا میرفت تا در محوطه جریمه پارس جنوبی در موقعیت ایده آل گلزنی قرار گیرد اما محسن فروزان با خروج به موقع مانع از این مهم شد.

دقیقه ۶۵: خطای بیرانوند روی مهاجم پارس جنوبی با اعلام پنالتی از سوی داور همراه بود. محسن فروزان پشت این توپ ایستاد اما ضربه وی پس از برخورد به دیرک های عمودی دروازه، گل نشد تا فرصت ایده آل گلزنی پارس جنوبی از دست برود.

دقیقه ۷۴: ضربه کاشته محسن مسلمان را محسن فروزان با مشت مهار کرد.

دقیقه ۹۴: ارسال از راست بازیکنان پارس جنوبی با ضربه سر مهاجم این تیم مقابل دروازه پرسپولیس همراه بود اما ماهینی مقابل ضربه مهاجم پارس جنوبی قرار گرفت و توپ را دفع کرد.

(گل پرسپولیس) دقیقه ۹۶: کمال کامیابی نیا از سمت راست محوطه جریمه توپ را ارسال کرد و توپ با کنترل شایان مصلح وارد دروازه پارس جنوبی شد.

وبسایت نود : منبع
ارسال نظر
( انصراف از پاسخگویی )
مرا از نظرات بعدی با خبر کن
مرا فقط از پاسخ به نظرم با خبر کن
کلید را به سمت چپ بکشید

اولین دیدگاه را برای این مطلب ارسال کنید.

علیرضا تاریوردی

سریال برای مخاطب حرفه ای چیزی برای عرضه ندارد و به نظر می رسد برای مخاطب عام ساخته شده است. مخاطبی که خیلی حوصله فکر و صرف انرژی برای حل معماهای پیچیده داستانی را ندارد.صرفا برای سرگرمی و قصه گویی است به اضافه کمی چاشنی ارزشهای اخلاقی و انسانی. بخشی از اوقات فراغت خانواده را پر می کند و تلنگری کوتاه مدت و موعظه وار برای خوب بودن به آنها می زند.

ماکان بند مهدی بذرافکن

مهدی بذرافکن

برای «ماکان بند»؛اگر «خدا» بخواهد، «بنده» عددی نیست که نخواهد | دمتون گرم بچه پول دارهای «یک شبه»!