مجله الکترونیکی
[ نسخه آزمایشی ]
کد خبر : ۲۷۹۴۳
زمان انتشار : ۰۹:۴۳ - ۱۳۹۶/۰۹/۰۹

نیمار – زندان ; جدی تر از همیشه

دادگاه ملی اسپانیا جدب تر از همیشه پیگیر ماجرای نیمار است و وضیعت پرونده این فوق ستاره در سال منتهی به جام جهانی پیچیده تر از گذشته می شود. محرومیت سنگینی که اگر تصویب شود او باید از شرایط پرونده نیمار هرروز پیچیده تر می شود و احتمال دارد با محکومیت نیمار توسط ، آینده فوتبالی این بازیکن پر استعداد اما حاشیه ساز را تحت الشعاع این حکم قرار دهد

به گزارش  حدود یک ماه از اولین شایعات بوجود آمده مبنی بر احتمال پیوستن نیمار به رئال مادرید می گذرد. امروز یکی از شبکه های تلویزیونی کاتالونیا این انتقال را در دستان دادستان اسپانیا دانست.

باشگاه بارسلونا در سال ۲۰۱۳ توانست در جدال با رقیب دیرینه اش ستاره آینده‌ی فوتبال جهان را به خدمت بگیرد. این باشگاه مبلغ این انتقال را ۵۷ میلیون یورو اعلام کرد که با تعجب دنیای فوتبال همرا شد. اما فلورنتینو پرز ریاست باشگاه رئال مادرید که او نیز به دنبال جذب این بازیکن مستعد برزیلی بود بعد ها در اجلاس سالانه باشگاهش این مبلغ را غیر واقعی دانست و اعلام کرد در صورتی که نیمار به رئال مادرید می آمد بیش از ۱۵۰ میلیون یورو برای این باشگاه هزینه در بر خواهد داشت.

با گذر ۱ سال از این انتقال با شکایت آژانس نقل و انتقالاتی DIS  که ۴۰% حق جا به جایی نیمار جونیور را در اختیار داشت، از باشگاه بارسلونا و پدر این بازیکن ساندرو راسل در دادگاه اسپانیا به تقلب در اعلام هزینه واقعی خرید نیمار محکوم شد تا رییس بارسلونا به زندان روانه شود. در نهایت اعلام شد این بازیکن با رقمی نزدیک به ۹۰ میلیون یورو جدای از دستمزدی که در دوران بازی در بارسلونا به دست می آورد خریداری شده است.

نیمار و ساندرو راسل

این روزها با احتمال دوباره بازگشت نیمار به اسپانیا و عقد قرارداد با رئال مادرید  اگر نیمار با حکم بازداشت بیش از ۲ سال مواجه گردد دیگر قادر به پرداخت جریمه نخواهد بود و در این صورت بازگشت او به کشور اسپانیا غیر ممکن خواهد شد و به این صورت هرگونه احتمال فرود در مادرید از بین خواهد رفت.

پرونده شکایت این شرکت برزیلی اکنون در دادگاه ملی قرار دارد و قبل از جام جهانی ۲۰۱۸ رسیدگی خواهد شد. آینده خرید پرز و بازگشت این ستاره برزیلی در دستان قاضی این پرونده است این دومین شکایت آژانس  DIS است که خواستار ۵ سال حکم زندانی برای نیمار می باشد و این شرکت در آخرین موضع خود اعلام کرده است  که دریافت وجه نقد را به عنوان جریمه نمی پذیرد.

ارسال نظر
( انصراف از پاسخگویی )
مرا از نظرات بعدی با خبر کن
مرا فقط از پاسخ به نظرم با خبر کن
کلید را به سمت چپ بکشید

اولین دیدگاه را برای این مطلب ارسال کنید.

علیرضا تاریوردی

سریال برای مخاطب حرفه ای چیزی برای عرضه ندارد و به نظر می رسد برای مخاطب عام ساخته شده است. مخاطبی که خیلی حوصله فکر و صرف انرژی برای حل معماهای پیچیده داستانی را ندارد.صرفا برای سرگرمی و قصه گویی است به اضافه کمی چاشنی ارزشهای اخلاقی و انسانی. بخشی از اوقات فراغت خانواده را پر می کند و تلنگری کوتاه مدت و موعظه وار برای خوب بودن به آنها می زند.

ماکان بند مهدی بذرافکن

مهدی بذرافکن

برای «ماکان بند»؛اگر «خدا» بخواهد، «بنده» عددی نیست که نخواهد | دمتون گرم بچه پول دارهای «یک شبه»!