مجله الکترونیکی
[ نسخه آزمایشی ]
کد خبر : ۲۴۷۴۲
زمان انتشار : ۲۰:۲۲ - ۱۳۹۶/۰۷/۲۹

فاصله با سیتی 5 امتیاز شد

هادرسفیلد ۲ – ۱ منچستریونایتد ؛ شکست ناباورانه تیم مورینیو در برابر هادرسفیلد پر اشتیاق

منچستریونایتد امروز در دیداری کم فروغ و کم اشتیاق مغلوب تیم تازه به دوران رسیده هادرسفیلد شد و از صدر جدول فاصله گرفت.

به گزارش  ، تیم منچستریونایتد امروز ساعت ۱۷:۳۰ دقیقه به وقت ایران به مصاف تیم هادرسفیلد تاون رفت و در این دیدار هادرسفیلد کاملا با برنامه کار کرد و مزد کارشان را گرفتند و ۳ امتیازی ارزشمند از چنگ سیتی در آوردند و به رده دهم جدول صعود کردند. از آن طرف هم منچستریونایتد اولین باختش را در لیگ این فصل تجربه کرد و با فاصله ۵ امتیاز از منچسترسیتی در رده دوم جدول ماند.

گل های این بازی را آرون موی و دپویتره برای هادرسفیلد و مارکوس راشفورد هم برای منچستریونایتد به ثمر رساند.

شرح گل ها :

هادرسفیلد ۱ – ۰ منچستریونایتد : در دقیقه ۲۸ روی حمله همه جانبه تیم میزبان ابتدا دخیا موفق شد به زیبایی ضربه بازیکنان میزبان را دفع کند اما در ریباند موی در محوطه صاحب فرصت شد و با ضربه ای دقیق گل اول را به ثمر رساند.

هادرسفیلد ۲ – ۰ منچستریونایتد : در دقیقه ۳۴ پاس بسیار بلند دروازه بان به دپویتره می رسد و دپویتره با عبور از لیندلوف و دخیا در موقعیت دروازه خالی قرار می گیرد و با ضربه ای بغل پا کار یونایتد را بسیار سخت می کند و بازی را ۲-۰ می کند.

هادرسفیلد ۲ – ۱ منچستریونایتد : در دقیقه ۷۸ سانتر بسیار عالی لوکاکو روی سر راشفورد فرود می آید و راشفورد با ضربه سری محکم توپ را وارد دروازه می کند و حساب کار را ۲-۱ می کند.

بازی با همین نتیجه ۲-۱ به اتمام رسید و منچستریونایتد ۳ امتیاز بسیار راحت را به سادگی از دست داد.

اختصاصی : منبع
ارسال نظر
( انصراف از پاسخگویی )
مرا از نظرات بعدی با خبر کن
مرا فقط از پاسخ به نظرم با خبر کن
کلید را به سمت چپ بکشید

اولین دیدگاه را برای این مطلب ارسال کنید.

علیرضا تاریوردی

سریال برای مخاطب حرفه ای چیزی برای عرضه ندارد و به نظر می رسد برای مخاطب عام ساخته شده است. مخاطبی که خیلی حوصله فکر و صرف انرژی برای حل معماهای پیچیده داستانی را ندارد.صرفا برای سرگرمی و قصه گویی است به اضافه کمی چاشنی ارزشهای اخلاقی و انسانی. بخشی از اوقات فراغت خانواده را پر می کند و تلنگری کوتاه مدت و موعظه وار برای خوب بودن به آنها می زند.

ماکان بند مهدی بذرافکن

مهدی بذرافکن

برای «ماکان بند»؛اگر «خدا» بخواهد، «بنده» عددی نیست که نخواهد | دمتون گرم بچه پول دارهای «یک شبه»!