مجله الکترونیکی
[ نسخه آزمایشی ]
کد خبر : ۲۶۸۱۵
زمان انتشار : ۰۰:۱۷ - ۱۳۹۶/۰۸/۲۵

هم قهرمان، هم پهلوان

واکنش‌CNN به حراج‌مدال توسط کیانوش‌‌رستمی

قهرمان المپیکی کشورمان در رشته وزنه برداری برای یاری رساندن به زادگاه خود تصمیمی پهلوانانه گرفت. او از خوش‌رنگ ترین مدال جهان گذشت.

به گزارش  کیانوش رستمی دارنده مدال طلای المپیک ریو ۲۰۱۶ در حرکتی ارزشمند اعلام کرد مدال طلایش در المپیک را برای حمایت از زلزله‌زدگان کرمانشاه به حراج می‌گذارد. او در پستی اینستاگرامی نوشت: «کیانوش رستمی مدال طلای المپیک خود را جهت کمک به زلزله زدگان غرب کشور به حراج می گذارد. کیانوش رستمی قهرمان وزنه برداری المپیک و جهان جهت کمک به زلزله زدگان غرب کشور، مدال طلای بازیهای المپیک ریو ۲۰۱۶ خود را به حراج می گذارد.
پهلوان کرمانشاهی کشورمان در متن پیام خود در این باره گفت:
کرمانشانَگم، اي شار شيرين
نفس کم ديرم، اَراي زار و شين
همدياريم، ها ژِير آوار
کم بتکن خاک، وَه‌ اي کُردَوار
بار دیگر دل زمین لرزید تا دل میلیوها ایرانی در غم از دست دادن عزیزانشان بلرزد،دلیرمردان و شیر زنانی که همواره در دل تاریخ بعنوان پاره ای از تن ایران بزرگ در خط مقدم دفاع از کشورشان بودند و هستند و امروز این دریادلان اینگونه در ساحل مصیبت زده طوفان بلا،دست به آسمان ساییده اند و چشم انتظار یاری مردم عزیز خود هستند.


اینجانب کیانوش رستمی فرزند کوچک این ملت بزرگ که هنوز در این چند روز خواب به چشمانم نیامده بر خود وظیفه دانستم قدمی هر چند کوچک برای هموطنان زلزله زده کشورم پرداخته و مدال طلای بازیهای المپیک ۲۰۱۶ ریو را که در واقع متعلق به همین مردم است به آنها باز گردانده و برای کمک به مردم زلزله زده غرب کشور به حراج بگذارم و عواید حاصل از آن را به زلزله زدگان غرب کشور اختصاص دهم. علاقه مندان که می خواهند در این امر خیر شرکت کنند می توانند پیشنهاد و درخواستهای خود را به شماره تلفن های زیر ۲۶۲۰۳۳۹۰-۲۶۲۰۳۴۱۸ و همراه ۰۹۱۹۲۷۸۷۸۹۰ و یا آدرس ایمیل olympic.iran@yahoo.com در میان بگذارند.»
گفتنی است حرکت زیبای رستمی دور از چشم رسانه‌های جهان نماند و حتی CNN در توئیتی به حرکت ارزشمند دارنده‌ مدال طلای المپیک ریو پرداخت.

واکنش CNN به حرکت ارزشمند کیانوش رستمی+عکس

ارسال نظر
( انصراف از پاسخگویی )
مرا از نظرات بعدی با خبر کن
مرا فقط از پاسخ به نظرم با خبر کن
کلید را به سمت چپ بکشید

اولین دیدگاه را برای این مطلب ارسال کنید.

فرزین پور محبی

گزارشگر: شما پاول دورف نازنین رو می‌شناسید؟ عابرخیابانی: فکر کنم همونی بود که در بازی ایران و آرژانتین پاس گل رو به مسی داد.

گزارشگر: اگه اون بود که بهش نمی گفتم نازنین. البته بعضی وقت‌ها پاس گل به اون هایی که هواش رو دارند، می‌ده اما نه به مسی! عابرخیابانی: یعنی یه جور بازی سازه؟

حسن رضاییان نواب صفوی

حسن رضاییان

نواب صفوی سردمدار مبارزه با استکبار