مجله الکترونیکی
[ نسخه آزمایشی ]
کد خبر : ۲۷۴۸۲
زمان انتشار : ۰۹:۰۴ - ۱۳۹۶/۰۹/۰۴

سرمربی تیم ملی کشتی آزاد امید در گفتگو با اختصاصی:

ورزش تنها تفریحی است که آسیبی به همراه ندارد | فضای مجازی نباید جامعه را دچار تنش کند

سرمربی تیم ملی کشتی آزاد امید با بیان اینکه ورزش تنها تفریح سالم و سلامتی است که آسیبی به همراه ندارد، گفت:فضای مجازی نباید جامعه را دچار تنش کند.

علیرضا رضایی در گفت و گو با درباره آسیب های فضای مجازی و شبکه های اجتماعی، اظهار کرد:  فضای مجازی دیگر جنبه مجازی ندارد و یک رسانه است و روزانه میلیون ها اطلاعات و اخبار در آن رد و بدل می شود.

سرمربی تیم ملی کشتی آزاد امید با اشاره به اینکه استفاده از فضای مجازی و شبکه های اجتماعی ممنوعیتی ندارد، تصریح کرد: با این آزادی ها جامعه  نباید دچار تنش شود، زیرا استفاده نادرست از فضای مجازی آسیب های تخریبی برای جامعه به همراه خواهد داشت.

رضایی با تأکید فضای مجازی باید بخشی از فعالیت روزانه ما را شامل شود نه همه  زندگی را، اضافه کرد: ورزش تنها تفریح سالم و سلامتی است که نه تنها آسیبی به همراه ندارد بلکه نشاط را برای فرد و جامعه به ارمغان می آورد.

سرمربی تیم ملی کشتی آزاد امید با تأکید براینکه استفاده درست از فضای مجازی باید فرهنگسازی شود، اظهار کرد: خانواده ها با نظارت مستمر و اصولی خود و مدارس و دانشگاه ها با فرهنگسازی، روش استفاده درست از فضای مجازی و شبکه های اجتماعی را آموزش دهند.

انتهای پیام/

اختصاصی : منبع
ارسال نظر
( انصراف از پاسخگویی )
مرا از نظرات بعدی با خبر کن
مرا فقط از پاسخ به نظرم با خبر کن
کلید را به سمت چپ بکشید

اولین دیدگاه را برای این مطلب ارسال کنید.

مهدی بذرافکن

آنها بچه پولدار نبوده اند، زندگی راحتی هم نداشته اند، تازه حالا که صادقانه اعتراف می کنند:«یک شبه پول دار شده ایم» می خواهند دست خانواده هایشان را هم بگیرند.

اسکار جشنواره فجر

علیرضا غفاری

امسال فیلمی برای اسکار نداریم خیالتان راحت!