مجله الکترونیکی
[ نسخه آزمایشی ]
کد خبر : ۳۴۵۸۳
زمان انتشار : ۰۰:۴۷ - ۱۳۹۶/۱۲/۰۳

بازیکن تیم فوتبال سپیدرود در گفتگو با اختصاصی:

نیاز جدی به سه امتیاز بازی با سایپا داریم | جدال علی کریمی با علی دایی دیدنی است

الماسخاله با بیان اینکه جدال علی کریمی با علی دایی دیدنی است، گفت: نیاز جدی به سه امتیاز بازی با سایپا داریم تا اوضاع سپید رود را در جدول بهبود ببخشیم.

محمد رضا الماسخاله در گفتگو با  در مورد شرایط تیم سپیدرود در آستانه دیدار با سایپا ، اظهار کرد: سپیدرود شرایط خوبی در جدول ندارد و در مرز سقوط به لیگ دسته اول قرار دارد.

بازیکن تیم فوتبال سپیدرود با اشاره به دشواری بازی با سایپا که مدعی کسب سهمیه لیگ قهرمانان آسیا است، افزود: این تیم بازی قبل خود را هم با پیروزی پشت سر گذاشته و از روحیه خوبی برخوردار است.

الماسخاله با بیان اینکه امیدواریم با کسب سه امتیاز، پیروز از این دیدار خانگی بیرون بیاییم، اضافه کرد: جدال علی کریمی با علی دایی دیدنی خواهد بود و به جذابیت های بازی اضافه می کند.

بازیکن تیم فوتبال سپیدرود رشت تاکید کرد: نیاز جدی به سه امتیاز بازی با سایپا داریم تا اوضاع سپید رود را در جدول بهبود ببخشیم.
انتهای

اختصاصی : منبع
ارسال نظر
( انصراف از پاسخگویی )
مرا از نظرات بعدی با خبر کن
مرا فقط از پاسخ به نظرم با خبر کن
کلید را به سمت چپ بکشید

اولین دیدگاه را برای این مطلب ارسال کنید.

صدا و سیما هیچ وقت به صورت شفاف از همین نظرسنجی ها و میزان مخاطبان و رضایت آنها صحبت نکرده است. کاش صدا و سیما می گذاشت همین جشنواره مردمی را جای دیگری به غیر از صدا وسیما برگزار می کرد. کاش صدا و سیما می گفت دغدغه اصلی مردمش چیست و آنها چه چیزهایی از رسانه ملی می خواهند. کاش صدا و سیما می گفت که مهمترین ایراداتش در برنامه های رادیویی و تلویزیونی چیست که مخاطبانش روز به روز کاهش دارد نه افزایش!

متین مسلم

آیا امید بازگشت آرامش پایدار به خلیج فارس هست؟ | ۲ منطق متناقض یک دیپلماسی