مجله الکترونیکی
[ نسخه آزمایشی ]
کد خبر : ۲۹۷۸۲
زمان انتشار : ۱۰:۴۴ - ۱۳۹۶/۱۰/۰۲

در مصاحبه با اختصاصی

نیک نظر: پرسپولیس فوتبال روانی بازی می‌کند

بازیکن گیلانی فوتبال کشورمان که سابقه حضور در تیم های ملوان و پرسپولیس را در کارنامه دارد به تشریح وضیعت قرمزهای پایتخت پرداخت.

به گزارش  محمد نیک نظر، بازیکن اسبق تیم پرسپولیس در آستانه دیدار این تیم و فولاد خوزستان در مصاحبه با اختصاصی گفت: پرسپولیس فوتبال روانی بازی می کند، و به بازیکن یا تعداد خاصی متکی نیست و همچون یک تیم عمل می کند.

نیک نظر گفت در رابطه به درخشش قرمزها همچون فصل گذشته و کسب امتیازات بیشتر نسبت به سایر رقبا اضافه کرد: نیم فصل دوم لیگ برتر آغاز شده است و تیم ها تمام تلاش خود را می کنند، بازیکنان پرسپولیس نیز از اعتماد به نفس بالایی برخوردار هستند، این روحیه باعث شده است که در حال حاضر پرسپولیس هفت امتیاز با نزدیک ترین رقیب خود فاصله داشته باشد.

بازیکن اسبق پرسپولیس در انتها به اظهار کرد: پرسپولیس محکم در صدر جدول ایستاده است و بازگشت مهدی طارمی می تواند یک منبع انرژی برای پرسپولیس برای ادامه مسیر در لیگ برتر باشد.

اختصاصی : منبع
ارسال نظر
( انصراف از پاسخگویی )
مرا از نظرات بعدی با خبر کن
مرا فقط از پاسخ به نظرم با خبر کن
کلید را به سمت چپ بکشید

اولین دیدگاه را برای این مطلب ارسال کنید.

حسن رضاییان

شهید نواب صفوی با مخالفت نسبت به کج روی مسئولان بدون جانبداری از شخص و مسؤول خاصی با هدف حرکت نهضت اسلامی به عنوان موجی خروشان و طوفانی عظیم برای سرنگونی کاخ سیاه طاغوت و مبارزه با استکبارگران کاخ سفید نشین، علم نصرمن الله و فتح قریب جد بزرگوار خود سیدالشهدا (ع) را بر افراشت.

سانچی

آیا چین در قبال سانچی درست عمل کرد؟