مجله الکترونیکی
[ نسخه آزمایشی ]
کد خبر : ۳۳۵۰۹
زمان انتشار : ۱۲:۲۹ - ۱۳۹۶/۱۱/۱۸

پادربورن ۰-۶ بایرن مونیخ؛صعود آسان باواریایی ها به دور نیمه نهایی جام حذفی آلمان

بایرن مونیخ توانست در خانه پادربورن به پیروزی برسند.

به گزارش  دو تیم پادربورن و بایرن مونیخ در دور یک چهارم نهایی در اف بی پوکال آلمان به مصاف هم رفتند.

در نیمه اول بایرن مونیخ که کنترل بازی را در دست گرفته بود توانست گل اول دیدار در دقیقه هجده توسط کومان به ثمر برساند. هفت دقیقه بعد روی ارسال کومان و کنترل سینه بسیار خوب لواندوفسکی و ضربه دقیق او شاگردان هاینکس به گل دوم دست یافتند. آتش بازی مونیخی ها ادامه داشت و آن ها به وسیله یاشوا کیمیش در دقیقه چهل و دو اختلاف را سه برابر کردند. نیمه اول با نتیجه ۳-۰ به پایان رسید.

در نیمه دوم نیز باواریایی ها مالکیت توپ و میدان بودند. بایرن مونیخ مطابق انتظار در دقیقه پنجاه و پنج برای بار چهارم دروازه پادربورن را باز کرد. زننده این گل تولیسو بود. یک دقیقه بعد از این گل میزبان می توانست یکی از گل ها را جبران کند اما ضربه زولینسکی به تیر دروازه برخورد کرد. در ادامه نیز مهمان دو گل دیگر در دقایق هشتاد و شش و هشتاد و شش به وسیله آرین روبن به ثمر رساند تا پادربورن شب بسیار سختی را سپری کرده باشد. این دیدار با حساب ۶-۰ به پایان رسید.

وبسایت نود : منبع
ارسال نظر
( انصراف از پاسخگویی )
مرا از نظرات بعدی با خبر کن
مرا فقط از پاسخ به نظرم با خبر کن
کلید را به سمت چپ بکشید

اولین دیدگاه را برای این مطلب ارسال کنید.

صدا و سیما هیچ وقت به صورت شفاف از همین نظرسنجی ها و میزان مخاطبان و رضایت آنها صحبت نکرده است. کاش صدا و سیما می گذاشت همین جشنواره مردمی را جای دیگری به غیر از صدا وسیما برگزار می کرد. کاش صدا و سیما می گفت دغدغه اصلی مردمش چیست و آنها چه چیزهایی از رسانه ملی می خواهند. کاش صدا و سیما می گفت که مهمترین ایراداتش در برنامه های رادیویی و تلویزیونی چیست که مخاطبانش روز به روز کاهش دارد نه افزایش!

متین مسلم

آیا امید بازگشت آرامش پایدار به خلیج فارس هست؟ | ۲ منطق متناقض یک دیپلماسی