مجله الکترونیکی
[ نسخه آزمایشی ]
کد خبر : ۱۸۳۰۸
زمان انتشار : ۰۳:۲۸ - ۱۳۹۶/۰۶/۰۵

از هفته دوم بوندسلیگا

وردربرمن ۰ – ۲ بایرن مونیخ; سه امتیاز شیرین با دبل لواندوفسکی

باوارایی ها در خانه وردربرمن با دو گل لواندوفسکی به برتری رسیدند.

به گزارش ، از هفته دوم بوندسلیگا دو تیم بایرن مونیخ و وردربرمن در ورزشگاه خانگی وردربرمن به مصاف هم رفتند و در پایان شاگردان آنجلوتی با دو گل میزبان خود را شکست دادند.

الکساندر نوری سرمربی وردربرمن بعد از شکست هفته اول، امیدوار بود در این بازی خانگی به برتری برسد.شاگردان این مربی ایرانی بازی پایاپایی در مقابل بایرن مونیخ ارائه کردند.

بازیکنان هر دو تیم عملکرد خوبی در خط دفاعی داشتند، اما مهاجم گلزن مونیخی ها سرانجام زهر خود را ریخت و دو گل در دقایق ۷۲ و ۷۵ به ثمر رساند تا نوری و شاگردانش دومین هفته را نیز با شکست به اتمام رسانند.

شرح گل ها:

وردربرمن ۰ – ۱ بایرن مونیخ; در دقیقه ۷۲ روی حرکت کینزلی کومان و ارسال پاس دقیق برای لواندوفسکی، این مهاجم گلزن با ضربه ای تکنیکی و زیبا توپ را وارد دروازه وردربرمن کرد.

وردربرمن ۰ – ۲ بایرن مونیخ; تنها ۳ دقیقه پس از گل اول، بار دیگر لواندوفسکی با یک شوت دیدنی دروازه تیم وردربرمن را باز کرد.

ارسال نظر
( انصراف از پاسخگویی )
مرا از نظرات بعدی با خبر کن
مرا فقط از پاسخ به نظرم با خبر کن
کلید را به سمت چپ بکشید

اولین دیدگاه را برای این مطلب ارسال کنید.

فرزین پور محبی

گزارشگر: شما پاول دورف نازنین رو می‌شناسید؟ عابرخیابانی: فکر کنم همونی بود که در بازی ایران و آرژانتین پاس گل رو به مسی داد.

گزارشگر: اگه اون بود که بهش نمی گفتم نازنین. البته بعضی وقت‌ها پاس گل به اون هایی که هواش رو دارند، می‌ده اما نه به مسی! عابرخیابانی: یعنی یه جور بازی سازه؟

حسن رضاییان نواب صفوی

حسن رضاییان

نواب صفوی سردمدار مبارزه با استکبار