مجله الکترونیکی
[ نسخه آزمایشی ]
کد خبر : ۱۹۷۴۱
زمان انتشار : ۲۱:۰۵ - ۱۳۹۶/۰۶/۱۷

گل گهر سیرجان 1-2 استقلال تهران

نفس راحت هواداران استقلال بعد چند ماه / پیروزی استقلال برابر گل گهر

استقلال بعد از ماه ها توانست بازی خوبی را به نمایش بگذارد و پیروز میدان شود. آیا استقلال به دوران اوج برمیگردد ؟

به گزارش  ، استقلال تهران که امروز ساعت ۱۷:۴۵ دقیقه به مصاف گل گهر سیرجان رفت توانست با پیروزی این بازی را به پایان برساند. استقلال که در این بازی اکثر ستاره های خود را در ترکیب نداشت توانست با بازیکن های جوان خود بازی را به نفع خود در بیاورد. گل های این بازی را نورافکن و حیدری برای استقلال و غلامی برای گل گهر به ثمر رساندند. استقلال که از مرحله ۱/۱۶ عبور کرد در مرحله ۱/۸ باید به مصاف برنده دیدار نفت مسجد سلیمان و گسترش فولاد برود.

ترکیب دو تیم:

ترکیب گل گهر سیرجان 

آرمان شهداد نژاد، میلاد صادقیان، حامد زمانی،عیسی پرتو، سجاد اژدر (۷۰- آذرپاد)، محمد غلامی، علیرضا ابراهیمی، پیمان نامور (۸۸- قربانخانی)، احمد حسن زاده(۹۰- میلاد احمدی)، امین پورعلی و علی شهسواری پور
سرمربی: وینگو بگوویچ

ترکیب استقلال

مهدی رحمتی، روزبه چشمی، پادوانی، خسرو حیدری، آرمین سهرابیان (۸۲ – حسن بیت سعید)، فرشید باقری، امید نورافکن، فرشید اسماعیلی، جابر انصاری (۷۱- محمدجواد محمدی)، مهدی قائدی (۹۱- چپاروف) و علی قربانی.

سرمربی: علیرضا منصوریان

اتفاقویژه بازی: ورزشگاه گل گهر سیرجان به مناسبت این بازی کاملا پر شده بود و جای سوزن انداختن نبود. 

شرح گل ها:

گل گهر سیرجان ۰ – ۱ استقلال: در دقیقه ۵۶ ضربه بسیار عالی قائدی و دفع ناقص دروازه بان ، توپ زیر پای نورافکن قرار میگرد و او در ریباند توپ را گل می کند.

گل گهر سیرجان ۱ – ۱ استقلال: در دقیقه ۷۴ اشتباه رحمتی و خطا روی بازیکن گل گهر باعث می شود که داور پنالتی به نفع تیم گل گهر بگیرد و در دقیقه ۷۶ محمد غلامی با ضربه ای خلاف جهت مهدی رحمتی دروازه استقلال را باز کند.

گل گهر سیرجان ۱ – ۲ استقلال: در دقیقه ۸۵ سانتر خسرو حیدری که با اشتباه بسیار مرگبار دروازه بان گل گهر روبرو شد و توپ از لای پای دروازه بان عبور کرد و وارد دروازه شد.

اختصاصی : منبع
ارسال نظر
( انصراف از پاسخگویی )
مرا از نظرات بعدی با خبر کن
مرا فقط از پاسخ به نظرم با خبر کن
کلید را به سمت چپ بکشید

اولین دیدگاه را برای این مطلب ارسال کنید.

صدا و سیما هیچ وقت به صورت شفاف از همین نظرسنجی ها و میزان مخاطبان و رضایت آنها صحبت نکرده است. کاش صدا و سیما می گذاشت همین جشنواره مردمی را جای دیگری به غیر از صدا وسیما برگزار می کرد. کاش صدا و سیما می گفت دغدغه اصلی مردمش چیست و آنها چه چیزهایی از رسانه ملی می خواهند. کاش صدا و سیما می گفت که مهمترین ایراداتش در برنامه های رادیویی و تلویزیونی چیست که مخاطبانش روز به روز کاهش دارد نه افزایش!

متین مسلم

آیا امید بازگشت آرامش پایدار به خلیج فارس هست؟ | ۲ منطق متناقض یک دیپلماسی