مجله الکترونیکی
[ نسخه آزمایشی ]
کد خبر : ۲۰۳۲۰
زمان انتشار : ۱۲:۲۱ - ۱۳۹۶/۰۶/۲۳

نیمار: توپ طلا؟ هدفم کمک به پاری‌سن‌ژرمن است

ستاره برزیلی پاری‌سن‌ژرمن مدعی است تمرکزش روی کمک به این تیم فرانسوی است، نه کسب عناوین انفرادی.

به گزارش  نیمار پس از جدایی از بارسلونا و پیوستن به پاری‌سن‌ژرمن در ازای پرداخت رقم فسخ قرارداد ۲۲۲ میلیون یورویی‌اش توسط این باشگاه فرانسوی، شروع خوبی در PSG داشته است و تا کنون پنج گل برای این تیم در بازی‌های مختلف به ثمر رسانده و پنج پاس گل هم برای هم‌تیمی‌هایش ساخته است.

مهاجم ۲۵ ساله پاریسی‌ها در پاسخ به پرسشی مبنی بر اینکه با پاری‌سن‌ژرمن به دنبال کسب توپ طلا خواهد بود یا خیر، گفت: البته که هر فوتبالیستی می‌خواهد روزی توپ طلا را از آن خود کند، اما من نباید به آن فکر کنم و در واقع باید به این فکر کنم که چه چیزی برای تیم و باشگاه خوب است. پاری‌سن‌ژرمن تیم بزرگی است و اگر همین روندی را که در پیش گرفته‌ایم را ادامه بدهیم، شانس زیادی برای قهرمانی در لیگ قهرمانان خواهیم داشت.

نیمار در سال ۲۰۱۳ بود که از سانتوس به بارسلونا پیوست و در طول چهار فصلی که در این تیم بود در ۱۸۶ بازی ۱۰۵ گل به ثمر رساند و با آبی‌واناری‌ها به دو قهرمانی در لالیگا، سه قهرمانی در جام حذفی اسپانیا، یک قهرمانی در سوپرجام اسپانیا، یک قهرمانی در لیگ قهرمانان اروپا و یک قهرمانی در جام باشگاه‌های جهان رسید.

تسنیم : منبع
ارسال نظر
( انصراف از پاسخگویی )
مرا از نظرات بعدی با خبر کن
مرا فقط از پاسخ به نظرم با خبر کن
کلید را به سمت چپ بکشید

اولین دیدگاه را برای این مطلب ارسال کنید.

زایش و رویش، سرشت بهار و زندگی است و در آغاز سال نو همراه با عزیزان و هم‌راهانمان، قدردانی از خادمان مردم که اغلب بی‌صدا و چشم‌داشت دیگران، به «خدمت» مشغولند، ستودنی است؛ کسانی که عمری در راه اعتلای علم و فرهنگ تلاش کردند.

مهرداد خدیر

۹۶؛ سال خاموشِ مجمع تشخیص مصلحت