مجله الکترونیکی
[ نسخه آزمایشی ]
کد خبر : ۳۳۳۵۳
زمان انتشار : ۰۹:۲۶ - ۱۳۹۶/۱۱/۱۷

داورِ آتش نشان مورد انتقاد قرار گرفت

هجمه علیه داور صومعه‌سرایی پس از بازی با استقلال

پس از بازی سپاهان و استقلال، داور این دیدار مورد هجوم انتقادات زیادی از سوی بازیکنان آبی‌پوش قرار گرفت. دامنه این اعتراضات به هواداران نیز کشیده شد تا جایی آنها این حضوری به این داور اعتراض کنند.

به گزارش  حمید حاج ملک، داور خوب گیلانی که در دو فصل اخیر پیشرفت کاملا محسوسی در داوری ایران داشت روز گذشته دیدار حساس استقلال تهران و ذوب آهن اصفهان را سوت زد. دیداری که در نهایت با پیروزی تیم اصفهانی توام شد. اما اتفاق عجیب برای این داور نه بازی که در مسیر بازگشت افتاد.

زمانی که آتش نشان فوتبال ایران به همراه کمک هایش و ناظر بازی به فرودگاه رسید تا خود را آماده خروج از اصفهان کند توسط چند هوادار استقلالی دوره شد و با سوال ها و البته بازخواست های آنها روبرو شد. این هوادار که یکی از آنها صدای خود را در داد و فریاد بالا برده بود معتقد بودند حاج ملک با سوت های خود موجبات شکست استقلال را فراهم کرد و تاجایی که “تو سر استقلال را بریدی” در فرودگاه اصفهان طنین انداز شد!

پس از این اتفاق ماموران حراست فرودگاه وارد شده و حاج ملک را به سالن ترانزیت هدایت کردند و در نهایت موفق شدند این جنجال را بخوابانند. داور جوان فوتبال ایران در سالن ترانزیت و در حالی که ناراحت از اتفاق رخ داده بود، گفت سوت های من هیچ اشکالی نداشت و حتی پنالتی هم کاملا صحیح بود. من سعی کردم در همه صحنه ها حضور داشته باشم و کاملا درست سوت بزنم که فکر می کنم همین اتفاق هم افتاد.

او از این اتفاق بسیار دلخور  به نظر می رسید که البته در این زمینه حق با او بود چرا که فضای آرام فرودگاه و فریادهای آن هوادار فضای ناراحت کننده ای را ایجاد کرد.

سرمربی آلمانی استقلال معتقد است داور کار سختی است و حاج ملک یکی از روزهای سخت خود را در فولادشهر پشت سر گذاشت.

اعلام یک ضربه پنالتی به ضرر آبی ها اعتراض نیمکت نشینان این تیم را به دنبال داشت؛ اما حاج ملک با اخراج ساناک توانست این اوضاع را آرام کند.

اعتراض بازیکنان استقلال از زمان اعلام پنالتی به ضررشان آغاز شد و تقریبا تا دقایق پایانی بازی که گل دوم خود را در جریان مسابقه دریافت کردند ادامه داشت.

ارسال نظر
( انصراف از پاسخگویی )
مرا از نظرات بعدی با خبر کن
مرا فقط از پاسخ به نظرم با خبر کن
کلید را به سمت چپ بکشید

اولین دیدگاه را برای این مطلب ارسال کنید.

صدا و سیما هیچ وقت به صورت شفاف از همین نظرسنجی ها و میزان مخاطبان و رضایت آنها صحبت نکرده است. کاش صدا و سیما می گذاشت همین جشنواره مردمی را جای دیگری به غیر از صدا وسیما برگزار می کرد. کاش صدا و سیما می گفت دغدغه اصلی مردمش چیست و آنها چه چیزهایی از رسانه ملی می خواهند. کاش صدا و سیما می گفت که مهمترین ایراداتش در برنامه های رادیویی و تلویزیونی چیست که مخاطبانش روز به روز کاهش دارد نه افزایش!

متین مسلم

آیا امید بازگشت آرامش پایدار به خلیج فارس هست؟ | ۲ منطق متناقض یک دیپلماسی