مجله الکترونیکی
[ نسخه آزمایشی ]
کد خبر : ۳۳۵۰۹
زمان انتشار : ۱۲:۲۹ - ۱۳۹۶/۱۱/۱۸

پادربورن ۰-۶ بایرن مونیخ؛صعود آسان باواریایی ها به دور نیمه نهایی جام حذفی آلمان

بایرن مونیخ توانست در خانه پادربورن به پیروزی برسند.

به گزارش  دو تیم پادربورن و بایرن مونیخ در دور یک چهارم نهایی در اف بی پوکال آلمان به مصاف هم رفتند.

در نیمه اول بایرن مونیخ که کنترل بازی را در دست گرفته بود توانست گل اول دیدار در دقیقه هجده توسط کومان به ثمر برساند. هفت دقیقه بعد روی ارسال کومان و کنترل سینه بسیار خوب لواندوفسکی و ضربه دقیق او شاگردان هاینکس به گل دوم دست یافتند. آتش بازی مونیخی ها ادامه داشت و آن ها به وسیله یاشوا کیمیش در دقیقه چهل و دو اختلاف را سه برابر کردند. نیمه اول با نتیجه ۳-۰ به پایان رسید.

در نیمه دوم نیز باواریایی ها مالکیت توپ و میدان بودند. بایرن مونیخ مطابق انتظار در دقیقه پنجاه و پنج برای بار چهارم دروازه پادربورن را باز کرد. زننده این گل تولیسو بود. یک دقیقه بعد از این گل میزبان می توانست یکی از گل ها را جبران کند اما ضربه زولینسکی به تیر دروازه برخورد کرد. در ادامه نیز مهمان دو گل دیگر در دقایق هشتاد و شش و هشتاد و شش به وسیله آرین روبن به ثمر رساند تا پادربورن شب بسیار سختی را سپری کرده باشد. این دیدار با حساب ۶-۰ به پایان رسید.

وبسایت نود : منبع
ارسال نظر
( انصراف از پاسخگویی )
مرا از نظرات بعدی با خبر کن
مرا فقط از پاسخ به نظرم با خبر کن
کلید را به سمت چپ بکشید

اولین دیدگاه را برای این مطلب ارسال کنید.

علیرضا تاریوردی

سریال برای مخاطب حرفه ای چیزی برای عرضه ندارد و به نظر می رسد برای مخاطب عام ساخته شده است. مخاطبی که خیلی حوصله فکر و صرف انرژی برای حل معماهای پیچیده داستانی را ندارد.صرفا برای سرگرمی و قصه گویی است به اضافه کمی چاشنی ارزشهای اخلاقی و انسانی. بخشی از اوقات فراغت خانواده را پر می کند و تلنگری کوتاه مدت و موعظه وار برای خوب بودن به آنها می زند.

ماکان بند مهدی بذرافکن

مهدی بذرافکن

برای «ماکان بند»؛اگر «خدا» بخواهد، «بنده» عددی نیست که نخواهد | دمتون گرم بچه پول دارهای «یک شبه»!