مجله الکترونیکی
[ نسخه آزمایشی ]
کد خبر : ۱۸۳۰۸
زمان انتشار : ۰۳:۲۸ - ۱۳۹۶/۰۶/۰۵

از هفته دوم بوندسلیگا

وردربرمن ۰ – ۲ بایرن مونیخ; سه امتیاز شیرین با دبل لواندوفسکی

باوارایی ها در خانه وردربرمن با دو گل لواندوفسکی به برتری رسیدند.

به گزارش ، از هفته دوم بوندسلیگا دو تیم بایرن مونیخ و وردربرمن در ورزشگاه خانگی وردربرمن به مصاف هم رفتند و در پایان شاگردان آنجلوتی با دو گل میزبان خود را شکست دادند.

الکساندر نوری سرمربی وردربرمن بعد از شکست هفته اول، امیدوار بود در این بازی خانگی به برتری برسد.شاگردان این مربی ایرانی بازی پایاپایی در مقابل بایرن مونیخ ارائه کردند.

بازیکنان هر دو تیم عملکرد خوبی در خط دفاعی داشتند، اما مهاجم گلزن مونیخی ها سرانجام زهر خود را ریخت و دو گل در دقایق ۷۲ و ۷۵ به ثمر رساند تا نوری و شاگردانش دومین هفته را نیز با شکست به اتمام رسانند.

شرح گل ها:

وردربرمن ۰ – ۱ بایرن مونیخ; در دقیقه ۷۲ روی حرکت کینزلی کومان و ارسال پاس دقیق برای لواندوفسکی، این مهاجم گلزن با ضربه ای تکنیکی و زیبا توپ را وارد دروازه وردربرمن کرد.

وردربرمن ۰ – ۲ بایرن مونیخ; تنها ۳ دقیقه پس از گل اول، بار دیگر لواندوفسکی با یک شوت دیدنی دروازه تیم وردربرمن را باز کرد.

ارسال نظر
( انصراف از پاسخگویی )
مرا از نظرات بعدی با خبر کن
مرا فقط از پاسخ به نظرم با خبر کن
کلید را به سمت چپ بکشید

اولین دیدگاه را برای این مطلب ارسال کنید.

صدا و سیما هیچ وقت به صورت شفاف از همین نظرسنجی ها و میزان مخاطبان و رضایت آنها صحبت نکرده است. کاش صدا و سیما می گذاشت همین جشنواره مردمی را جای دیگری به غیر از صدا وسیما برگزار می کرد. کاش صدا و سیما می گفت دغدغه اصلی مردمش چیست و آنها چه چیزهایی از رسانه ملی می خواهند. کاش صدا و سیما می گفت که مهمترین ایراداتش در برنامه های رادیویی و تلویزیونی چیست که مخاطبانش روز به روز کاهش دارد نه افزایش!

متین مسلم

آیا امید بازگشت آرامش پایدار به خلیج فارس هست؟ | ۲ منطق متناقض یک دیپلماسی