مجله الکترونیکی
[ نسخه آزمایشی ]
کد خبر : ۳۴۵۸۳
زمان انتشار : ۰۰:۴۷ - ۱۳۹۶/۱۲/۰۳

بازیکن تیم فوتبال سپیدرود در گفتگو با اختصاصی:

نیاز جدی به سه امتیاز بازی با سایپا داریم | جدال علی کریمی با علی دایی دیدنی است

الماسخاله با بیان اینکه جدال علی کریمی با علی دایی دیدنی است، گفت: نیاز جدی به سه امتیاز بازی با سایپا داریم تا اوضاع سپید رود را در جدول بهبود ببخشیم.

محمد رضا الماسخاله در گفتگو با  در مورد شرایط تیم سپیدرود در آستانه دیدار با سایپا ، اظهار کرد: سپیدرود شرایط خوبی در جدول ندارد و در مرز سقوط به لیگ دسته اول قرار دارد.

بازیکن تیم فوتبال سپیدرود با اشاره به دشواری بازی با سایپا که مدعی کسب سهمیه لیگ قهرمانان آسیا است، افزود: این تیم بازی قبل خود را هم با پیروزی پشت سر گذاشته و از روحیه خوبی برخوردار است.

الماسخاله با بیان اینکه امیدواریم با کسب سه امتیاز، پیروز از این دیدار خانگی بیرون بیاییم، اضافه کرد: جدال علی کریمی با علی دایی دیدنی خواهد بود و به جذابیت های بازی اضافه می کند.

بازیکن تیم فوتبال سپیدرود رشت تاکید کرد: نیاز جدی به سه امتیاز بازی با سایپا داریم تا اوضاع سپید رود را در جدول بهبود ببخشیم.
انتهای

اختصاصی : منبع
ارسال نظر
( انصراف از پاسخگویی )
مرا از نظرات بعدی با خبر کن
مرا فقط از پاسخ به نظرم با خبر کن
کلید را به سمت چپ بکشید

اولین دیدگاه را برای این مطلب ارسال کنید.

زایش و رویش، سرشت بهار و زندگی است و در آغاز سال نو همراه با عزیزان و هم‌راهانمان، قدردانی از خادمان مردم که اغلب بی‌صدا و چشم‌داشت دیگران، به «خدمت» مشغولند، ستودنی است؛ کسانی که عمری در راه اعتلای علم و فرهنگ تلاش کردند.

مهرداد خدیر

۹۶؛ سال خاموشِ مجمع تشخیص مصلحت