مجله الکترونیکی
[ نسخه آزمایشی ]
کد خبر : ۲۹۷۸۲
زمان انتشار : ۱۰:۴۴ - ۱۳۹۶/۱۰/۰۲

در مصاحبه با اختصاصی

نیک نظر: پرسپولیس فوتبال روانی بازی می‌کند

بازیکن گیلانی فوتبال کشورمان که سابقه حضور در تیم های ملوان و پرسپولیس را در کارنامه دارد به تشریح وضیعت قرمزهای پایتخت پرداخت.

به گزارش  محمد نیک نظر، بازیکن اسبق تیم پرسپولیس در آستانه دیدار این تیم و فولاد خوزستان در مصاحبه با اختصاصی گفت: پرسپولیس فوتبال روانی بازی می کند، و به بازیکن یا تعداد خاصی متکی نیست و همچون یک تیم عمل می کند.

نیک نظر گفت در رابطه به درخشش قرمزها همچون فصل گذشته و کسب امتیازات بیشتر نسبت به سایر رقبا اضافه کرد: نیم فصل دوم لیگ برتر آغاز شده است و تیم ها تمام تلاش خود را می کنند، بازیکنان پرسپولیس نیز از اعتماد به نفس بالایی برخوردار هستند، این روحیه باعث شده است که در حال حاضر پرسپولیس هفت امتیاز با نزدیک ترین رقیب خود فاصله داشته باشد.

بازیکن اسبق پرسپولیس در انتها به اظهار کرد: پرسپولیس محکم در صدر جدول ایستاده است و بازگشت مهدی طارمی می تواند یک منبع انرژی برای پرسپولیس برای ادامه مسیر در لیگ برتر باشد.

اختصاصی : منبع
ارسال نظر
( انصراف از پاسخگویی )
مرا از نظرات بعدی با خبر کن
مرا فقط از پاسخ به نظرم با خبر کن
کلید را به سمت چپ بکشید

اولین دیدگاه را برای این مطلب ارسال کنید.

صدا و سیما هیچ وقت به صورت شفاف از همین نظرسنجی ها و میزان مخاطبان و رضایت آنها صحبت نکرده است. کاش صدا و سیما می گذاشت همین جشنواره مردمی را جای دیگری به غیر از صدا وسیما برگزار می کرد. کاش صدا و سیما می گفت دغدغه اصلی مردمش چیست و آنها چه چیزهایی از رسانه ملی می خواهند. کاش صدا و سیما می گفت که مهمترین ایراداتش در برنامه های رادیویی و تلویزیونی چیست که مخاطبانش روز به روز کاهش دارد نه افزایش!

متین مسلم

آیا امید بازگشت آرامش پایدار به خلیج فارس هست؟ | ۲ منطق متناقض یک دیپلماسی