مجله الکترونیکی
[ نسخه آزمایشی ]
کد خبر : ۱۹۷۴۱
زمان انتشار : ۲۱:۰۵ - ۱۳۹۶/۰۶/۱۷

گل گهر سیرجان 1-2 استقلال تهران

نفس راحت هواداران استقلال بعد چند ماه / پیروزی استقلال برابر گل گهر

استقلال بعد از ماه ها توانست بازی خوبی را به نمایش بگذارد و پیروز میدان شود. آیا استقلال به دوران اوج برمیگردد ؟

به گزارش  ، استقلال تهران که امروز ساعت ۱۷:۴۵ دقیقه به مصاف گل گهر سیرجان رفت توانست با پیروزی این بازی را به پایان برساند. استقلال که در این بازی اکثر ستاره های خود را در ترکیب نداشت توانست با بازیکن های جوان خود بازی را به نفع خود در بیاورد. گل های این بازی را نورافکن و حیدری برای استقلال و غلامی برای گل گهر به ثمر رساندند. استقلال که از مرحله ۱/۱۶ عبور کرد در مرحله ۱/۸ باید به مصاف برنده دیدار نفت مسجد سلیمان و گسترش فولاد برود.

ترکیب دو تیم:

ترکیب گل گهر سیرجان 

آرمان شهداد نژاد، میلاد صادقیان، حامد زمانی،عیسی پرتو، سجاد اژدر (۷۰- آذرپاد)، محمد غلامی، علیرضا ابراهیمی، پیمان نامور (۸۸- قربانخانی)، احمد حسن زاده(۹۰- میلاد احمدی)، امین پورعلی و علی شهسواری پور
سرمربی: وینگو بگوویچ

ترکیب استقلال

مهدی رحمتی، روزبه چشمی، پادوانی، خسرو حیدری، آرمین سهرابیان (۸۲ – حسن بیت سعید)، فرشید باقری، امید نورافکن، فرشید اسماعیلی، جابر انصاری (۷۱- محمدجواد محمدی)، مهدی قائدی (۹۱- چپاروف) و علی قربانی.

سرمربی: علیرضا منصوریان

اتفاقویژه بازی: ورزشگاه گل گهر سیرجان به مناسبت این بازی کاملا پر شده بود و جای سوزن انداختن نبود. 

شرح گل ها:

گل گهر سیرجان ۰ – ۱ استقلال: در دقیقه ۵۶ ضربه بسیار عالی قائدی و دفع ناقص دروازه بان ، توپ زیر پای نورافکن قرار میگرد و او در ریباند توپ را گل می کند.

گل گهر سیرجان ۱ – ۱ استقلال: در دقیقه ۷۴ اشتباه رحمتی و خطا روی بازیکن گل گهر باعث می شود که داور پنالتی به نفع تیم گل گهر بگیرد و در دقیقه ۷۶ محمد غلامی با ضربه ای خلاف جهت مهدی رحمتی دروازه استقلال را باز کند.

گل گهر سیرجان ۱ – ۲ استقلال: در دقیقه ۸۵ سانتر خسرو حیدری که با اشتباه بسیار مرگبار دروازه بان گل گهر روبرو شد و توپ از لای پای دروازه بان عبور کرد و وارد دروازه شد.

اختصاصی : منبع
ارسال نظر
( انصراف از پاسخگویی )
مرا از نظرات بعدی با خبر کن
مرا فقط از پاسخ به نظرم با خبر کن
کلید را به سمت چپ بکشید

اولین دیدگاه را برای این مطلب ارسال کنید.

نصرت الله تاجیک

ترامپ مجمع عمومی سازمان ملل را با کنگره آمریکا که نمایندگان منتظر بودند برنامه های او را از زبان خودش و نه توئیتر بشوند، اشتباه گرفت! وی در این مجمع بیانیه سیاست خارجی خود را به غلط در حضور جمعی از روسای کشورها خواند که برای تعامل چند جانبه و حل موضوعاتی که سرنوشت بشریت را به خطر میاندازد، گرد آمده اند. سخنانش در مورد ایران سخیف، اما میخ بر تابوت چند جانبه گرائی بود. این سخنرانی که در آن هیچگونه راهبردی جلوتر از نوک بینی اش نمی توان دید ، فاقد انگیزه به منظور ایجاد امید ، اعتماد و اطمینان در دنیائی است که آمریکا برای ساکنان این کره خاکی تدارک دیده است و هیچ چیز جز سیاست واگرائی و رویکرد هر کسی به دنبال منافع خود، بجای هم گرائی بازتولید نمیکند.

علی نصری

جامعهٔ بیمار تخیلی

سید حمید حسینی

رشد ٧ درصدی اقتصاد بدون نفت

عماد افروغ

پیش‌شرط‌های مؤثر در جلوگیری از افراط‌گرایی