مجله الکترونیکی
[ نسخه آزمایشی ]
کد خبر : ۲۰۳۲۰
زمان انتشار : ۱۲:۲۱ - ۱۳۹۶/۰۶/۲۳

نیمار: توپ طلا؟ هدفم کمک به پاری‌سن‌ژرمن است

ستاره برزیلی پاری‌سن‌ژرمن مدعی است تمرکزش روی کمک به این تیم فرانسوی است، نه کسب عناوین انفرادی.

به گزارش  نیمار پس از جدایی از بارسلونا و پیوستن به پاری‌سن‌ژرمن در ازای پرداخت رقم فسخ قرارداد ۲۲۲ میلیون یورویی‌اش توسط این باشگاه فرانسوی، شروع خوبی در PSG داشته است و تا کنون پنج گل برای این تیم در بازی‌های مختلف به ثمر رسانده و پنج پاس گل هم برای هم‌تیمی‌هایش ساخته است.

مهاجم ۲۵ ساله پاریسی‌ها در پاسخ به پرسشی مبنی بر اینکه با پاری‌سن‌ژرمن به دنبال کسب توپ طلا خواهد بود یا خیر، گفت: البته که هر فوتبالیستی می‌خواهد روزی توپ طلا را از آن خود کند، اما من نباید به آن فکر کنم و در واقع باید به این فکر کنم که چه چیزی برای تیم و باشگاه خوب است. پاری‌سن‌ژرمن تیم بزرگی است و اگر همین روندی را که در پیش گرفته‌ایم را ادامه بدهیم، شانس زیادی برای قهرمانی در لیگ قهرمانان خواهیم داشت.

نیمار در سال ۲۰۱۳ بود که از سانتوس به بارسلونا پیوست و در طول چهار فصلی که در این تیم بود در ۱۸۶ بازی ۱۰۵ گل به ثمر رساند و با آبی‌واناری‌ها به دو قهرمانی در لالیگا، سه قهرمانی در جام حذفی اسپانیا، یک قهرمانی در سوپرجام اسپانیا، یک قهرمانی در لیگ قهرمانان اروپا و یک قهرمانی در جام باشگاه‌های جهان رسید.

تسنیم : منبع
ارسال نظر
( انصراف از پاسخگویی )
مرا از نظرات بعدی با خبر کن
مرا فقط از پاسخ به نظرم با خبر کن
کلید را به سمت چپ بکشید

اولین دیدگاه را برای این مطلب ارسال کنید.

نصرت الله تاجیک

ترامپ مجمع عمومی سازمان ملل را با کنگره آمریکا که نمایندگان منتظر بودند برنامه های او را از زبان خودش و نه توئیتر بشوند، اشتباه گرفت! وی در این مجمع بیانیه سیاست خارجی خود را به غلط در حضور جمعی از روسای کشورها خواند که برای تعامل چند جانبه و حل موضوعاتی که سرنوشت بشریت را به خطر میاندازد، گرد آمده اند. سخنانش در مورد ایران سخیف، اما میخ بر تابوت چند جانبه گرائی بود. این سخنرانی که در آن هیچگونه راهبردی جلوتر از نوک بینی اش نمی توان دید ، فاقد انگیزه به منظور ایجاد امید ، اعتماد و اطمینان در دنیائی است که آمریکا برای ساکنان این کره خاکی تدارک دیده است و هیچ چیز جز سیاست واگرائی و رویکرد هر کسی به دنبال منافع خود، بجای هم گرائی بازتولید نمیکند.

علی نصری

جامعهٔ بیمار تخیلی

سید حمید حسینی

رشد ٧ درصدی اقتصاد بدون نفت

عماد افروغ

پیش‌شرط‌های مؤثر در جلوگیری از افراط‌گرایی